خبر
فلزات گرانبها   بانک ها  

افزایش ظرفیت صدور گواهی سپرده سکه در « سامان »

می متالز - بانک سامان به‌عنوان بانک عامل پذیرش سکه طلا و صدور گواهی سپرده سکه طلا، ظرفیت خزانه خود را تا سقف ۶۴,۱۶۰ قطعه سکه طلا افزایش داد.

به گزارش می متالز، گواهی سپرده سکه طلا از سال گذشته و با مجوز بورس کالای ایران برای افزایش امنیت در معاملات و جابه‌جایی انواع سکه و ترغیب سرمایه‌گذاران به فعالیت در این زمینه به‌نام مشتری صادر می‌شود که قابل‌ خرید و فروش در بورس کالا است. قرار گرفتن گواهی سپرده سکه طلا به‌عنوان وثیقه برای اخذ تسهیلات از سیستم بانکی، معافیت مالیاتی خرید و فروش این اوراق، انتقال بخشی از معاملات نقدی بازار سکه به گواهی سپرده، از دیگر مزایای گواهی سپرده سکه طلا به‌شمار می‌رود.

گواهی سپرده سکه طلا برای سکه بهار آزادی طرح امام ضرب سال ۱۳۸۶ با عیار ۹۰۰ در هزار و وزن ۸.۱۳۳ گرم و پس از اصالت‌سنجی و صدور گواهی سپرده صادر می‌شود و مالک گواهی سپرده، در هر زمانی می‌تواند با ارایه آن، سکه طلای خود را دریافت کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فولاد آلیاژی ایران چه عملکردی را در بهار ۹۸ از خود به جا گذاشت؟/ سهم ۷۱ درصدی فولادهای آلیاژی در تولیدات “فولاژ”

می متالز - بررسی آمارهای تولید و فروش فولاد آلیاژی ایران در سه ماهه اول سال که در کدال منتشر شده است نشان می دهد این شرکت در بهار 98 شاهد رشد 143 درصدی درآمد از محل فروش محصولات شده است.
 

بررسی هفتگی بازار پایه

می متالز - پیشنهادهای قوانین جدید فرابورسی در هفته گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفت. تحلیلگران از عجیب و غریب‌ها بازار پایه سخن به میان می‌آورند.
 

جزییات معاملات ۱۰ ارز در سامانه نیما/ دلار تنها ۰.۲ درصد سهم دارد

می متالز - بررسی آمارهای سامانه نیما حاکی از آن است که یوان چین پُرتقاضاترین ارز برای واردات است و دلار تنها ۰.۲ درصد سهم دارد.
 همتی در برنامه نگاه یک؛

راه‌اندازی سامانه تکمیلی نیما با عنوان ایفای تعهدات واردات

می متالز - رییس کل بانک مرکزی از راه‌اندازی سامانه تکمیلی نیما با عنوان سامانه ایفای تعهدات واردات خبر داد.
 

عرضه ۶۰۰۰ میلیارد ریالی اوراق مشارکت شهرداری شیراز

می متالز - مدیرعامل تأمین سرمایه بانک ملت از عرضۀ اوراق مشارکت شهرداری شیراز، به ارزش ۶۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد.
 مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس:

سفارش‌های بدون پشتوانه در معاملات سهام حذف می‌شود

می متالز - مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: سامانه مدیریت ریسک با اتصال به نرم افزار معاملات، راهکاری برای جلوگیری از ارسال سفارش‌های بدون پشتوانه است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما