خبر
محیط زیست   نفت  

کلانتری: هورالعظیم کاملا پر شده است

می متالز - رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه هورالعظیم کاملا پر شده است، گفت: دایک‌های مرزی شکسته شده و آب هورالعظیم به دجله وصل شده است.

به گزارش می متالز، عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست در پاسخ به سؤال در خصوص آخرین وضعیت هورالعظیم، گفت: هورالعظیم کاملا پر شده است.

وی با اشاره به اینکه آب سیلاب وارد حوضچه شماره پنج هم شده است، افزود: تأسیسات وزارت نفت در این منطقه را هم آب فراگرفته است.

کلانتری با اشاره به اینکه دایک‌های مرزی در روزهای اخیر شکسته شده است گفت: آب هورالعظیم به دجله متصل شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های وزارت نفت

می متالز - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های مثبت و ارزنده وزارت نفت در زمینه بهبود کیفیت سوخت توزیعی و کمک به شرایط زیست محیطی قدردانی کرد.
 

چرا سازمان محیط زیست ارائه سند تعهدات ایرانی به مجلس را به فراموشی سپرد؟

می متالز - با گذشت حدود ۴ ماه از مهلت سازمان محیط زیست برای ارائه تعهدات ایران در توافقنامه پاریس به مجلس، اکنون معاون این سازمان به طور کلی منکر چنین تعهدی شده و مجلس را به سیاسی کاری متهم می‌کند.
 رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مطرح کرد؛

افزایش ۱۰ برابری شکار غیرمجاز در ۴۰ سال گذشته/ تنوع زیستی امانتی برای نسل‌های آینده

می متالز - کلانتری از افزایش ۱۰ برابری شکار غیرمجاز در ۴۰ سال گذشته خبر داد و گفت: هم اکنون با بیش از ۲ میلیون اسلحه شکاری مواجه هستیم.
 

قُل قُل طلا در قلقله ی سقز

می متالز - معدن طلای قلقله سقز که به شرکت شستا واگذار شده و قرار بود عملیات اجرایی کارخانه استحصال آن سال 97 آغاز شود، همچنان در انتظار تاییدیه سازمان محیط زیست برای شروع به کار است و اخیرا مسئولان استان خبر از آغاز جوشش طلا در این معدن را می دهند.
 

تشکیل کارگروه سازمان حفاظت محیط زیست و پلیس بین الملل ناجا

می متالز - رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تشکیل کارگروه مشترک میان این دو سازمان برای بررسی و احصاء روش‌های همکاری مشترک خبر داد.
 

پیشنهاد تشکیل کمیته ۳ نفره محیط زیست و اینترپل

می متالز - پیشنهاد تشکیل کمیته ۳ نفره محیط زیست و اینترپل درخصوص جرائم سازمان یافته و قاچاق حیات وحش در نشست رئیس سازمان محیط زیست و رئیس پلیس بین الملل ناجا مطرح شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما