خبر
زغال سنگ  

کاهش تولید زغالسنگ اکراین در سه ماه 2019

می متالز - استخراج زغالسنگ در اوکراین طی سه ماهه نخست سال 2019 میلادی 7.1 درصد کاهش یافت.

به گزارش می متالز به نقل از وب سایت Open4business از ابتدای ژانویه تا پایان مارس 2019 میلادی استخراج زغالسنگ در اوکراین 7 میلیون و 765 هزار تن به ثبت رسید که حاکی از افت 7.1 درصدی (594 هزار و 500تن ) نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

براساس گزارش وزارت انرژی و صنعت زغالسنگ اوکراین، طی سه ماهه نخست 2019، استخراج زغالسنگ کک شو در این کشور با کاهش 24 درصدی(387 هزار و 400تن) نسبت به مدت مشابه سال 2018 میلادی، یک میلیون و 227 هزار تن ثبت شد.

طی مدت یادشده، اوکراین 6 میلیون و 537 هزار تن زغالسنگ حرارتی استخراج کرد که نشان از افت 3.1 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

همچنین طی مارس 2019 ، اوکراین 360هزار و 400 تن از این ماده معدنی را استخراج کرد که حاکی از افت 11.9 درصدی نسبت به مارس 2018 میلادی است.

طی مدت یاد شده، شرکت های معدنکار زغالسنگ تابعه این وزارتخانه نیز تولید زغالسنگ خود را با 19.5 درصد کاهش به 955 هزار و 500 تن رساندند. همچنین استخراج زغالسنگ حرارتی این شرکت ها 23.8 درصد کاهش یافت و به 789 هزار و 700 تن رسید در حالی که استخراج زغالسنگ کک شو با 10.1 درصد رشد به 165 هزار و 800 تن افزایش یافت.

کد خبر: 33571
تاریخ: 1398/01/26 - 20:20
منبع: ایمیدرو

زغالسنگ  اکراین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی سال مالی پیش رو انجام می شود:

"بی اچ پی"، آماده کاهش تولید زغالسنگ شد/ چرخش به سمت بازار ژاپن و تایوان

می متالز - تولید زغالسنگ شرکت بی اچ پی بیلیتون در استرالیا طی یکسال آینده کاهش می یابد.
 

سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی در زغالسنگ البرز مرکزی چشم انتظار خوراک

می متالز - توسعه صنعت فولاد به روش کوره بلند(سیستمی که سهم ۷۵ درصدی در تولید فولاد جهان دارد) در کشورمان، وابستگی به سوخت زغالسنگ دارد که اکنون میزان تولید با مصرف همخوانی نداشته و این امر پیامد واردات برای این بخش را بدنبال دارد.
 

شرکت زغال سنگ البرز مرکزی در انتظار مجوزات محیط زیستی برای طرح کک سازی/ زغال شویی جدید شرکت زغال سنگ البرز مرکزی مدرن و تولید کننده محصول با کیفیت بالاست

می متالز - شرکت زغال سنگ البرز مرکزی از سال ۱۳۱۴ فعالیت های معدنی خود را در بحث اکتشاف و استخراج معدنی آغاز کرده و در کیاسر (در بخش معدن)، در سوادکوه (در بخش کارمزد و کارسنگ)، در کردآباد (در بحث اکتشاف) و در گلیران (در بحث اکتشاف و استخراج) مشغول فعالیت است.
 حسین متصدی مدیرعامل زغال سنگ البرز مرکزی امروز در بازدید خبرنگاران اعلام کرد:

تولید کنسانتره البرز مرکزی با فعال شدن "گلیران" و "کردآباد" افزایش می یابد/ دستگاه های اسپیرال بومی سازی شده است

می متالز - مدیر عامل شرکت زغالسنگ البرز مرکزی گفت: تولید کنسانتره در این شرکت با تعیین تکلیف و فعال شدن معادن گلیران و کردآباد،‌ افزایش خواهد یافت.
 

مطالبه میلیاردی زغالسنگ پرداخت نشده است

می متالز - نماینده مردم کرمان و راور بر پرداخت مطالبه ۵۰ میلیارد تومانی صنعت زغال سنگ کرمان از سوی ذوب آهن اصفهان تاکید کرد.
 

نوسازی و تجهیز معادن زغالسنگ، ضامن تولید هفت میلیون تنی

می متالز - امروز تولید فولاد در جهان با رویکرد بهره گیری از روش کوره بلند (مانند ذوب آهن) که وابسته به زغالسنگ است، سهمی بالغ بر ۷۵ درصد دارد و در ایران با نوسازی و تجهیز معادن دورنمای تولید هفت میلیون تنی مورد انتظار است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما