خبر
فلزات غیرآهنی   مواد معدنی  

جلسه دولت برای معدنی‌ها

می متالز - دولت درباره عوارض وضع شده روی صادرات برخی از مواد معدنی جلسه‌ای مجددا با معاون وزیر معدن، صنعت و تجارت برگزار و درباره آن تصمیم‌گیری می‌کند.

به گزارش می متالز، خداداد غریب‌پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو در دومین همایش چشم‌انداز صنایع غیرآهنی ایران عنوان کرد: قرار است درباره عوارض وضع شده روی صادرات برخی از مواد معدنی جلسه‌ای مجددا با جعفر سرقینی برگزار و درباره آن تصمیم‌گیری شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو:

اعطای مشوق های صادراتی راه گذر از تحریم و کرونا

می متالز - مدیراقتصادی وتوسعه سرمایه گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) معتقد است: امروز در شرایط تحریم و مساله کرونا که واحدهای تولیدی تحت تاثیر قرار می گیرند، یکی از گزینه های پیش رو اعطای مشوق های صادراتی به ویژه در بخش معدن و صنایع معدنی به عنوان جایگزین نفت است.
 

داستان بوکسیت و آلومینیوم در ایران، جهت ثبت در تاریخ!

می متالز - آلومینیوم از صنایع معدنی است که برق (انرژی) در قیمت تمام شده آن نقش بالایی دارد، به‌همین دلیل است که امارات و عربستان فعلا جزو بزرگترین تولید کنندگان دنیا هستند.
 

حمایت 136 میلیارد تومانی معادن برای مقابله با کرونا

می متالز - مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از جمع آوری مبلغ ۱۳۶ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای مقابله با شیوع کرونا در چارچوب مسئولیت اجتماعی بخش معدن و صنایع معدنی خبر داد.
 به روایت وزارت صنعت:

سهم ۲۵ درصدی بخش معدن از اجرای طرح‌های وزارت صنعت

می متالز - وزارت صعنت، معدن و تجارت آمار داد در دوره ۱۱ ماهه پارسال (منتهی به بهمن) از مجموع ۱۰۴ طرح مهم راه‌اندازی شده، بخش معدن و صنایع معدنی سهم حدود ۲۵ درصدی را به خود اختصاص داده است.
 رییس خانه معدن:

احیای معادن کوچک همسو با جهش تولید دنبال می‌شود

می متالز - رییس خانه معدن ایران گفت: یکی از دستاوردهای پارسال در بخش معدن، موضوع احیای معادن کوچک مقیاس بود که امسال هم همسو با برنامه جهش تولید دنبال خواهد شد.
 مدیر توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو:

ایمیدرو ۳۰ میلیون دلار برای واردات ماسک بیمارستان‌ها اختصاص داد

می متالز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ۳۰ میلیون دلار برای واردات و تامین ۱۱ میلیون عدد ماسک مورد نیاز بیمارستان‌ها اختصاص داد که بخشی از آن وارد کشور شده و بقیه آنها نیز بزودی وارد خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما