خبر
بازار مسکن  

مسکن ملی فردا از سر گرفته می‌شود / شروع ثبت نام برای ۵ استان

می متالز - مسکن ملی پس از وقفه سه هفته‌ای فردا از سر گرفته می‌شود و متقاضیان پنج استان یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه می‌توانند ثبت نام کنند.

به گزارش می متالز، پس از این که اینترنت از هفته پایانی آبان ماه قطع شد، پروسه ثبت نام مسکن ملی نیز متوقف شد، اما طبق اعلام سامانه اقدام ملی تولید مسکن این پروژه پس از وقفه سه هفته‌ای فردا از سر گرفته می‌شود و متقاضیان پنج استان می‌توانند ثبت نام کنند.

 وام مسکن ملی چقدر است؟

این سامانه در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرده است: ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی در استان‌های یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ آغاز و در ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ پایان می‌پذیرد.

ثبت نام گروه اول در روز ۲۱ آبان ماه آغاز شد که متقاضیان از استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و قم فرایند ثبت نام خود را انجام دادند.

در گروه دوم نیز استان‌های گلستان، کهگیلویه و بویراحمد و کردستان قرار داشتند که نام‌ نویسی ساکنان این استان‌ها نیز از روز ۲۵ آبان ماه آغاز و در مدت دو روز انجام شد.

طبق این طرح قرار است ۴۰۰ هزار واحد مسکن ساخته شود که در اولین مرحله آن ثبت نام و ساخت ۱۸۰ هزار واحد در دستور کار قرار گرفته است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهره از دانش روز در معدن

می متالز - علی یزدانی مدیرعامل شرکت مدیریت اکتشاف منابع معدنی پایا و مشاور معدنی شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) حمایت از استارت ‌آپ‌های معدنی حرکت جدیدی است که در عرصه معدن شروع شده است.
 

بازیابی پل‌های فرسوده راه‌آهن بوسیله تئوری مکانیک شکست

می متالز - گروه تحقیقاتی مهندسی عمران دانشگاه اراک روش نوینی جهت افزایش ظرفیت باربری و افزایش سرعت حمل و نقل پل های راه آهن کشور ارائه کرده است.
 

پرداخت بیش از ۲۰۶ میلیارد تومان وام به واحدهای تولیدی یزد مصوب شد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت: با تصمیم کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال، ۲۰۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی به ۴۹ واحد تولیدی و صنعتی استان پرداخت می شود.
 

یادداشت مدیرعامل ذوب‌ آهن اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

می متالز - منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان در یادداشتی روز خبرنگار را تبریک گفت.
 

چرا ۶۰ هزار تن فولاد خوزستان به فولاد ایران رسید؟

می متالز - دبیر ستاد تنظیم بازار در خصوص دلایل تخصیص ۶۰ هزار تن شمش فولادی تولیدی شرکت ملی فولاد خوزستان به شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران توضیحاتی ارائه کرد .
 استاندار خوزستان:

اشتغالزایی برای ۵ هزار و ۹۰۰ نفر، هدیه کارخانه فولاد روهینا دزفول است

می متالز - شریعتی گفت: اشتغالزایی برای ۵ هزار و ۹۰۰ نفر نتیجه احداث و بهره برداری از کارخانه فولاد روهینای دزفول است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما