خبر
آهن و فولاد  

بازار ورق چین در ثبات نسبی

می متالز - قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین افت بسیار ناچیزی داشت ولی هنوز آنقدر برای کارخانه ها به صرفه است که به بازار صادرات رجوع نکنند.

به گزارش می متالز، ورق گرم در نقاط مختلف چین تا 592 دلار هر تن درب کارخانه با مالیات بر ارزش افزوده می باشد. قیمت ها افت جزیی داشته ولی در کل با ثبات است.

قیمت ورق گرم صادراتی چین نیز حدود 533 دلار هر تن فوب می باشد که کمتر از یک دلار رشد داشته است. اغلب کارخانه ها نیز تمایل به کاهش دادن قیمت های صادراتی نشان نمی دهند. از این رو بازار صادرات در سکوت است و برخی از خریداران حتی تا 520 دلار هر تن فوب درخواست خرید داده اند.

کد خبر: 33580
تاریخ: 1398/01/26 - 20:38
منبع: ایفنا

ورق  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چین با هدف کاهش وابستگی به دلار ۷۰ تن طلا خرید

می متالز - طبق اطلاعات شورای جهانی طلا بانک مرکزی چین با هدف کاهش سهم دلار در ذخایر رسمی خود بیش از ۷۰ تن طلا از دسامبر ۲۰۱۸ خریداری کرده است.
 

ورق گرم صادراتی چین رو به بهبود

می متالز - در بازار صادرات ورق گرم چین خرید ها اخیرا بهتر شده چرا که مشتریان نگران رشد قیمت های بیشتر شدند. آخرین قیمت پیشنهادی حدود 485 تا 490 دلار هر تن فوب ثبت شده است. ظاهرا رونق بازارهای آتی به بهبود قیمت های صادراتی کمک کرد.
 متال بولتن؛

ورق گرم صادراتی چین در مسیر بهبود

می متالز - در بازار صادرات ورق گرم چین خریدها اخیرا بهتر شده چرا که مشتریان نگران رشد قیمت‌های بیشتر شدند.
 

چین با هدف کاهش وابستگی به دلار ۷۰ تن طلا خرید

می متالز - طبق اطلاعات شورای جهانی طلا بانک مرکزی چین با هدف کاهش سهم دلار در ذخایر رسمی خود بیش از ۷۰ تن طلا از دسامبر ۲۰۱۸ خریداری کرده است.
 در معاملات امروز؛

بورس های آسیایی منفی شدند

می متالز - پس از سخنان ترامپ در خصوص تامین امنیت مسیر نفت و اعمال تحریم های جدید بر ضد ایران، بورس های آسیایی ریزش کردند.
 

بورس کالا می‌تواند میزبان عرضه کنندگان بزرگ بین‌المللی باشد

می متالز - دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل گفت: یکی از اتفاقاتی که می تواند موجبات رونق تولید را فراهم کند، ورود محصولات تولیدکنندگان بزرگ روس، چین و هند به بورس کالای ایران و جبران کمبود برخی کالاها در بازار داخلی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما