خبر
آهن و فولاد  

بازار ورق چین در ثبات نسبی

می متالز - قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین افت بسیار ناچیزی داشت ولی هنوز آنقدر برای کارخانه ها به صرفه است که به بازار صادرات رجوع نکنند.

به گزارش می متالز، ورق گرم در نقاط مختلف چین تا 592 دلار هر تن درب کارخانه با مالیات بر ارزش افزوده می باشد. قیمت ها افت جزیی داشته ولی در کل با ثبات است.

قیمت ورق گرم صادراتی چین نیز حدود 533 دلار هر تن فوب می باشد که کمتر از یک دلار رشد داشته است. اغلب کارخانه ها نیز تمایل به کاهش دادن قیمت های صادراتی نشان نمی دهند. از این رو بازار صادرات در سکوت است و برخی از خریداران حتی تا 520 دلار هر تن فوب درخواست خرید داده اند.

کد خبر: 33580
تاریخ: 1398/01/26 - 20:38
منبع: ایفنا

ورق  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با مدرن‌ترین تجهیزات؛

حفاران نفتی چین زیر گوش آمریکا/ورود چشم‌بادامی‌ها به آبهای کوبا

می متالز - چین اقدامات حفاری نفتی خود در آب‌های کوبا را تقویت کرده و با استفاده از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات، به ذخایری دست یافته است که کوبایی‌ها نمی‌توانستند به آن دسترسی داشته باشند.
 

اجرای ۳۰ برنامه عملیاتی در بازار سرمایه

می متالز - رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از طراحی ۳۰ برنامه عملیاتی برای سال ۹۸ خبر داد.
 سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا:

هوآوی بودجه خود را از سرویس‌های امنیتی چین تامین می‌کند

می متالز - سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) شرکت هوآوی را متهم کرد که بودجه‌اش را از سرویس‌های امنیتی چین تامین می‌کند.
 «نیویورک تایمز» بررسی کرد:

آیا ترامپ منجی اقتصادی چین است؟

می متالز - طی ماه‌های اخیر زمزمه‌هایی از طرفداری از طرح‌های رئیس‌جمهوری آمریکا در چین به گوش می‌رسد. برخی از کارشناسان اقتصادی بر این باورند که سیاست‌های واشنگتن ممکن است به سود چین تمام شود.
 با افزایش بهای نفت در بازارهای جهانی؛

هند و چین متقاضی خرید سیمان ایران شدند/ پیش بینی رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی صادرات در سال جاری

می متالز - کارشناس صنعت سیمان از تقاضای جدید تجار هندی و چینی برای خرید سیمان ایران خبر داد و گفت: پیش‌بینی می شود صادرات سیمان امسال ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش یابد.
 

بازار ورق سی آی اس رو به کاهش

می متالز - عرضه کننده های سی آی اس تولیدات ورق گرم ماه می را پیش فروش کرده اند و انتظار می رود به زودی پیشنهادات جدید را اعلام نمایند. برخی از کارخانه ها نیز فروش تولید ژوئن را آغاز کرده اند و اغلب خریداران به دنبال دریافت تخفیف می باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما