خبر
آهن و فولاد  

تنها دارنده پرس ۶۳۰۰ تن در ایران و خاورمیانه، مجتمع صنعتی فولاد اسفراین

می متالز - کیومرث میرزایی مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین در گفتگو با اهالی رسانه خبرداد:مجتمع صنعتی فولاد اسفراین تنها دارنده پرس ۶۳۰۰تن در ایران و خاورمیانه و همچنین دارای "ای اس آر"با ظرفیت ۵۲تن است که باعث تولید فولاد ناب میشود؛که توانسته است با تبدیل محصولات خود به ارزش افزوده ۸درصد در سال گذشته و ۲۰درصد درسال جاری دست یابد.

به گزارش می متالز، میرزایی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجتمع صنعتی فولاد اسفراین اظهار کرد: این مجتمع با ۳ استراتژی مهم و اساسیِ  *حکم رانی داده ها، دانش محوری و خدمت محوری *  توانسته است مقدمه ورود به انقلاب صنعتی چهارم و ماندن در صفحه  تولید و صنعت در میادین ملی و بین‌المللی را حفظ  کند.

 

تشکیل کنسرسیوم

مدیر عامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین تشکیل کنسرسیوم معدنی را یکی دیگر از فعالیت های گسترده این مجتمع عنوان کرد و گفت: تشکیل کنسرسیوم معدنی باعث نگهداشت زنجیره تولید از معدن میشود که ما توانستیم با حضور چند صنعت دیگر این کنسرسیوم را تشکیل دهیم.

 

فقدان آشنایی مردم و بخصوص صنعتگران

کیومرث میرزایی در ادامه از فقدان آشنایی مردم و بخصوص صنعتگران با ظرفیت بزرگ صنعت تولید اسفراین علی الخصوص مجتمع صنعتی اشاره کرد و خاطر نشان گردید: کمک اهالی رسانه که به عنوان بازوان توانمند دولت شناخته شده است میتوانید گره از این ناآشنایی بگشاید.

 

عدم واگذاری مجتمع صنعتی فولاد

کیومرث میرزایی مدیرعامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین گفت: بعد از گذشت ۱۱سال از ابلاغیه واگذاری مجتمع صنعتی فولاد به بخش خصوصی طبق اصل ۴۴قانون اساسی هنوز در کریدور تعیین یا رد خصوصی سازی مانده است؛ میرزایی درپایان ضمن اشاره به این مطلب گفت: مدیران مجتمع فولاد علیرغم وجود این مسئله همچنان پرقدرت به کار خود ادامه و خواهان واگذاری این مجتمع به اهل علم و فن  تاکید و تایید کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون بازرگانی مجتمع صنعتی فولاد اسفراین:

قطعه «اچ‌پی‌جی‌آر» در نمایشگاه ملی فولاد رونمایی شد

می متالز - مجتمع صنعتی فولاد اسفراین از شرکت‌های زیرپوشش سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و بزرگ‌ترین تولید‌کننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی در خاورمیانه است که امکان ساخت ۱۴۰گونه فولاد آلیاژی را دارد.
 

صدور ۱۲ هزار تن تولیدات فولادی از اسفراین

می متالز - معاون بازرگانی مجتمع صنعتی فولاد اسفراین گفت: ۱۲ هزار تن تولیدات فولادی این مجتمع صنعتی از ابتدای امسال به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر شده است.
 

فولاد اسفراین برای قطارهای رجا چرخ تولید می‌کند

می متالز - حسن اسماعیلی اظهار داشت: در پی بازدید هفته گذشته مدیرعامل رجا از توانمندیهای مجتمع صنعتی اسفراین در زمینه تولید محور و چرخ قطار (منوبلوک)، وی امکانات این مجتمع را فراتر از انتظار خوانده و خواستار همکاری مشترک با مجتمع صنعتی فولاد اسفراین برای رفع نیازهای صنعت ریلی کشور شد.
 فرماندار خبر داد:

تولید قطعات ریل راه آهن مورد نیاز رجا در مجتمع صنعتی فولاد اسفراین

می متالز - فرماندار اسفراین از ورود شرکت رجا و مجتمع صنعتی فولاد اسفراین برای ساخت قطعات ریل راه آهن و چرخ قطار در این مجتمع صنعتی خبر داد.
 مدیر عامل رجا:

صرفه جویی ۱۰ میلیون دلاری صنعت را ه آهن با داخلی‌ سازی قطعات

می متالز - مدیر عامل شرکت قطارهای مسافری رجا گفت: درصورتی که تولید چرخ دنده قطار در مجتمع صنعتی فولاد اسفراین انجام شود حدود 10 میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشور به همراه خواهد داشت.
 فرماندار اسفراین خبر داد:

تولید قطعات ریل راه آهن مورد نیاز رجا در مجتمع صنعتی فولاد اسفراین

می متالز - طاهر رستمی گفت: در این راستا تفاهم نامه هایی میان رجا و مجتمع صنعتی فولاد اسفراین نیز منعقد شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما