خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

تغییرات مثبت تولید در «ذوب»/ برآورد مدیرعامل تا پایان امسال

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن با تغییرات مثبت تولید در هشت ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ابراز امیدواری کرد این افزایش تولید تا پایان سال به 10 درصد افزایش یابد.

به گزارش می متالز، منصور یزدی زاده، مدیر عامل «ذوب» دیروز در نمایشگاه متافو از افزایش 8 درصدی تولید این شرکت در هشت ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

وی در گفتگو با خبرنگاران حاضر در غرفه ذوب آهن، ابراز امیدواری کرد که این افزایش تولید تا پایان سال به 10 درصد افزایش یابد. به گفته یزدی زاده افزایش تنوع محصول‌های ذوب آهن در سال جاری را یکی از دست آوردهای مهم این شرکت دانست.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تغييرات در هيات مديره باشگاه ذوب‌ آهن اصفهان

می متالز - جلسه راهبردی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن چهارشنبه ۲۶ شهریور در راستای انسجام هرچه بیشتر و استفاده از پتانسیل های بومی و ورزشی اصفهان با حضور "مهندس منصور یزدی زاده" مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در محل ستاد باشگاه برگزار گردید.
 مهندس یزدی‌زاده:

"مبنای کار ذوب‌ آهن اخلاق است"

می متالز - در حاشیه جلسه "معارفه اعضای هیات مدیره" و پس از بررسی شاخصه ها و اولویت های مختلف فنی و مدیریتی "مهندس منصور یزدی زاده" مدیرعامل شرکت ذوب آهن تاکید کرد که "اخلاق" مبنای کار هیات مدیره و باشگاه قرار گیرد، چراکه "اخلاق"، "صداقت" و "جوانمردی" همراه با "جنگندگی" موفقیت به همراه دارد و اینگونه هیچ کس حریف همدلی و قدرت ما نخواهد شد.
 

ذوب‌ آهن اصفهان و دانشگاه صنعتی مالک اشتر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

می متالز - در راستای تلاش علمی و توسعه پژوهش‌های کاربردی در سال جهش تولید و فراهم آوردن زمینه مساعد برای تقویت هر چه بیشتر تعاملات سازنده و همکاری‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فناورانه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری فی مابین ذوب‌آهن اصفهان و دانشگاه صنعتی مالک اشتر منعقد گردید.
 

بازدید مدیر عامل و اعضا هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان از مجتمع صنعتی اسفراین

می متالز - منصور یزدی زاده، مدیرعامل، علی احمدیان، رییس هیأت مدیره، مهرداد تولاییان، احسان دشتیانه و مرتضی یزدخواستی اعضا هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان، 19 شهریور ماه از مجتمع صنعتی اسفراین بازدید کردند.
 به مناسبت هفته تعاون و با حضور معاون اول رئیس جمهوری معرفی شد:

شرکت تعاونی مصرف کارکنان ذوب‌آهن اصفهان ، تعاونی برتر ملی

می متالز - شرکت تعاونی مصرف کارکنان ذوب‌آهن اصفهان از بین ۳۷۰۰۰ تعاونی کشور، موفق به کسب رتبه اول تعاونی برتر ملی در تامین نیاز مصرف کنندگان شد .
 سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه ا جتماعی استان اصفهان:

شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان نقش به سزایی دارند

می متالز - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار با منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن، راهکارهای تحقق بخشی به اهداف دولت در دستیابی به توسعه و توازن منطقه ای، رفع محرومیت و توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی مردم در سطح استان را بررسی و نظرات خود را بیان کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما