خبر
بازار مسکن  

قیمت مسکن کاهش یافت

می متالز - بررسی فایل‌های مسکونی ارائه شده به بنگاه‌های املاک طی روزهای گذشته حاکی از آن است که عمده آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های تعدیل شده به بازار عرضه شده‌اند، همچنین تعداد فایل‌های بیش از ۲۰ سال نیز در بازار بیشتر شده است.

به گزارش می متالز، بررسی فایل‌های موجود در بنگاه‌های املاک مناطق مختلف شهر تهران، طی یک روز گذشته نشان می‌دهد: بخش عمده فایل‌های ارائه شده به بازار خرید و فروش ملک، با قیمت‌های تعدیل شده از سوی فروشندگان پیشنهاد شده‌اند.

براساس این گزارش، مشاوران املاک در شهر تهران عنوان می‌کنند طی چند هفته گذشته اندکی وضعیت بازار خرید و فروش ملک نسبت به قبل تغییر پیدا کرده به این معناکه تحرکات محدودی درخصوص مراجعه اندک متقاضیان از یک سو و تعدیل اندک قیمت‌های پیشنهادی از سوی سازندگان مشاهده می‌شود.

به گفته مشاوران املاک در چند روز اخیر بخشی از سازندگان که پروژه‌های ساختمانی آنها تکمیل شده، اگرچه در شرایط رکودی راضی به فروش تمامی واحدهای مسکونی آن نیستند اما تعداد محدودی از واحدهای آماده شده برای فروش را در بنگاه‌های املاک ارائه می‌دهند.

مشاوران املاک در عین حال عنوان می‌کنند بخش زیادی از واحدهای مسکونی آماده شده از سوی سازندگان به بازار اجاره عرضه شده‌اند.

براین اساس بررسی فایل‌های مسکونی ارائه شده به بنگاه‌های املاک طی یک روز گذشته حاکی از آن است که عمده آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های تعدیل شده به بازار عرضه شده‌اند.

البته به نظر می‌رسد تعدیل قیمت‌های پیشنهادی بیشتر درخصوص واحدهای مسکونی میانسال اتفاق افتاده است. همچنین تعداد فایل‌های بیش از ۲۰ سال نیز در بازار بیشتر شده است.

کد خبر: 71036
تاریخ: 1398/09/15 - 11:30
منبع: تجارت نیوز

مسکن تهران  آپارتمان‌های مسکونی  خرید و فروش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران:

معامله ملک شهریار "ثتران" فسخ نشد

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران گفت:حدود ۷۵ درصد از وجه فروش زمین شهریار وصول شده، اما به هیچ عنوان معامله مذکور قابل فسخ و برگشت به شرکت نخواهد بود.
 معاون استاندار مرکزی:

مشکلات حوزه سنگ ناشی از نبود قانون قیمت‌گذاری است

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: تنگناهای حوزه سنگ ناشی از نبود قانون قیمت‌گذاری در این بخش است.
 

الزام ثبت اطلاعات توزیع لاستیک در سامانه فروش و توزیع در استان یزد

می متالز - رییس سازمان صمت یزد از الزام شرکت های تعاونی و فروشگاه های وابسته به نهادها و ادارات استان به ثبت اطلاعات توزیع لاستیک در سامانه فروش و توزیع لاستیک خبر داد.
 

بی ثباتی دلار معاملات بازار خودرو را متوقف کرد/ قیمت چند محصول پر فروش

می متالز - خرید و فروش خودرو به دلیل بی ثباتی دلار متوقف شده و معامله ای در بازار انجام نمی شود و قیمت چند محصول پر فروش هم با رشد همراه شده است.
 کشتی آرای:

به زودی تمام معاملات مصنوعات طلا باید در اپلیکشن اتحادیه ثبت شود

می متالز - نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: اگر کسی متوجه شد که درخرید طلا از او کلاهبرداری شده بزودی می‌تواند در اپلیکیشن مربوطه، اطلاعات کالا را ثبت تا اتحادیه به آن رسیدگی کند.
 

گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن در خرداد ۹۹

می متالز - بانک مرکزی با انتشار گزارش معاملات مسکن خردادماه در شهر تهران اعلام کرد: تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ به ۱۰ هزار و ۸۰۰ واحد بالغ شد که نسبت به ماه مشابه پارسال ۸۰.۱ درصد افزایش داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما