خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام   سرمایه گذاری  

تایید افزایش سرمایه «میدکو»

می متالز - افزایش سرمایه میدکو به تایید هیات مدیره رسید.

به گزارش می متالز، افزایش سرمایه 22 درصدی در هلدینگ توسعه معادن وصنایع معدنی خاورمیانه مورد تایید هیات مدیره قرار گرفت. گفته شده افزایش سرمایه «میدکو» تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت خواهد رسید.

کد خبر: 69629
تاریخ: 1398/09/10 - 21:01
منبع: دنیای بورس

میدکو  افزایش سرمایه میدکو  افزایش سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش سرمایه، سرمایه‌گذاری صنعت بیمه به ثبت رسید

می متالز - افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه از مبلغ 750.000 میلیون ریال به مبلغ 2.000.000 میلیون ریال در به ثبت رسید.
 

رشد نرخ برابری دلار به سرعت بر میزان فروش و سودآوری شرکت های معدنی سنگ آهن اثر گذار است

می متالز - نماد کنور کوچک‌ترین شرکت معدنی حاضر در بورس است، این شرکت مالکیت سه معدن کوچک باباعلی، گلالی و شهرک را دارد و از بابت تامین مواد اولیه در حال حاضر ریسکی متوجه شرکت نیست، به ویژه که در بین شرکت‌های بررسی شده این شرکت کمترین سهم هزینه‌های غیر ریالی را در ساختار هزینه‌های عملیاتی خود دارد و افزایش نرخ محصولات از محل دلار یا افزایش ضرایب می‌تواند تاثیر مهمی بر این شرکت بگذارد.
 

۳ پروژه سودآور «شاوان»

می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان با اشاره به اینکه این شرکت ۳ پروژه سودآور در دست اقدام دارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 

«شراز» هم افزایش سرمایه ندارد

می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت شیراز با اشاره به اینکه این شرکت برنامه‌ای برای افزایش سرمایه ندارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "وبصادر"

می متالز - هیات مدیره بانک صادرات ایران پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۴ هزار و ۶۴۶ میلیارد و ۲۸ میلیون ریالی این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مشهد عنوان کرد:

اقبال سرمایه‌گذاری در صنایع کشور زیاد است

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با همه محدودیت‌های بین‌المللی و فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم و بیماری کرونا، طی چهار ماه ابتدای امسال انعقاد قرارداد برای واگذاری زمین به واحدهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج برابر شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما