خبر
مس   فن آوری های نوین  

۱۸ قطعه مورد نیاز صنعت مس توسط فناوران داخلی ساخته می‌شود

می متالز - رضا شریفی پنجشنبه شب در حاشیه هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی افزود: شرکت مس آذربایجان با اعمال تحریم ها علیه ایران تلاش می کند از تولیدات داخلی بهره مند شود و نتایج خوبی نیز گرفته ایم.

به گزارش می متالز، وی ادامه داد: نمایشگاه رینوتکس محلی برای ارایه طرح ها و ایدهای فناورانه است که استقبال خوبی از سوی فناروان، دانشگاهیان و صنایع از این نمایشگاه به عمل آمده است.

شریفی اظهار داشت: شرکت مس آذربایجان در ۱۰ سال گذشته ارتباط خوبی با دانشگاه ها و فناوران برقرار کرده و تفاهم نامه های مختلفی با تمام دانشگاه های استان منعقد کرده ایم.

وی اضافه کرد: نتایج این تفاهم نامه بسیار خوب بوده و سود دو طرفه برای دانشگاه ها و این شرکت داشته بطوری که نتایج این همکاری ها صنعتی شده و فقط به صورت مقاله در کتابخانه های دانشگاه ها باقی نمانده است.

مدیرعامل مجمتع مس آذربایجان گفت: مجمتع مس آذربایجان ارتباط خوبی با تمامی پارک های علم و فناوری کشور داشته و بیشتر پروژه های تحقیقاتی و ساخت قطعات خاصی که ساخت داخلی نداشتیم و اکثرا وارداتی بودند را توانسته ایم از طریق ارتباط با شرکت های مستقر در این پارک ها به نتایج خوبی برسیم.

وی افزود: از طریق ارتباط با پارک های علم و فناوری به دنبال ساخت داخلی از طریق شرکت های دانش بنیان هستیم که برخی به قرارداد تبدیل شده و برخی طرح ها نیز در حال مطالعه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تعدیل نیرو گریبانگیر واحدهای تولیدی مس در استان زنجان

می متالز - نائب رئیس اتحادیه چاقو فروشان و چاقو سازان استان زنجان گفت: با توجه به وضعیت موجود صنعت مس در زنجان، این صنعت به دوران رکود نزدیک می شود.
 پزشکیان در نشست با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران عنوان کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان برای کاهش خام فروشی در صنعت مس

می متالز - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان برای جلوگیری از خام فروشی در صنعت مس و تبدیل آن به کالای نهایی تأکید کرد.
 

برنامه افزایش سرمایه 2300 میلیارد تومانی شرکت مس برای توسعه

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف تامین مالی طرح‌های توسعه، تصمیم دارد سرمایه‌ خود را از 7800 میلیارد تومان به میزان 30درصد افزایش دهد.
 معاون مالی اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد

افزایش سرمایه 2300میلیاردتومانی برای توسعه

می متالز - معاون مالی اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به برگزاری مجمع فوق‌العاده شرکت مس در هفته جاری، گفت: شرکت مس با هدف تامین مالی طرح‌های توسعه، تصمیم دارد سرمایه‌اش را از 7800 میلیارد تومان به میزان 30درصد افزایش دهد.
 همراه با شماره دوم «مس‌آباد» ضمیمه کودک و نوجوان؛

شماره تازه مجله «عصر مس» منتشر شد

می متالز - شماره تازه مجله «عصر مس» با صفحاتی ویژه به یاد سپهبد شهید «حاج‌ قاسم سلیمانی» و صفحاتی درخصوص سرمایه‌ گذاری و توسعه، با سردبیری «مجتبی احمدی» منتشر شد. همراه با انتشار این شماره، دومین شماره نشریه «مس‌ آباد» با سردبیری «لیلا ملت‌ دوست» نیز منتشر شد.
 سرپرست جدید "وبانک" اعلام کرد:

شیوه مدیریت جدید هلدینگ بزرگ بورسی و توصیه به مدیران زیرمجموعه

می متالز - سرپرست جدید گروه توسعه ملی با اعلام حل مشکلات کارگری و نقدینگی و توصیه به مدیران شرکت های زیرمجموعه، گفت: شیوه مدیریت جدید، مشارکتی است که اجازه هم‌فکری را می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما