خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  
کسب بالاترین رقم رشد بین غول های معدنی از سوی کگل؛

گل گهر رشد 74 درصدی فروش را در آبان ماه به ثبت رساند

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست در ماه آبان، بیشترین رشد فروش را بین غول های معدنی و صنایع معدنی ایران کسب کند.

به گزارش می متالز، این شرکت با فروش بیش از 1233 میلیارد تومانی در ماه قبل، رقم رشد 74درصدی را در این شاخص به ثبت رساند که بالاتر از رشد بزرگان معدنی و صنایع معدنی ایران بوده است.
"کومودیتیز" در این باره گزارش داد: در مدت مورد بررسی مجموع فروش شرکت های زنجیره معدن در بورس تهران، به بیش از 12هزار و 600 میلیارد تومان رسید که این عدد، رشد 26درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است. از سوی دیگر شرکت های این حوزه اکنون سهم 24 درصدی از کل فروش شرکت های بورسی را در اختیار دارند.
طی هشت ماه سال 98 نیز ارزش کل فروش شرکت های زنجیره معدن بورس تهران، از 98هزار میلیارد تومان عبور کرد که در این میان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  با فروش 8هزار و 672 میلیارد تومانی، سهم نزدیک به 9 درصدی از کل فروش را در اختیار گرفت.
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر بزرگ ترین تولیدکننده کنسانتره و گندله سنگ آهن در ایران است. این شرکت در ماه گذشته نیز طی مراسمی با حضور رییس جمهوری بیش از 8200 میلیارد تومان پروژه در منطقه گل گهر را وارد مدار تولید کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی اعلام شد/ تاریخ و شرایط برگزاری حراج جدید

می متالز - بانک مرکزی در اطلاعیه ای نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی (۱۴ مردادماه ۱۳۹۹) را اعلام و در خصوص برگزاری حراج جدید اوراق بدهی دولتی در تاریخ ۲۱ مرداد ماه سال جاری و فهرست اوراق عرضه شده در آن اطلاع‌رسانی کرد.
 

تغییر سیستم معاملات بورس تهران تا سه ماه آینده

می متالز - مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: اکنون به دلیل فشار زیاد بر روی سامانه معاملات بورس تهران در حال پیاده سازی و اجرای یک سری راهکارهای فنی هستیم که به نظر می رسد تا دو الی سه ماه آینده به بهره‌برداری برسد
 مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران:

سیستم معاملات بورس تهران تا سه ماه آینده تغییر می کند/حذف معاملات بعدازظهر

می متالز - به دلیل فشار زیاد بر روی سامانه معاملات بورس تهران، در حال پیاده سازی و اجرای یک سری راهکارهای فنی هستیم.
 نقشه نیمروز 13 مرداد 99

تحلیل بورس امروز | دو روز پایانی/بورس تهران چه برنامه‌ای را در دستورکار دارد

می متالز - دادوستدهای امروز تحت تاثیر سامانه‌های معاملاتی بود. البته مدیریت بورس تهران از برنامه‌های جدید برای رفع مشکلات مربوط به سامانه‌های معاملات خبر داد.
 

بورس دو هسته‌ای می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت بورس تهران با بیان اینکه قبلا شایعه افزایش دامنه نوسان بود و حالا کاهش به ۲ درصد که این شایعات درست نیست، گفت: برای بورس تهران هم در سامانه معالاتی جدا در نظر گرفته ایم و به زودی دو هسته معاملاتی برای معاملات شرکت‌های حاضر در بازار بورس فعال می‌شود.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

یک استراتژی نادرست در بازار سرمایه

می متالز - منفی های این روزها نگران کننده نیست و منطقی است که بعد از یک دوره رشد، قیمت سهم ها کمی اصلاح داشته باشد و تعدیل گردد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما