خبر
بانک ها  

معرفی مدیر جدید بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی

می متالز - جلسه معارفه مدیر بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی با حضور حسین عسکری عضو هیأت مدیره و مصطفی راستی فر مدیر امور راهبری شعب روز شنبه سی ام شهریورماه در محل ساختمان مدیریت شعبه مشهد برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه غلامرضا حسن زاده قرائی به عنوان مدیر استان خراسان رضوی و رئیس شعبه مشهد معرفی و از خدمات حسین یوسفی تقدیر شد.

حسین عسکری در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات سرپرست پیشین شعب خراسان رضوی اظهار داشت: با توجه به عملکرد بانک صنعت و معدن در سال گذشته لازم است با تلاش تمامی کارکنان از دانش موجود به صورت سیستماتیک برای رفع چالش ها و موانع استفاده کنیم.
وی با اشاره به افزایش اختیارات شعب بر ضرورت تأمین منابع تأکید نمود و افزود: برای افزایش نسبت کفایت سرمایه بانک و تغییر پرتفوی بانک از ارزی به ریالی، ضرورت دارد مدیران این بانک در شعب و ستاد در تعامل با یکدیگر و به صورتی کاملا هماهنگ و شفاف عمل نمایند.
عضو هیأت مدیره بانک خاطرنشان ساخت: سعی ما بر این است با یک برنامه مدون از تمامی ابزارها و روشهای بانکداری مدرن همچون بانکداری شرکتی و دیجیتال در جهت بهبود شاخص های عملکردی در زمینه جذب منابع، وصول مطالبات، فروش اموال تملیکی و بهبود رابطه با فعالان اقتصادی بهره برداری کنیم.
وی با بیان اهمیت ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان بر ضرورت تسهیل دسترسی آنان به خدمات بانکی و رعایت اصول مشتری مداری تأکید کرد و افزود: توجه به اهلیت و صلاحیت افراد متقاضی تسهیلات و سپس دقت در تخصیص و نظارت بر اجرای طرح های صنعتی سبب مدیریت صحیح منابع مالی بانک خواهد شد.
عسکری همچنین بر لزوم برخورداری از رفتار حرفه ای و انجام کار گروهی با تکیه بر اعتماد متقابل در سازمان تأکید کرده و بیان داشت: ساده سازی امور و کاستن از پیچیدگی فرآیندهای کاری باید سرلوحه فعالیت تمامی مدیران و کارشناسان باشد.
در جریان این سفر عضو هیأت مدیره بانک و مدیر امور راهبری شعب از شرکتهای پارس سامان ایرانیان، احیاء درمان، سامان داروی هشتم و شرکت پارس شعاع توس بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان روند فعالیت و مسایل مربوط به این واحدهای تولیدی قرار گرفتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سایپا برای تأمین مالی سرمایه در گردش با بانک دولتی تفاهم نامه امضا کرد

می متالز - مدیرعامل بانک صنعت و معدن از امضای تفاهم‌نامه با سایپا برای تسهیل خدمات بانکی، گشایش ال‌سی و تأمین نقدینگی مورد نیاز تولید محصولات جدید خبر داد.
 

سایپا برای تأمین مالی سرمایه در گردش با بانک دولتی تفاهم نامه امضا کرد

می متالز - مدیرعامل بانک صنعت و معدن از امضای تفاهم‌نامه با سایپا برای تسهیل خدمات بانکی، گشایش ال‌سی و تأمین نقدینگی مورد نیاز تولید محصولات جدید خبر داد.
 به قیمت بالاتر از تابلو:

بانک دولتی برای دومین بار در صدد فروش بلوک ۵۱.۳ درصدی "شیران" برآمد

می متالز - بانک صنعت و معدن برای دومین بار طی ۶ ماه اخیر درصدد عرضه بلوک ۵۱.۳ درصدی سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران به قیمت بالاتر از تابلو برآمد.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

"تجدید ارزیابی‌ها" برای برخی سهم‌ها دوپینگ نیست!

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بانک صنعت و معدن گفت: شرکت‌هایی که شاید زیر چتر تجدید ارزیابی‌ها قرار بگیرند، عملکرد و نقطه عملیاتی سودآوری را از خود برجای نگذاشته‌اند و همین عامل باعث شده تا چشم‌انداز مثبتی از سودآوری این شرکت‌ها را در آینده نزدیک متصور نباشیم.
 

شرایط و زمان خروج دولت از پالایشگاه فرابورسی با عرضه بلوک ۲۰ درصدی

می متالز - سازمان خصوصی سازی شرایط و زمان عرضه بلوک ۲۰ درصدی سهام پالایشگاه شیراز متعلق به شرکت ملی پالایش و پخش را اعلام کرد تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری آن خارج شود.
 با حضور رییس جمهور و با تسهیلات بانک صنعت و معدن؛

فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر افتتاح شد

می متالز - فاز دوم شرکت آرتا ویل تایر که توسط بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است، با حضور رئیس جمهوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، حسین عسکری عضو هیأت مدیره این بانک و جمعی از مسؤولان استان امروز چهارشنبه یازدهم دیماه در استان اردبیل افتتاح شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما