خبر
نفت  

دولت آمریکا برآورد قیمت نفت را افزایش داد

می متالز - اداره اطلاعات انرژی آمریکا برآورد قیمت دو شاخص نفت خام برنت و دبلیوتی‌آی آمریکا را افزایش داد.

به گزارش می متالز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا با استناد به کاهش سطح ذخیره‌سازی نفت و همچنین اختلال‌های برنامه‌ریزی نشده در عرضه این کالا، برآورد قیمت دو شاخص نفت خام برنت و دبلیوتی‌آی را افزایش داد.

این نهاد در گزارش ماهانه خود پیش‌بینی کرد میانگین قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا در سال 2019 میلادی به 58 دلار و 80 سنت می‌رسد که دو دلار و 16 سنت بیش از برآورد پیشین آن است.

همچنین اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرد میانگین قیمت شاخص نفت خام برنت در سال جاری میلادی 65 دلار و 15 سنت، یعنی دو دلار و 37 سنت بالاتر از برآورد پیشین خواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

6 پیشنهاد مرکز پژوهش‌ها برای اصلاح ساختار صنایع بالادستی نفت و گاز

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس با انتشار گزارشی ضمن بررسی تجربه کشور نروژ در مدیریت منافع حاصل از توسعه میادین نفت و گاز، به مشکلات اصلی ساختار صنایع بالادستی نفت و گاز ایران اشاره کرد و شش پیشنهاد برای اصلاح ساختار این صنایع ارائه داد.
 

شفاف سازی پالایش نفت بندرعباس در خصوص آتش سوزی در پالایشگاه

می متالز - شرکت پالایش نفت بندرعباس اعلام داشت پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش سوزی در این پالایشگاه به استحضار می رساند.
 مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت:

در مقابل تخلف و جرم هرگز کوتاه نخواهیم آمد

می متالز - مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت با تاکید بر اینکه نظارت منافاتی با اعتماد ندارد، گفت: درمقابل تخلف و جرم هرگز کوتاه نخواهیم آمد.
 

حمایت همه جانبه زنگنه از بازرسی وزارت نفت

می متالز - وزیر نفت بر حمایت همه جانبه از بازرسی وزارت نفت تاکید کرد و گفت: در مبارزه با فساد قوم و خویش و رفاقت نداریم.
 رئیس هیئت‎مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت:

توسعه مقوله پیشگیری در بخش بهداشت و درمان ضروری است

می متالز - رئیس هیئت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با تاکید بر ضرورت توسعه مقوله پیشگیری در بخش بهداشت و درمان گفت: سازمان بهداشت و درمان مجدانه پیگیر سلامت خانواده صنعت نفت است.
 

حفر ۷ حلقه چاه نفت و گاز در فروردین‌ماه امسال

می متالز - سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری از حفر هفت حلقه چاه نفت و گاز در نخستین ماه امسال خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما