خبر
نفت  
رئیس ترابری شرکت ملی حفاری ایران:

اختصاص ۷۰ دستگاه ماشین‌آلات برای استحکام‌ بخشی سیل‌بند منطقه عین 2

می متالز - رئیس ترابری مدیریت خدمات شرکت ملی حفاری ایران از اختصاص ۷۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک، سنگین و ویژه برای استحکام‌بخشی و افزایش ارتفاع سیل‌بند منطقه عین 2 اهواز از سوی این اداره کل خبر داد.

به گزارش می متالز، محسن شیخ‌پور در توضیح این مطلب گفت: به دنبال اعلام ستاد بحران استان خوزستان و دستور مدیرعامل، این اداره کل با هماهنگی مدیریت خدمات شرکت در اسرع وقت نسبت به تامین و اعزام تجهیزات لازم به منطقه اقدام کرد.

وی افزود: در این ارتباط ۳۵ دستگاه کمپرسی، 6 دستگاه بیل مکانیکی، پنج دستگاه لودر، دو دستگاه تانکرسوخت، ۱۵ دستگاه خودرو سبک کمک‌دار و همچنین غلتک، گریدر، بولدوزر، آمبولانس، کمرشکن، جین پل، تندم و گروه تعمیرات در منطقه مستقر شد.

رئیس ترابری مدیریت خدمات شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به شرایط خاص عین 2 و عبور خودروهای سنگین اظهار کرد: همسو با این تجهیزات دو گروه از بازرسی تصادفات و تخلفات و بازرسی مهندسی جاده نیز در منطقه پیش‌گفته استقرار یافتند.

رئیس ترابری شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه بیش از 3 هزار و 500 متر از پروژه استحکام‌بخشی به سیل‌بند عین 2 به این شرکت واگذار شده است، گفت: هم‌اکنون نزدیک به ۸۰ نفر از کارکنان این اداره کل و نیروهای پیمانکاران طرف قرارداد به طور شبانه‌روزی در حال فعالیت در این منطقه هستند و بخش قابل توجهی از کار انجام شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آماده‌باش کامل آمبولانس‌های ملی حفاری در مواجهه با سیل خوزستان

می متالز - رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران گفت: تمامی آمبولانس‌های این شرکت مستقر در استان خوزستان، از ابتدای بارندگی‌های سیل‌آسا در استان تا کنون در حال آماده‌باش به‌سر می‌برند.
 مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد

اختصاص ۲۴ دستگاه پمپاژ سبک و سنگین برای جمع‌آوری رواناب‌های اهواز و کوت عبدالله

می متالز - مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران از اختصاص چهار دستگاه پمپاژ سنگین (پمپ تراک) و ۲۰ دستگاه پمپ‌ سبک (پمپ‌های رودخانه‌ای) برای جمع‌آوری رواناب‌ها در سطح کلانشهر اهواز و شهرستان کوت عبدالله خبر داد.
 با صدور حکمی از سوی مدیرعامل نیکو

مدیرعامل شرکت توسعه پترو ایران منصوب شد

می متالز - مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره نیکو در حکمی سپهرسپهری را به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران منصوب کرد.
 با اولویت قرار دادن احداث و تقویت سیل‌بند روستاهای مجاور

ایمن‌سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح با فوریت انجام می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: ایمن‌سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح با اولویت احداث، استحکام‌بخشی و تقویت سیل‌بند روستاهای مجاور این دکل و اردوگاه آن به فوریت انجام می‌شود.
 مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری ایران:

عملیات استحکام‎بخشی سیل‌بند منطقه عین – ۲ پایان یافت

می متالز - عملیات احداث، استحکام‎بخشی و افزایش ارتفاع سیل‌بند منطقه عین – ۲ در اهواز ازسوی شرکت ملی حفاری ایران پایان یافت.
 

ایمن سازی شش دستگاه حفاری در دستور کار قرار گرفت

می متالز - سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: به دنبال افزایش سطح روان آب‌ها در موقعیت دستگاه‌های حفاری در تالاب هورالعظیم، آب‌تیمور غربی و حومه کلانشهر اهواز ایمن سازی شش دستگاه حفاری در دستور کار قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما