خبر
مس   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم رونمایی از طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس:

شرکت مس به دنبال ایجاد رضایت مندی، شفافیت و دولت پاک است

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران با ایجاد طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس، به دنبال ایجاد رضایت مندی، شفافیت و دولت پاک است.

به گزارش می متالز، خداداد غریب پور در مراسم رونمایی از طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس ضمن بیان این مطلب گفت: این طرح، سبب شفافیت در روند تولید از معدن تا محصول شده و زمانی که قیمت تمام‌شده محصول مشخص باشد، تصمیم‌گیری مناسب برای مسوولان تسهیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اصل این طرح در اختیار شرکت مس است و می تواند الگویی برای سایر شرکت ها شود.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو با اشاره به مزایای طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس تصریح کرد: از جمله مزایای این سیستم، به روز آوری خود و برخورداری از قدرت اصلاح است.

وی افزود: شركت مس با افتتاح اين سامانه، خود را براى تصميمات چابك آماده می كند و این سرآغاز تحول جدیدی در این شرکت خواهد بود.

4500 میلیارد تومان طرح مسی آماده افتتاح

غریب پور با بیان اینکه شرکت مس 4500 میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح دارد، گفت: این شرکت در کنار طرح های قابل افتتاح، حدود 1.8 میلیارد یورو و 13 هزار میلیارد تومان طرح جدید تعریف کرده است. اخیرا نیز طرح زیست محیطی اسید سولفوریک مس سرچشمه به ارزش 110 میلیون یورو توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

وی افزود: شرکت مس در شرایط تحریم صادرات داشته و توانسته طی 6 ماهه امسال به اندازه 12 ماهه سال 97 محصول صادر کند.

 رئیس هیأت عامل ایمیدرو خاطرنشان کرد: شرکت مس افزایش سرمایه های پی درپی خواهد داشت و این زایش ثروت در مس منجر به خلق ارزش خواهد شد.

وی ادامه داد: جذابیت سهم این شرکت در بورس برای سهامداران، حاکی از عملکرد درست این مجموعه در بخش معدن و صنایع معدنی و همچنین اقتصاد دارد.

اکتشافات ارزشمند در مس

غریب پور با اشاره به اکتشافات صورت گرفته در حوزه مس اعلام کرد: اکتشافات ارزشمندی در مناطق مختلف از جمله سونگون و سرچشمه انجام شده است.

وی افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه اکتشاف محدوده‌های با ظرفیت استان سیستان و بلوچستان، شرکت مس به معنای واقعی ملی شود.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو در این مراسم از کارشناسان و همه کسانی که در تکمیل طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی پشتیبانی کردند، تشکر کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رونمایی از کتاب دو جلدی زبان ذوب (تاریخ شفاهی ذوب آهن اصفهان)

می متالز - خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو و علی آقامحمدی مدیر گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در غرفه ذوب آهن در دومین جشنواره ملی فولاد ایران حضور یافتند و طی آیین ویژه ای از کتاب دو جلدی زبان ذوب (تاریخ شفاهی ذوب آهن اصفهان) رو نمایی کردند.
 مدیرعامل شرکت ملی مس خبر داد:

پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت مس تصویب شد

می متالز - پس از اخذ مجوزهای لازم از هیات‌مدیره، سازمان بورس و مراجع قانونی، پیشنهاد افزایش 30 درصدی سرمایه شرکت مس از محل سود انباشته تصویب شد.
 رئیس هیات مدیره ایمیدرو:

برای سازماندهی بهتر فولاد ایران نیاز به ایجاد انجمن قطعه‌سازان فولاد احساس می‌شود

می متالز - رئیس هیات مدیره ایمیدرو گفت: برای سازماندهی بهتر و استفاده از ساختاری بهتر در فولاد و تجهیزات آن باید انجمن قطعه‌سازان تصویب شود.
 

گزارش تصویری از افتتاحیه پایلوت عناصر نادر خاکی

می متالز - امروز 8 بهمن 1398 پایلوت طرح عناصر نادر خاکی در مقیاس نیمه صنعتی با حضور دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر سورنا ستاری معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، دکتر خداداد غریب پور رئیس عامل ایمیدرو و هیات همراه در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در کرج افتتاح شد.
 معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو:

شرکت مس عملکرد درخشانی داشته است

می متالز - خداداد غریب‌ پور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در گفت‌ و گو با مس پرس اظهار داشت: سال 98 سال خوبی برای معدن و صنایع معدنی بوده است و شرکت مس در مجموع عملکرد درخشانی داشته است.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تاکید کرد:

سهامداران نگران فملی نباشند

می متالز - مدیرعامل شرکت مس با تأکید بر اینکه صنعت مس همچنان برترین گزینه سرمایه‌گذاری است، گفت که سهامداران فملی نباید نگران باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما