خبر
خودرو  
قیمت خودرو در امروز 98/9/14

گرانی مجدد پژو پارس و سمند دوگانه‌ سوز / پژو ۲۰۶ به ۱۱۲ میلیون تومان رسید + جدول قیمت‌ها

می متالز - آخرین تغییرات روزانه بازار خودرو حاکی از افزایش مجدد قیمت پژو پارس و سمند دو گانه‌ سوز است. پژو پارس دوگانه‌ سوز با رشد سه میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۲۱ میلیون تومان و سمند دو گانه‌ سوز با رشد یک میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۱۷ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

به گزارش می متالز، اولین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌ خودرو در کارخانه و بازار در روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی (تا ساعت پیش از هشت صبح امروز) استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید.

آخرین تغییرات روزانه بازار خودرو حاکی از افزایش مجدد قیمت پژو پارس و سمند دو گانه‌ سوز است. پژو پارس دوگانه‌ سوز با رشد سه میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۲۱ میلیون تومان و سمند دو گانه‌ سوز با رشد یک میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۱۷ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحویل خودرو با کیفیت ۱۰ سال پیش خوشایند مردم نیست

می متالز - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحویل خودروهای داخلی به مردم با کیفیت ۱۰ سال پیش قابل قبول نیست، گفت: آنچه به عنوان خودروی داخلی به دست مردم می رسد شایسته مردم نیست.
 سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس:

شرکت‌های دانش‌بنیان توان تامین قطعات مورد نیاز خودروسازان را دارند

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شرکت‌های دانش بنیان توانایی تامین قطعات مورد نیاز خودروسازان را دارند و اگر عزم و اراده جدی برای استفاده از دانش آنها وجود داشته باشد، اثرات تحریم‌ها کاهش خواهد یافت.
 

"خساپا" سه ماهه به سود ۲۹ میلیاردی رسید/ اثر اصلاح ساختار مالی

می متالز - بررسی صورت های مالی سایپا نشان می دهد تولید و فروش این شرکت روند رو به رشد داشته و توانسته در سه ماه نخست سال جاری به سود عملیاتی ۲۹ میلیارد تومانی برسد.
 در بورس تهران رخ داد:

توقف موقتی ۷ نماد بزرگ و پر تقاضا و بازگشایی ۶ نماد

می متالز - بورس تهران ضمن بازگشایی ۶ نماد ، اقدام به توقف موقتی ۷ نماد بزرگ و پر تقاضا به دلیل حجم زیاد داد و ستد کرد.
 

سهامداران "خکاوه" دور هم جمع شدند

می متالز - مجمع عمومی شرکت سایپا دیزل در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ برگزار شد.
 

اختلال سراسری در فرابورس و تاخیر در شروع/ زمان معاملات"خودرو، سایپا، شستا و "غزر"

می متالز - سامانه معاملات فرابورس به طور سراسری دچار اختلال و منجر به تاخیر در شروع داد و ستد شد و زمان معامله امروز سهام ایران خودرو، سایپا، شستا و زرماکارون اعلام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما