خبر
آهن و فولاد   محیط زیست  

انتصاب دو مشاور مدیر عامل «ذوب»

می متالز - در جلسه ای با حضور مسئولین ذوب آهن اصفهان، علی راعی به عنوان مشاور عالی امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و مهدی ترکاشوند به عنوان مشاور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در امور محیط زیست و آب منصوب و معرفی شدند.

به گزارش می متالز، راعی در این جلسه، راه پیشرفت ذوب آهن اصفهان را، توجه به افزایش تولید دانست و گفت: افزایش تولید از طریق توجه بیشتر به منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمان امکان پذیر است.

وی افزود: حل موانع برون سازمانی، نیازمند پی گیری جدی است و باید از همه ابزارها وامکانات موجود در کشور در جهت رونق تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، بهره ببریم.

ترکاشوند نیز در این جلسه، ضرورت توجه به افزایش تولید همراه با حفاظت از محیط زیست را بسیار مهم دانست و گفت: طرح جامع زیست محیطی ذوب آهن اصفهان آماده شده است  و اجرای این طرح، ذوب آهن را به سمت صنعت سبز هدایت می کند. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پیش گشایش؛

رشد نرخ‌ها به کام سهامداران

می متالز - بازار امروز را با توجه به گزارش‌های ضعیف شرکت‌های بنیادی و بزرگ و به خصوص در گروه پالایشگاهی با ضعف تقاضا پیش بینی می‌کنیم.
 گزارش روزانه بازار سرمایه؛

اشتهای سیری ناپذیر حقیقی ها و اصلاحی که دور از انتظار نبود

می متالز - شاخص کل متاثر از افت قیمتها در نمادهایی چون «شپنا»، «فارس»، «شبندر»، «اخابر»، «فولاد»، «فخوز» با افت بیش از 3798 واحدی روبرو شد. بازار متاثر از گزارش های عملکردی نمادهای بزرگ خصوصا نفتی ها، متعادل و با گرایش اصلاحی آغاز کرد و در ادامه شاهد افزایش عرضه در بسیاری از نمادهای بازار بودیم.
 ۱۰۰ میلیارد ریال سود خالص در کوره‌های این فولادساز اصفهانی؛

مبالغ فروش "ذوب" ۶۳ درصد رشد کرد

می متالز - افزایش بهای تمام شده تولیدات شرکت منجر به کاهش حاشیه سود عملیاتی شرکت شده است.
 

افزایش ظرفیت تولید ذوب آهن تا ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود: اولویت اصلی ما تامین مواد اولیه است تا بتوانیم ظرفیت اسمی شرکت که ۳ میلیون ۶۰۰ هزار تن است را تحقق بخشیم.
 دربازدید مسوولین شستا و تاصیکو عنوان شد:

تامین پایدار مواد اولیه حق "ذوب آهن"

می متالز - تنوع محصول و تولید محصولات با ارزش افزوده بالا یکی از راهکار‌های ذوب آهن در شرایط بحران بوده که به خوبی به انجام رسیده است.
 صادقی نیارکی در گردهمایی روسای سازمان های صمت استان ها اعلام کرد:

کاهش ارزبری ۱.۲ میلیارد یورویی میزهای ساخت داخل تاکنون

می متالز - سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت گفت: تاکنون مجموعه قراردادها و تفاهم نامه های میزهای ساخت داخل، کاهش ارزبری ۱.۲ میلیارد یورو به همراه داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما