خبر
بانک ها  

معرفی مدیر جدید بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی

می متالز - جلسه معارفه مدیر بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی با حضور حسین عسکری عضو هیأت مدیره و مصطفی راستی فر مدیر امور راهبری شعب روز شنبه سی ام شهریورماه در محل ساختمان مدیریت شعبه مشهد برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه غلامرضا حسن زاده قرائی به عنوان مدیر استان خراسان رضوی و رئیس شعبه مشهد معرفی و از خدمات حسین یوسفی تقدیر شد.

حسین عسکری در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات سرپرست پیشین شعب خراسان رضوی اظهار داشت: با توجه به عملکرد بانک صنعت و معدن در سال گذشته لازم است با تلاش تمامی کارکنان از دانش موجود به صورت سیستماتیک برای رفع چالش ها و موانع استفاده کنیم.
وی با اشاره به افزایش اختیارات شعب بر ضرورت تأمین منابع تأکید نمود و افزود: برای افزایش نسبت کفایت سرمایه بانک و تغییر پرتفوی بانک از ارزی به ریالی، ضرورت دارد مدیران این بانک در شعب و ستاد در تعامل با یکدیگر و به صورتی کاملا هماهنگ و شفاف عمل نمایند.
عضو هیأت مدیره بانک خاطرنشان ساخت: سعی ما بر این است با یک برنامه مدون از تمامی ابزارها و روشهای بانکداری مدرن همچون بانکداری شرکتی و دیجیتال در جهت بهبود شاخص های عملکردی در زمینه جذب منابع، وصول مطالبات، فروش اموال تملیکی و بهبود رابطه با فعالان اقتصادی بهره برداری کنیم.
وی با بیان اهمیت ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان بر ضرورت تسهیل دسترسی آنان به خدمات بانکی و رعایت اصول مشتری مداری تأکید کرد و افزود: توجه به اهلیت و صلاحیت افراد متقاضی تسهیلات و سپس دقت در تخصیص و نظارت بر اجرای طرح های صنعتی سبب مدیریت صحیح منابع مالی بانک خواهد شد.
عسکری همچنین بر لزوم برخورداری از رفتار حرفه ای و انجام کار گروهی با تکیه بر اعتماد متقابل در سازمان تأکید کرده و بیان داشت: ساده سازی امور و کاستن از پیچیدگی فرآیندهای کاری باید سرلوحه فعالیت تمامی مدیران و کارشناسان باشد.
در جریان این سفر عضو هیأت مدیره بانک و مدیر امور راهبری شعب از شرکتهای پارس سامان ایرانیان، احیاء درمان، سامان داروی هشتم و شرکت پارس شعاع توس بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان روند فعالیت و مسایل مربوط به این واحدهای تولیدی قرار گرفتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تنوع و افزایش کیفیت خدمات بانکی راهکاری برای افزایش حجم سپرده ها

می متالز - عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت: تنوع و افزایش کیفیت خدمات بانکی راهکاری برای افزایش حجم سپرده هاست و در واقع جلب رضایت سپرده‌گذاران نقش مهمی در این میان ایفا می کند.
 

انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه برای تامین ۵۰۰ هزار تن کود سوپرفسفات

می متالز - تفاهم‌نامه چهارجانبه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، بانک صنعت و معدن، تولید کنندگان کودهای فسفاته و تأمین‌ کننده خاک فسفات برای تولید ۵۰۰ هزار تن کود سوپر فسفات ساده منعقد شد.
 

"سجام" بدهی هایش را تسویه کرد

می متالز - شرکت مجتمع سیمان غرب آسیا تسهیلات اخذ شده از بانک صنعت و معدن را تسویه کرد.
 

رشد عملکرد بانک صنعت و معدن در ۵ ماهه

می متالز - گشایش اعتبارات اسنادی ریالی بانک صنعت و معدن در پنج ماه نخست سال‌جاری ۷۸ درصد رشد داشته است. براساس آمارهای اعلام شده ضمانت‌نامه ریالی این بانک نیز در همین مدت ۱۲۳ درصد و پرداختی‌های ریالی نیز ۱۰۴ درصد رشد داشته‌اند.
 

همایش بررسی ارزیابی عملکردکارکنان شعب بانک صنعت و معدن برگزار شد

می متالز - در راستای استقرار نظام ارزیابی عملکرد کارکنان در بانک صنعت و معدن، همایش مجازی بررسی عملکرد کارکنان شعب این بانک در تاریخ هجدهم شهریور ماه برگزار شد.
 مدیر بانک صنعت و معدن استان اصفهان:

تفویض اختیارات انجام شده به استان ها منجربه ارتقا عملکرد شعب می شود

می متالز - استان اصفهان با دارا بودن صنایع و شرکت های بزرگی مانند ذوب آهن، مجتمع فولاد مبارکه، پالایشگاه، شرکت پلی‌اکریل اصفهان و واحدهای متعدد سرامیک و کاشی‌سازی و معادن سنگ و سنگ‌بری از جمله قطب های صنعتی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما