خبر
خودرو  
قیمت خودرو در امروز 98/9/14

گرانی مجدد پژو پارس و سمند دوگانه‌ سوز / پژو ۲۰۶ به ۱۱۲ میلیون تومان رسید + جدول قیمت‌ها

می متالز - آخرین تغییرات روزانه بازار خودرو حاکی از افزایش مجدد قیمت پژو پارس و سمند دو گانه‌ سوز است. پژو پارس دوگانه‌ سوز با رشد سه میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۲۱ میلیون تومان و سمند دو گانه‌ سوز با رشد یک میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۱۷ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

به گزارش می متالز، اولین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌ خودرو در کارخانه و بازار در روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی (تا ساعت پیش از هشت صبح امروز) استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید.

آخرین تغییرات روزانه بازار خودرو حاکی از افزایش مجدد قیمت پژو پارس و سمند دو گانه‌ سوز است. پژو پارس دوگانه‌ سوز با رشد سه میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۲۱ میلیون تومان و سمند دو گانه‌ سوز با رشد یک میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۱۷ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان

می متالز - وزارت صنعت،معدن و تجارت (صمت) در حالی قصد دارد باقی‌مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا را تا پایان سال آینده واگذار کند که طبق استراتژی در نظر گرفته شده از سوی وزیر صمت، این اقدام منوط به رشد ارزش سهام خودروسازان است.
 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

تشریح جزئیات همکاری صنایع دفاع با خودروسازان/ تمامی خودروهای نیمه کاره با همکاری صنایع دفاع از پارکینگ ها ترخیص شد

می متالز - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نحوه همکاری صنایع دفاع با خودروسازان داخلی را تشریح کرد.
 قیمت خودرو در امروز ۹۸/11/5

دنا پلاس پیشتاز ارزانی و پژو ۲۰۷ پیشتاز گرانی + جدول قیمت‌ها

می متالز - بازار خودروی روز شنبه درحالی شروع به کار کرد که اکثر خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه دچار افزایش قیمت شدند. بیشترین افزایش قیمت را خودروی پژو ۲۰۷ صندوقدار با رینگ و بدون رینگ داشته است که هرکدام سه میلیون و دو میلیون در مقایسه با قیمت روز جمعه گران شدند.
 یک کارشناس بازار خودرو در گفتگوی خود مطرح کرد:

پیش‌ بینی قیمت خودرو تا پایان هفته / احتمال گرانی خودرو به دلیل کاهش عرضه

می متالز - یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: قیمت خودرو به مولفه میزان عرضه و تقاضا ارتباط دارد. چنانچه در این هفته عرضه از سوی خودروسازان کاهش یابد، قطعا قیمت خودرو هم گران خواهد شد.
 

شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان

می متالز - وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در حالی قصد دارد باقی‌مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا را تا پایان سال آینده واگذار کند که طبق استراتژی در نظر گرفته شده از سوی وزیر صمت، این اقدام منوط به رشد ارزش سهام خودروسازان است.
 

عرضه بلوکی «کساپا» | دوشنبه 5 اسفند

می متالز - سایپا برای دومین بار در سال جاری ، بلوک ۶۷.۴ درصدی سایپا شیشه را آماده عرضه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما