خبر
سنگ آهن  

آگهی مناقصه "خردایش، فرآوری و دانه بندی در کارگاه سنگ شکن با امکانات پیمانکار" مجتمع سنگان

می متالز - مجتمع سنگان آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای " خردایش، فرآوری و دانه بندی سنگ آهن در کارگاه سنگ شکن به میزان یک میلیون و دویست هزار تن محصول جهت دو سال با امکانات پیمانکار" را به فراخوان گذاشت.

به گزارش می متالز، اسناد این این مناقصه همه روزه از 1 تا 7 مرداد جاری از طریق سامانه تدارکات دولت به آدرس www.setadiran.ir به فروش می رسد.

متقاضیان باید حداکثر تا 24 مرداد ماه سال جاری ساعت 12 اسناد دریافتی را تکمیل و در سایت فوق بارگذاری کنند.

متقاضیان باید مدارک تکمیلی را تا 24 مرداد امسال به آدرس های تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، شماره 33 و همچنین مشهد، خیابان کوهسنگی، بین کوهسنگی 19 و21 شماره 377 تحویل دهند.

متقاضیان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره تلفن 02181492000 تماس حاصل کنند.

کد خبر: 46231
تاریخ: 1398/05/01 - 10:22
منبع: ایمیدرو

آگهی مناقصه  مجتمع سنگان  سنگ آهن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 انصاری:

وضع عوارض برای صادرات سنگ آهن به تکمیل زنجیره تولید فولاد کمک می کند

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می‌گوید وضع عوارض برای صادرات سنگ آهن اقدامی مناسب در جهت تکمیل زنجیره تولید آهن و فولاد است.
 

مزایده عمومی "فروش 150 هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن سنگان با عیار میانگین 58 درصد" برگزار می شود

می متالز - شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد "فروش 150 هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن سنگان با عیار میانگین 58 درصد" را به مزایده عمومی بگذارد.
 در بررسی ممیزی HSE سال 97 شرکت‌های تابعه ایمیدرو مشخص شد:

گهرزمین دارای بیشترین رشد عملکرد HSE

می متالز - براساس عملکرد ممیزی HSE سال 97 شرکت‌های تابعه ایمیدرو، 26 بخش و 240 مولفه در این حوزه بررسی شد.
 در سومین همایش HSEE انجام شد؛

واحدهای برتر ممیزی تقدیر شدند

می متالز - در سومین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، واحدهای دارای "سطح عملکرد خوب" شامل مجتمع فولاد سپید دشت، مجتمع فولاد میانه و مجتمع طلای موته و واحدهای دارای "بیشترین رشد عملکرد HSE نسبت به سال قبل" مشتمل بر شرکت سنگ آهن گهر زمین (بهره‌بردار معدن شماره سه گل گهر سیرجان) و مجتمع سرب و روی انگوران، اعلام عمومی شد.
 

پیش بینی رشد محدود پرمیوم سنگ آهن خلوص بالا

می متالز - انتظار می رود با توجه به پیش بینی افت قیمت سنگ آهن در سال 2020 و پتانسیل کاهش حاشیه سود فولادسازی در چین، پرمیوم سنگ آهن خلوص 65 درصد کمتر شود. کارشناسان انتظار دارند اختلاف قیمت سنگ آهن خلوص 65 درصد با خلوص 62 درصد امسال به 14 درصد برسد در حالی که سال 2019 معادل 12 درصد بود.
 

چشم انداز بازار سنگ آهن آسیا در ابهام

می متالز - نگرانی ها در مورد ویروس کرونا در چین و کاهش تقاضا به دلیل تعطیلات سال نو بر جو بازار سنگ آهن اثر منفی داشته است. تردید ها در مورد تقاضای فولاد چین در درازمدت نیز فراوان است و ابهامات بسیار، از این رو قیمت نزولی شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما