خبر
مسکن و ساختمان  

حضور ایران در نمایشگاه‌ بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان

می متالز - هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی «اوزاکسپومرکز» شهر تاشکند آغاز به کار کرد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان عصر روز گذشته در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی «اوزاکسپومرکز» شهر تاشکند آغاز به‌کار کرد.

در این نمایشگاه همچنین «غلامحسین ابراهیمی» کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در ازبکستان نیز حضور و از غرفه‌های شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه بازدید کرد.

در این نمایشگاه که توسط شرکت بین‌المللی نمایشگاهی «ExpoPosition»  برپا شده است، بیش از 50 شرکت از کشورهای جهان مانند جمهوری اسلامی ایران، ایتالیا، کره جنوبی، چین، قزاقستان، روسیه، ترکیه، اوکراین و ازبکستان حضور دارند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان شامل بخش‌های «فن‌آوری‌های تخصصی»، «انواع کاغذهای دیواری»، «رنگ‌ها»، «پنجره و درها»، «مبل»، «فن‌آوری‌ها و تجهیزات برای صنایع معدن» «فلزسازی و ماشین‌سازی»، «صنایع شیمیایی»، «مصالح ساختمانی و دستگاه‌ها»، «فن‌آوری‌های تولید و حمل و نقل بتون» است.

هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی نمایش دست آوردها در صنعت ساختمان و همچنین تبادل تجربیات، مساعدت برای گسترش همکاری‌های بین المللی و نوسازی بازار مصرفی ازبکستان است.

مدیر شرکت «میثاق فریوران» ایران در این نمایشگاه گفت: شرکت های ایرانی شامل بیش از 20 شرکت در قالب شرکت های سیمان و برق و چراغ، ماشین سازی، چسب بتون، آجر نسوز و ایزوگام و لوله در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان به صورت پاویون ایران حضور داشتند.

«محمد حسین زاده» افزود: با توجه به اینکه هدف از حضور شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه توسعه روابط تجاری با کشور ازبکستان بوده و این همکاری ها در این شرایط برای کشور ایران بسیار اهمیت دارد تلاش بسیاری شد تا طرف‌های تجاری شرکت‌ها در نمایشگاه بتوانند همکاری وسیع را در مبادلات اقتصادی شروع کنند.

مدیر شرکت «میثاق فریوران» ایران در این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها می‌توانند مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دو کشوررا بیش از پیش افزایش دهند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و مبل ازبکستان توسط شرکت بین‌المللی نمایشگاهی «ExpoPosition» با همکاری وزارت ساختمان ازبکستان، شرکت سهامی «اوزستروی ماتریالی» برگزار می‌شود و تا 4 اکتبر سال 2019 میلادی به کار خود ادامه می‌دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان نظام مهندسی ایران:

دولت باید ساخت و ساز و سرمایه‌گذاری در بخش مسکن را تسهیل کند

می متالز - رئیس سازمان نظام مهندسی ایران با اشاره به تنگناهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه، بودجه انقباضی دولت و کاهش درآمدهای نفتی، گفت: دولت باید نقش راهبردی و تسهیل کننده در ساخت و ساز و بخش مسکن داشته باشد.
 معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

طرح اقدام ملی مسکن شامل دهک‌های پائین نمی‌شود

می متالز - جواد حق شناس با اشاره به اجرایی شدن گام اول طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان، یادآور شد که این طرح شامل خانوارهای دهک‌های پائین جامعه (افراد کم درآمد) نخواهد شد مگر با حمایت نهادهای حمایتی.
 رییس شورای اسلامی شهر تهران:

جامعه معماری به کمیته نما انتقادات زیادی وارد کرده است / لوکس سازی نمای ساختمان‌ها در دهه‌های اخیر

می متالز - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دهه‌های اخیر با افزایش قیمت ساختمان و رقابت در لوکس‌سازی و ایجاد تفاوت در منظر ساختمان‌ها شاهد اولویت یافتن منظر زیبایی شناختی برای سازندگان هستیم.
 معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

آمادگی ثبت نام ۱۸۰ هزار واحد مسکونی از طرح اقدام ملی

می متالز - عبوری گفت: هم اکنون ۱۸۰ هزار واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی برای ثبت نام آماده شده است.
 سازنده برتر منطقه 15 تأکید کرد:

بررسی نما بعد از صدور پروانه انجام شود

می متالز - سازنده برتر منطقه 15 تهران گفت: خواسته من از شهردار محترم این است که جواز صادر شود و ساختمان تا مرحله سفت کاری پیش برود و در ادامه که جای پنجره‌ها مشخص شد، طرح نما بررسی شود.
 

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه ساختمان و عمران کیش

می متالز - نمایندگان ۱۰۵ شرکت داخلی و خارجی در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان کیش گردهم می‌آیند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما