خبر
مواد معدنی   صنعت  

نمایشگاه صنعت، معدن و لجستیک بندرعباس برگزار می‌شود

می متالز - از ۲۶ تا ۲۷ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بندرعباس شاهد برگزاری نمایشگاه صنعت، معدن و لجستیک بندرعباس خواهیم بود.

به گزارش می متالز، این نمایشگاه همزمان با نخستین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد برپا خواهد شد.

از اهداف این نمایشگاه می توان به ارائه آخرین تجهیزات، تکنولوژی، ماشین آلات و خدمات داخلی و خارجی در زمینه معدن و صنایع معدنی استان هرمزگان، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بخش صنعت ومعدن و لجستیک در استان هرمزگان، هم اندیشی با مقامات، اساتید دست اندرکاران و اندیشمندان مرتبط با صنعت و معدن در قالب تشکیل جلسات، مکاتبات و کارگاه های دولتی، معرفی توانمندی های بخش خصوصی و سازمان های دولتی جهت واگذاری پروژه‌های قابل سرمایه گذاری معرفی منابع مالی جهت طرح ها و پروژه ها و شناسایی و معرفی توانمندی های صنعتی و معدنی استان هرمزگان اشاره کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گزارش تصویری اولین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم به همت فولاد هرمزگان

می متالز - اولین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم به همت شرکت فولاد هرمزگان در محل هتل هرمز بندر عباس برگزار شد.
 معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان؛

برگزاری 5 کارگاه تخصصی در کنفرانس ملی ریخته گری مداوم

می متالز - معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان در مراسم اختتامیه اولین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد گفت: ۵ کارگاه تخصصی در این دو روز برگزار و ۱۵ مقاله داخلی و ۲ مقاله خارجی و ۲۴ مقاله به صورت پوستر چاپ شد.
 

طرح نظام پیشنهادت فولاد خراسان در کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد برتر شد

می متالز - در نخستین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد، طرح نظام پیشنهادات فولاد خراسان در بین طرح های ارائه شده به عنوان طرح برتر انتخاب شد.
 فرزاد ارزانی:

دانشگاه ها باید نیروی های متخصص صنعت فولاد را پرورش دهند

می متالز - مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: دانشگاه ها باید رشته های تخصصی در رابطه با صنعت فولاد را راه اندازی کرده و نیروی آموزش دیده را وارد بازارکار کنند.
 معاون تکنولوژی فولاد هرمزگان:

تلاش کردیم در موضوع ریخته گری با فولاد دنیا هم راستا باشیم

می متالز - معاون تکنولوژی فولاد هرمزگان گفت: کاظمی، معاون تکنولوژی فولاد هرمزگان و دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد با اعلام روند انتخاب مقالات و‌ گزارشی از نحوه اجرایی کنفرانس مطرح کرد: سعی شده بصورت کلان به موضوع ریخته‌گری توجه شود تا خود را با فولاد دنیا هم راستا کنیم.
 نگارنده "کتاب تولید فولاد تمیز" در گفت و گو با « می متالز » عنوان کرد:

کسب دانش فنی ساخت و تکنولوژی از اهداف برگزاری اولین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد

می متالز - جواد قراگوزلو رییس دفتر فنی تولید فولاد سازی و ریخته گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان گفت: ما باید کم کم از بهره برداری دور شده و به سمت کسب دانش فنی ساخت و تکنولوژی این شکل از ریخته گری برویم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما