خبر
اقتصاد  
قوامی:

۶ هزار میلیارد اعتبار برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کافی نیست

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:در لایحه بودجه سال آینده حداقل باید با اضافه کردن ۴ هزار میلیارد تومان میزان اعتبار درنظر گرفته شده برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را افزایش ‌دهیم.

به گزارش می متالز، هادی قوامی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، در خصوص بودجه مورد نیاز برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، گفت: دولت در لایحه بودجه پیشنهادی سال آینده رقم 6 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته که کافی نیست.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجلس و در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده حداقل باید با اضافه کردن 4 هزار میلیارد تومان میزان اعتبار درنظر گرفته شده برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را افزایش ‌دهیم، تصریح کرد:در حال حاضر مابه‌التفاوت مربوط بهحقوق بازنشستگان بیشتر از اعتبار در نظر گرفته شده توسط دولت است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر در حقوق دریافتی بازنشستگان اختلاف بسیار زیادی وجود دارد، عنوان کرد: در طی سال‌های گذشته میزان دریافتی بازنشستگان شکاف بسیار عمیقی با حقوق شاغلان هم ردیف  پیدا کرده و نیاز به اعتبار بیشتری دارد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: در مجلس تمام تلاش خود را با استفاده از منابع شرکت‌ها برای افزایش منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام می‌دهیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی نامه حاجی‌بابایی به رئیس سازمان برنامه و بودجه:

چرا همسان‌سازی حقوق برای بازنشستگان غیر هیات علمی دانشگاه‌ها اجرایی نشده است؟

می متالز - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نامه‌ای خطاب به محمدباقر نوبخت برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان غیر هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی مشمول همسان‌سازی ۹۰ درصد حقوق شاغلان راهکار ارائه داد.
 ارکانی:

جوانگرایی شاخص اصلی انتخاب رئیس دیوان محاسبات / سوابق اجرایی بذرپاش مثبت است

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است، فرد منتخب برای تصدی بر ریاست دیوان محاسبات کل کشور باید در دیوان تحول و تحرک جدی ایجاد کند.
 طرح قیر رایگان در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دست بررسی است

مخاطرات چکش‌کاری بازار قیر در نقطه ذوب/ بازار قیر سلطان داشته و مستعد بازگشت سلاطین جدید است

می متالز - دولت مخالف قیر رایگان است. این جمله یکی از مهم‌ترین موضع‌گیری‌های جلسه روز گذشته وزیر نفت بود آن هم در شرایطی که قیر تهاتری هم‌اکنون در کمیسیون‌ برنامه و بودجه مجلس در دست بررسی است.
 میرتاج‌الدینی تشریح کرد:

شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات/ بررسی گزینه‌ها در کمیته از روز شنبه

می متالز - عضو کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس گفت: کمیته دیوان محاسبات از روز شنبه هفته جاری تا دوشنبه طی جلسات متعدد، از نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات دعوت کرده تا مدارک و شرایط آنها را بررسی کند.
 خدابخشی جلسه کمیسیون برنامه و بودجه را تشریح کرد:

عدم تحقق ۵۰ درصدی منابع هدفمندی یارانه‌ها در بهار /تداوم اختصاص ارز یارانه‌ای به کالاهای اساسی

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تداوم اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تامین کالاهای اساسی بررسی و قرار شد، اختصاص این ارز همچنان تداوم داشته باشد زیرا حذف آن آثار منفی روانی در جامعه در پی خواهد داشت.
 میرتاج‌الدینی خبر داد:

گزینه‌های ریاست دیوان محاسبات هفته آینده در کمیسیون برنامه و بودجه نهایی می‌شود

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی و نهایی شدن گزینه‌های ریاست، دادستانی و مستشاران دیوان محاسبات طی هفته آینده در این کمیسیون خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما