خبر
نفت  

دولت آمریکا برآورد قیمت نفت را افزایش داد

می متالز - اداره اطلاعات انرژی آمریکا برآورد قیمت دو شاخص نفت خام برنت و دبلیوتی‌آی آمریکا را افزایش داد.

به گزارش می متالز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا با استناد به کاهش سطح ذخیره‌سازی نفت و همچنین اختلال‌های برنامه‌ریزی نشده در عرضه این کالا، برآورد قیمت دو شاخص نفت خام برنت و دبلیوتی‌آی را افزایش داد.

این نهاد در گزارش ماهانه خود پیش‌بینی کرد میانگین قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا در سال 2019 میلادی به 58 دلار و 80 سنت می‌رسد که دو دلار و 16 سنت بیش از برآورد پیشین آن است.

همچنین اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرد میانگین قیمت شاخص نفت خام برنت در سال جاری میلادی 65 دلار و 15 سنت، یعنی دو دلار و 37 سنت بالاتر از برآورد پیشین خواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر اقتصاد مطرح کرد:

اتخاذ راهکار کسب درآمد جهت تحقق آرزوی بودجه بدون نفت

می متالز - وزیر اقتصاد با بیان اینکه در شرایط فعلی دست ایران برای مقابله با تحریم‌های آمریکا پر است،گفت: راهکار هایی اتخاذ شده تا در دوره کاهش درآمدهای نفتی به سایر درآمدهای پاک متوسل شویم تا آرزوی دیرینه بودجه بدون نفت محقق شود.
 اویل پرایس اعلام کرد:

نگرانی آژانس بین‌المللی انرژی از بروز اختلال در عرضه جهانی نفت

می متالز - دبیرکل آژانس بین المللی انرژی گفت: ما در حال بررسی دقیق شرایط هستیم و بسیار نگرانیم. در صورت اختلال در عرضه، آماده ایم عکس العمل مناسبی نشان دهیم.
 

آخرین تغییر و تحولات بازار نفت در گزارش ماهیانه اوپک

می متالز - نمایندگی دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین، در گزارشی به بررسی گزارش ماهیانه اوپک در مورد بازار نفت در ژوئن ۲۰۱۹ پرداخته است که در آن تغییر قیمت نفت خام، اقتصاد جهانی، تقاضای جهانی نفت، میزان تأمین نفت جهانی، بازارهای تولید و عملیات‌های پالایش، تغییر ذخایر، و تعادل عرضه و تقاضا مورد بررسی قرار گرفته است.
 

از برون تا درون یک اقتصاد

می متالز - کشورهایی که ذخایر طلای ونزوئلا را در بانک‌های خود به امانت دارند، بی‌دغدغه در صورت وصول نشدن بدهی‌های‌شان از این دولت، طلا را مصادره می‌کنند؛ اتفاقی در اقتصاد نابسامان این‌روزهای ونزوئلا که بیش از پیش احتمال وقوع آن هست.
 در پی نابسامانی‌های اقتصادی در یک کشور نفتی-معدنی رخ می‌دهد

حراج طلایی ونزوئلا

می متالز - تنش‌های سیاسی اخیر و در پی آن تحریم‌های امریکا و کاهش بهای نفت، اقتصاد ونزوئلا را دستخوش نابسامانی کرده است.
 

بلوک‌ ۲۰ درصدی سهام پالایش نفت شیراز واگذار می شود

می متالز - سازمان خصوصی‌سازی، کمتر از سه هفته دیگر بلوک‌ ۲۰ درصدی سهام پالایش نفت شیراز را عرضه می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما