خبر
بیمه  

افزایش سرمایه بیمه اتکایی امین به ۳۵۰۰ میلیارد ریال

می متالز - هیات‌مدیره بیمه اتکایی امین پیشنهاد خود را برای افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت بیمه‌ای ارائه کرد.

به گزارش می متالز، شرکت بیمه اتکایی امین با نماد «اتکام» و با توجه به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۷ مردادماه ۹۵ هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) گزارش توجیهی خود را برای افزایش سرمایه از مبلغ ۳۰۰۰میلیاردریال به مبلغ ۳۵۰۰ ریال از محل سود انباشته، سایر اندوخته‌ها به منظور شرایط خاص اقتصادی کشور و نیاز بیمه‌گران اتکایی به سرمایه بیشتر برای نگهداری ریسک‌های بیمه‌ای بزرگ در داخل کشور ارائه کرد. بر این اساس، انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه اتکایی امین است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش سرمایه، سرمایه‌گذاری صنعت بیمه به ثبت رسید

می متالز - افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه از مبلغ 750.000 میلیون ریال به مبلغ 2.000.000 میلیون ریال در به ثبت رسید.
 

تحلیل محمدی از علت همخوانی تورم ۲۲ درصدی با دلار ۲۲ هزار تومانی

می متالز - رئیس فعلی پژوهشکده پولی و بانکی و رئیس سابق بورس، درباره علت عدم حل معضل تورم، هدف گذاری بانک مرکزی و همخوانی تورم ۲۲ درصدی با دلار ۲۲ هزارتومانی توضیحاتی ارائه کرد.
 رییس سازمان بورس خبر داد:

تصمیم جدید شورای عالی بورس درباره ۱۳ شرکت غیربورسی سهام عدالت

می متالز - رییس سازمان بورس از تصمیم جدید شورای عالی مبنی بر انتقال ۱۳ شرکت غیربورسی سهام عدالت به یک هلدینگ فراگیر ملی خبر داد و گفت: تمام مشمولین، سهامدار این هلدینگ خواهند شد.
 

۳ پروژه سودآور «شاوان»

می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان با اشاره به اینکه این شرکت ۳ پروژه سودآور در دست اقدام دارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 

«شراز» هم افزایش سرمایه ندارد

می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت شیراز با اشاره به اینکه این شرکت برنامه‌ای برای افزایش سرمایه ندارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 رییس سازمان بورس:

امور پذیرش شرکت های استانی سهام عدالت در بورس انجام می شود

می متالز - رییس سازمان بورس با اشاره به نهایی شدن پرتفوی شرکت های استانی سهام عدالت و انتقال دارایی مشمولین گفت: هیات مدیره این شرکت ها موظف به انجام امور پذیرش در بورس شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما