خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

تغییرات مثبت تولید در «ذوب»/ برآورد مدیرعامل تا پایان امسال

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن با تغییرات مثبت تولید در هشت ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ابراز امیدواری کرد این افزایش تولید تا پایان سال به 10 درصد افزایش یابد.

به گزارش می متالز، منصور یزدی زاده، مدیر عامل «ذوب» دیروز در نمایشگاه متافو از افزایش 8 درصدی تولید این شرکت در هشت ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

وی در گفتگو با خبرنگاران حاضر در غرفه ذوب آهن، ابراز امیدواری کرد که این افزایش تولید تا پایان سال به 10 درصد افزایش یابد. به گفته یزدی زاده افزایش تنوع محصول‌های ذوب آهن در سال جاری را یکی از دست آوردهای مهم این شرکت دانست.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با همکاری ذوب آهن اصفهان و دانشگاه علم و صنعت برگزار شد:

کنفرانس حمل و نقل ریلی فرصت ها، ظرفیت ها و رونق تولید

می متالز - کنفرانس حمل و نقل ریلی فرصت ها، ظرفیت ها و رونق تولید با حمایت ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان اولین و تنها تولید کننده انواع ریل های راه آهن و مترو در غرب آسیا در دانشگاه علم و صنعت با حضور خیرالله خادمی، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور، علی امام، مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه، سعید رسولی، مدیر عامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، جبار علی ذاکری، رئیس دانشگاه علم و صنعت، منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و جمعی از مسوولین این دو سازمان، هفتم بهمن ماه در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.
 مهندس منصور یزدی زاده:

تولید ریل در ذوب آهن اصفهان، باور به توان داخلی را تقویت کرد

می متالز - منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان جمعه 4 بهمن ماه دربرنامه زنده‌رود شبکه اصفهان، آخرین دستاوردهای این شرکت را تشریح کرد.
 

از سنگ تا ریل در ذوب آهن اصفهان

می متالز - منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در کنفرانس حمل و نقل ریلی فرصت ها، ظرفیت ها و رونق تولیدبیان کرد: همکاران ذوب آهنی با کار شبانه روزی موفق به تولید ریل شدند.
 بنابر اعلام مدیرعامل ذوب آهن:

"ذوب" ماهانه ۱۰ هزار تن تقاضا برای تولید ریل دارد/ توان تولید ریل ۷۲ متری

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن از توان تولید ریل ۷۲ متری و میزان تقاضای خرید این محصول توسط بخش دولتی و خصوصی خبر داد.
 مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان تاکید کرد:

تحریم فولاد باعث ارزان‌فروشی "ذوب" نمی شود

می متالز - فولادی‌ها در مسیر رقابت‌پذیری حضور دارند و باید سه مولفه اساسی یعنی "کاهش هزینه‌ها"، "تنوع تولید" و "تنوع بازار" را در برنامه‌ها داشت تا حضور فولادی ایران در بازار‌های اقتصادی ادامه پیدا کند.
 

تولید ۱۰ درصد فولاد کشور توسط ذوب آهن

می متالز - ابتدای شکل گیری ذوب آهن، معادن کشور به عنوان زنجیره کامل دیده شد اما پس از واگذاریها این توازن بهم خورد و این امر باعث مشکلات در تولید فولاد کشور شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما