خبر
اقتصاد  
قوامی:

۶ هزار میلیارد اعتبار برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کافی نیست

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:در لایحه بودجه سال آینده حداقل باید با اضافه کردن ۴ هزار میلیارد تومان میزان اعتبار درنظر گرفته شده برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را افزایش ‌دهیم.

به گزارش می متالز، هادی قوامی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، در خصوص بودجه مورد نیاز برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، گفت: دولت در لایحه بودجه پیشنهادی سال آینده رقم 6 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته که کافی نیست.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجلس و در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده حداقل باید با اضافه کردن 4 هزار میلیارد تومان میزان اعتبار درنظر گرفته شده برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را افزایش ‌دهیم، تصریح کرد:در حال حاضر مابه‌التفاوت مربوط بهحقوق بازنشستگان بیشتر از اعتبار در نظر گرفته شده توسط دولت است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر در حقوق دریافتی بازنشستگان اختلاف بسیار زیادی وجود دارد، عنوان کرد: در طی سال‌های گذشته میزان دریافتی بازنشستگان شکاف بسیار عمیقی با حقوق شاغلان هم ردیف  پیدا کرده و نیاز به اعتبار بیشتری دارد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: در مجلس تمام تلاش خود را با استفاده از منابع شرکت‌ها برای افزایش منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام می‌دهیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 علوی تأکید کرد:

شرکت‌های پیمانکاری در وضعیت بحران مالی؛ ضرورت واگذاری طرح های غیرحاکمیتی به بخش خصوصی

می متالز - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بهترین راه کار برای بهبود وضعیت شرکت های پیمانکاری در کشور، واگذاری پروژه های غیرحاکمیتی به این شرکت ها و بخش خصوصی است.
 اردکانیان:

اعتبارات لایروبی رودخانه‌ها و سدسازی در لایحه بودجه ۹۹ افزایش یافت

می متالز - وزیر نیرو از افزایش اعتبارات مورد نیاز لایروبی رودخانه‌ها و سدسازی در لایحه بودجه ۹۹ خبر داد.
 حاجی‌دلیگانی مطرح کرد:

مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان جدا از همسان‌سازی حقوق‌ها اجرا می‌شود

می متالز - عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور گفت: مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان جدای از موضوع همسان‌سازی حقوق آنهاست و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان مطابق قانون در جای خود انجام می‌شود.
 رضایی کوچی خبر داد:

چراغ سبز مجلس به شهرداری‌ها برای ساماندهی خانه‌های خالی؛ ایجاد مشوق های قانونی در بودجه ۹۹ برای ورود مدیریت شهری

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مجلس در لایحه بودجه سال ۹۹ برای ساماندهی خانه های خالی از ظرفیت شهرداری ها استفاده می کند، به اینگونه که شهرداری ها با ایجاد زیرساخت های لازم جهت شناسایی خانه های خالی، سهمی از درآمدهای حاصل از اخذ مالیات از این حوزه را دریافت می کنند.
 هفته آینده صورت می‌گیرد؛

بررسی طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی

می متالز - کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی هفته آینده طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کند.
 کیان پور:

روند آهسته اجرای طرح بازآفرینی شهری؛ نوسازی بافت فرسوده پروژه ای فراوزارتخانه‌ای است

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نوسازی بافت فرسوده پروژه ای فراوزارتخانه‌ای است و از عهده وزارت راه و شهرسازی به تنهایی خارج است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما