خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

فراخوان « ذوب » برای خرید سنگ آهن

می متالز - ذوب آهن اصفهان نسبت به شناسایی تامین‌کنندگان و خرید سنگ‌آهن دانه‌بندی مورد نیاز خود جهت سال ۹۸ فراخوان داد.

به گزارش می متالز، ذوب آهن اصفهان در فراخوانی اعلام کرد از شرکت‌های دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه تهیه و تامین ماده معدنی مذکور دعوت می‌کند مشخصات درخواستی را در نامه پیوست به شرکت ارسال کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فولادسازان بزرگ در سال ۹۷ به لحاظ صادراتی چه عملکردی را به ثبت رساندند؟

می متالز - آمار صادرات فولادسازان بزرگ کشور نشان داد که این فولادسازان در سال قبل بالغ بر 5 میلیون و 547 هزار تن فولاد و محصولات فولادی صادر کردند که نسبت به سال 96 حدود 25 درصد افت داشت.
 مدیر آموزش و ارتباط با صنعت پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست کشور عنوان کرد:

حجم چشمگیر فعالیت ذوب آهن اصفهان در خصوص مباحث زیست محیطی

می متالز - دکتر رحمتی ذوب آهن اصفهان را مادر صنعت فولاد کشور خواند و گفت: رفع گرد و غبار کنورتور‌های فولاد سازی، دریافت پساب شهرستان‌های اطراف و منطقه، بازچرخانی آب صنعتی و استحصال دوباره آن و استفاده مجدد در فضای سبز از اقدامات بسیار مهم ذوب آهن اصفهان در بحث زیست محیطی است.
 مدیر مجتمع مس سونگون در بازدید از هجدهمین نمایشگاه محیط زیست عنوان کرد

مس سونگون صنعت سبز کشور/ برپایه استاندارهای جهانی کارخانه اسید زودتر از کارخانه ذوب راه‌اندازی می‌شود

می متالز - مهندس«رضا شریفی» گفت: مس سونگون در مسیر توسعه پایدار قرار دارد ؛ چراکه در حال رعایت تمامی الزامات محیط‌زیستی در کنار بحث‌های تولیدی، توسعه‌ای و اجتماعی هستیم. به گفته شریفی هم‌‌اکنون مجتمع مس سونگون جزو صنایع آلاینده نیست و یک صنعت سبز محسوب می‌شود.
 دبیر نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان اعلام کرد:

احداث خط لوله انتقال آب از زاینده رود توسط ذوب آهن اصفهان

می متالز - دبیر نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان گفت: از چند روز پیش شرکت ذوب آهن اصفهان اقدام به احداث یک خط لوله انتقال آب از زاینده رود نموده و با وجود اخطارهای مکرر کار را متوقف نکرده است.
 در جلسه هم اندیشی تولیدکنندگان شمش مطرح شد:

۳ پیشنهاد ذوبی ها به دولت

می متالز - اولین جلسه رسته ذوب در سال 98 با استقبال پر شور واحدهای ذوب همراه شد و مسائلی از جمله میزان عرضه ها و قیمت پایه در بورس و نیز مشوق های صادراتی مورد بررسی قرار گرفت.
 

پروژه‌های « ذوب » به روایت مدیرعامل

می متالز - ذوب آهن برنامه‌های مربوط به حوزه زیست محیطی و اقدام‌های مربوط به رفع موانع تامین زغال را در دستور کار قرار داده تا با وجود انصراف شریکان خارجی بتواند مسیر جدیدی پیش‌روی خود بگذارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما