خبر
آهن و فولاد   محیط زیست  

انتصاب دو مشاور مدیر عامل «ذوب»

می متالز - در جلسه ای با حضور مسئولین ذوب آهن اصفهان، علی راعی به عنوان مشاور عالی امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و مهدی ترکاشوند به عنوان مشاور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در امور محیط زیست و آب منصوب و معرفی شدند.

به گزارش می متالز، راعی در این جلسه، راه پیشرفت ذوب آهن اصفهان را، توجه به افزایش تولید دانست و گفت: افزایش تولید از طریق توجه بیشتر به منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمان امکان پذیر است.

وی افزود: حل موانع برون سازمانی، نیازمند پی گیری جدی است و باید از همه ابزارها وامکانات موجود در کشور در جهت رونق تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، بهره ببریم.

ترکاشوند نیز در این جلسه، ضرورت توجه به افزایش تولید همراه با حفاظت از محیط زیست را بسیار مهم دانست و گفت: طرح جامع زیست محیطی ذوب آهن اصفهان آماده شده است  و اجرای این طرح، ذوب آهن را به سمت صنعت سبز هدایت می کند. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به بهانه گزارش اخیر مرکز پژوهش‌های مجلس

این ۱۴.۵ درصد، آن ۱۴.۵ درصد نیست

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی، با اشاره به تفاوت فاحش درآمد شرکت ملی نفت ایران از محل صادرات نفت خام و میعانات گازی در مقایسه با فروش داخلی این محصولات، بر ضرورت اصلاح قواعد مربوط به درآمدهای نفتی و نظام انگیزشی مربوطه تاکید کرده است.
 گزارش فولادی مرداد ۹۸ منتشر شد:

صادرات فولاد به مدار رشد بازگشت

می متالز - صادرات فولاد به مدار رشد بازگشت. میزان صادرات فولاد شرکت های بزرگ طی مرداد امسال، ۳۷ درصد افزایش یافت. این در حالی است که صدور این محصول در ماه های گذشته با کاهش همراه شده بود.
 سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بیان کرد:

کاهش مشکلات بنگاه های اقتصادی

می متالز - سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، گفت: بخشنامه جدید قوه قضاییه درباره نحوه احضار اشخاص حقوقی می تواند از بروز مشکلات در حوزه فعالیت‌های اقتصادی بنگاه‌های بزرگ کشور به‌ویژه در حوزه تولید و اشتغال پیشگیری کند.
 گزارش فولادی مرداد 98 منتشر شد:

صادرات فولاد به مدار رشد بازگشت/ افزایش 37 درصدی صادرات فولاد شرکت های بزرگ

می متالز - صادرات فولاد به مدار رشد بازگشت. میزان صادرات فولاد شرکت های بزرگ طی مرداد امسال، 37 درصد افزایش یافت. این در حالی است که صدور این محصول در ماه های گذشته با کاهش همراه شده بود.
 تامین مالی بنگاه‌ها تا پایان تیرماه رصد شد

سهم استانی از دو وام تولید

می متالز - جغرافیای استانی پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در اولین ماه تابستان سال جاری (به همراه طرح‌‌های انتقالی از سال گذشته) اعلام شد.
 سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت در نشست با کارآفرینان جوان خبرداد:

تشکیل شورای هم افزایی رونق تولید با حضور متولیان تصمیم ساز

می متالز - سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت از تشکیل شورای هم افزای رونق تولید با حضور دستگاه های متولی و تصمیم ساز با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت خبرداد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما