خبر
بازار مسکن  

قیمت مسکن کاهش یافت

می متالز - بررسی فایل‌های مسکونی ارائه شده به بنگاه‌های املاک طی روزهای گذشته حاکی از آن است که عمده آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های تعدیل شده به بازار عرضه شده‌اند، همچنین تعداد فایل‌های بیش از ۲۰ سال نیز در بازار بیشتر شده است.

به گزارش می متالز، بررسی فایل‌های موجود در بنگاه‌های املاک مناطق مختلف شهر تهران، طی یک روز گذشته نشان می‌دهد: بخش عمده فایل‌های ارائه شده به بازار خرید و فروش ملک، با قیمت‌های تعدیل شده از سوی فروشندگان پیشنهاد شده‌اند.

براساس این گزارش، مشاوران املاک در شهر تهران عنوان می‌کنند طی چند هفته گذشته اندکی وضعیت بازار خرید و فروش ملک نسبت به قبل تغییر پیدا کرده به این معناکه تحرکات محدودی درخصوص مراجعه اندک متقاضیان از یک سو و تعدیل اندک قیمت‌های پیشنهادی از سوی سازندگان مشاهده می‌شود.

به گفته مشاوران املاک در چند روز اخیر بخشی از سازندگان که پروژه‌های ساختمانی آنها تکمیل شده، اگرچه در شرایط رکودی راضی به فروش تمامی واحدهای مسکونی آن نیستند اما تعداد محدودی از واحدهای آماده شده برای فروش را در بنگاه‌های املاک ارائه می‌دهند.

مشاوران املاک در عین حال عنوان می‌کنند بخش زیادی از واحدهای مسکونی آماده شده از سوی سازندگان به بازار اجاره عرضه شده‌اند.

براین اساس بررسی فایل‌های مسکونی ارائه شده به بنگاه‌های املاک طی یک روز گذشته حاکی از آن است که عمده آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های تعدیل شده به بازار عرضه شده‌اند.

البته به نظر می‌رسد تعدیل قیمت‌های پیشنهادی بیشتر درخصوص واحدهای مسکونی میانسال اتفاق افتاده است. همچنین تعداد فایل‌های بیش از ۲۰ سال نیز در بازار بیشتر شده است.

کد خبر: 71036
تاریخ: 1398/09/15 - 11:30
منبع: تجارت نیوز

مسکن تهران  آپارتمان‌های مسکونی  خرید و فروش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رونق خرید و فروش خانه در دی ماه امسال

قیمت مسکن رکورد تاریخی زد / هر متر خانه در تهران ۱۳ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان

می متالز - متوسط قیمت یک مترمربع آپارتمان در مناطق ۲۲گانه تهران در دی ماه امسال با ۴۱٫۹ درصد رشد نسبت به دی ماه سال گذشته به ۱۳ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان رسیده است. قیمت مسکن تهران در دی ماه امسال به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده است.
 رئیس کل بانک مرکزی خبر داد:

اجرای عملیات بازار باز از شنبه

می متالز - براساس اعلام بانک مرکزی از روز شنبه عملیات بازار باز توسط بانک مرکزی آغاز می‌شود.
 تحقیقات میدانی نشان داد

حضور «فروشنده‌های خاص» در بازار

می متالز - مشاوران املاک از افزایش اندک تعداد فروشنده‌های پول لازم در بازار مسکن خبر می‌دهند.
 

تغییر سقف خرید و فروش نقدی ارز

می متالز - بانک مرکزی در راستای تسهیل تعاملات ارزی کارگزاران بازار متشکل معاملات ارز ایران، سقف خرید و فروش نقدی ارز در این بازار را از ۱۰ هزار دلار به ۵۰ هزار یورو افزایش داد.
 

زمان افزایش سرمایه ۵۰۰ و ۶۰ درصدی + مجمع ۵ سرمایه گذاری و ۷ شرکت

می متالز - پنج سرمایه گذاری به همراه ۹ شرکت دیگر، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را اعلام کردند.
 

ترکیب صف خرید و فروش ۲۴۷ سهم در مرحله پیش گشایش بازار امروز

می متالز - معاملات اولین روز کاری هفته در پیش گشایش بازار سهام در حالی آغاز می شود که ۴ سهم دارای صف خرید و ۲۴۳ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما