خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  
کسب بالاترین رقم رشد بین غول های معدنی از سوی کگل؛

گل گهر رشد 74 درصدی فروش را در آبان ماه به ثبت رساند

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست در ماه آبان، بیشترین رشد فروش را بین غول های معدنی و صنایع معدنی ایران کسب کند.

به گزارش می متالز، این شرکت با فروش بیش از 1233 میلیارد تومانی در ماه قبل، رقم رشد 74درصدی را در این شاخص به ثبت رساند که بالاتر از رشد بزرگان معدنی و صنایع معدنی ایران بوده است.
"کومودیتیز" در این باره گزارش داد: در مدت مورد بررسی مجموع فروش شرکت های زنجیره معدن در بورس تهران، به بیش از 12هزار و 600 میلیارد تومان رسید که این عدد، رشد 26درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است. از سوی دیگر شرکت های این حوزه اکنون سهم 24 درصدی از کل فروش شرکت های بورسی را در اختیار دارند.
طی هشت ماه سال 98 نیز ارزش کل فروش شرکت های زنجیره معدن بورس تهران، از 98هزار میلیارد تومان عبور کرد که در این میان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  با فروش 8هزار و 672 میلیارد تومانی، سهم نزدیک به 9 درصدی از کل فروش را در اختیار گرفت.
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر بزرگ ترین تولیدکننده کنسانتره و گندله سنگ آهن در ایران است. این شرکت در ماه گذشته نیز طی مراسمی با حضور رییس جمهوری بیش از 8200 میلیارد تومان پروژه در منطقه گل گهر را وارد مدار تولید کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بازاری بی پایه برای کسب سود؛

جاماندگان بازار سرمایه را بشناسید

می متالز - آیا در مدت باقیمانده از سال جاری سهم‌های کم بازده بازار که اغلب از بازار پایه هستند، به کورس معاملات بازمی گردند و جبران گذشته را می‌کنند؟!
 گزارش روزانه بازار سرمایه؛

سهامداری واجب‌تر از نان شب

می متالز - خالص ارزش معاملات خرد (بورس و فرابورس) بالغ بر ۴۵۸۰ میلیارد تومان بود که نسبت به روز معاملاتی قبل، ۴ درصد افزایش داشت.
 

بورس‌بازی با الگوی قمارباز

می متالز - چه اختلافی میان سرمایه‌گذاری و بورس‌بازی وجود دارد و چرا بر جمعیت بورس‌بازان روز به روز افزوده می‌شود؟ در برخی مقالات علمی ادعا می‌شود ارتباط نزدیکی میان تمایل انسان به قمار و سفته‌بازی در بازارها وجود دارد که می‌تواند توضیح‌دهنده رفتار بازیگران بورس نیز باشد. چرا الگویی که با قواعد نرمال اقتصادی قابل توضیح نیست، اینقدر طرفدار پیدا می‌کند و به کل جامعه تسری می‌یابد؟
 

تداوم قله‌نوردی بورس تهران

می متالز - شاخص کل بورس تهران در معاملات امروز نیز مسیر پرشتاب صعودی را در پیش گرفته است. همچنان نمادهای کوچک‌تر بیشتر مورد توجه معامله‌گران سهام هستند.
 

وعده زمانی فروش استقراضی سهام، پایان بهمن

می متالز - حسن امیری، نایب رییس هیات مدیره سازمان بورس، درباره اینکه چرا فروش استقراضی در سال گذشته راه‌اندازی نشد و چه زمانی به سرانجام می‌رسد؟ اعلام کرد که فروش استقراضی از ابتدا قرار بود امسال عملیاتی شود که در بهمن ماه عملیاتی خواهد شد.
 انگیزه هایی که ما را به سمت بازار کشاند/ از ابتدای امسال تاکنون | شاخص بورس تهران 130 درصدی بازدهی داشت

دلایلی که سهام رونق گرفت | منشا پول رسانی به بورس

می متالز - شاخص بورس تهران از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 130 درصد بازدهی داشته است. فرصت و تهدید رونق سهام از نگاه فعالان در بورس چگونه تفسیر میشود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما