خبر
سنگ آهن  

گهرزمین صاحب گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ می‌شود

می متالز - بزودی گواهی نامه ایزو 17025 مربوط به واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت از طرف سازمان تایید صلاحیت اداره استاندارد صادر می شود.

به گزارش می متالز، به گفته مهدی دیانت پور مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت گهرزمین، ایزو 17025 استانداردی کاملا حرفه ای در زمینه مدیریت کیفیت در آزمایشگاه می باشد.
وی عنوان کرد: استقرار ایزو 17025 این اجازه را می دهد تا آزمایشگاه یک سیستم کیفیت صحیح را پیاده کند و نشان دهد که از لحاظ فنی دارای صلاحیت و توانایی انجام و گزارش نتایج معتبر و قابل اعتماد را دارد.
دیانت پور با اشاره به این اقدام مهم افزود: طی دو سال گذشته کارکنان این واحد زحمات زیادی برای اخذ ایزو 17025 کشیدند که نتایج این تلاش ها در تاریخ 98/8/26 توسط کارشناسان و گروه ممیزی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (سازمان ملی استاندارد) مورد ارزیابی قرار گرفت و در مرحله اول موفق به اخذ این گواهینامه شدند. در واقع اخذ چنین اعتبارنامه ای یکی از افتخارات مجموعه گهرزمین بشمار خواهد آمد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در بررسی ممیزی HSE سال 97 شرکت‌های تابعه ایمیدرو مشخص شد:

گهرزمین دارای بیشترین رشد عملکرد HSE

می متالز - براساس عملکرد ممیزی HSE سال 97 شرکت‌های تابعه ایمیدرو، 26 بخش و 240 مولفه در این حوزه بررسی شد.
 

مجوز فعالیت ۸۹ آزمایشگاه متخلف باطل شد

می متالز - رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جمع اعضای انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و کالیبراسیون که امروز در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد حفظ حقوق شهروندان در کنار سلامت و ایمنی جامعه را خط قرمز سازمان ملی استاندارد ایران معرفی کرد.
 مدیرعامل گهرزمین:

شهید سلیمانی، تاثیر و نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شرکت گهرزمین داشتند

می متالز - اخوی شهید سلیمانی: شهید سلیمانی توجه خاص و ویژه ای به شرکت گهرزمین داشتند.
 

گهرزمین، سیزدهمین شرکت بزرگ بورسی

می متالز - شرکت گهرزمین از نظر ارزش بازار، بعداز پتروشیمی مارون، دومین شرکت بزرگ پذیرفته شده در بین شرکت های فرابورسی است که با ارزش بازار بیش از 310 هزار میلیارد ريالی در رتبه 13 شرکت های بزرگ بازار سرمایه قرار دارد.
 

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت گهرزمین

می متالز - مراسم بزرگداشت سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانشان امروز با حضور علی اکبر پوریانی مدیرعامل، سعید صادقی و آرش حبیبی از اعضای هیات مدیره، غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مدیران و کارکنان گهرزمین در ساختمان اداری این شرکت برگزار شد. این مراسم با سخنرانی علی اکبر پوریانی، سعید صادقی و حسین دلاوریان و همچنین مداحی وحید یوسفی همراه بود.
 

گهرزمین، بیشترین رشد عملکرد HSE نسبت به سال قبل

می متالز - بر اساس عملکرد ممیزی HSE سال 97 شرکت های تابعه ایمیدرو، 26 بخش و 240 مولفه در این حوزه بررسی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما