خبر
اقتصاد   زیرساخت ها  

سکه یک هفته‌ای ۲۰۴ هزار تومان گران شد / افزایش ۲۰ هزار تومانی هر گرم طلا + نمودار هفتگی

می متالز - سکه امامی یک هفته‌ای بیش از ۲۰۴ هزار تومان گران شد. در حالی که قیمت سکه امامی در پنجشنبه هفته قبل با چهار میلیون و ۳۶۵ هزار تومان کار خود را به پایان رسانده بود، آخرین قیمت سکه امامی در هفته اخیر چهار میلیون و ۵۶۹ هزار تومان بود.

به گزارش می متالز، قیمت سکه امامی در پنجشنبه هفته قبل با چهار میلیون و ۳۶۵ هزار تومان کار خود را به پایان رسانده بود اما در هفته اخیر آخرین قیمت سکه امامی چهار میلیون و ۵۶۹ هزار تومان ثبت شده است.

قیمت سکه امامی در هفته اخیر

ما در هفته‌ای که قیمت سکه امامی بیش از ۲۰۴ هزار تومان گران شد، قیمت طلا چه روندی داشته است؟

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار دیروز پنجشنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۸ با قیمت ۴۵۴ هزار و ۸۰۰ معامله شد. این در حالیست که پنجشنبه گذشته در بازار طلای هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت خورده بود. در واقع تنها طی یک هفته هر گرم طلا ۱۸ عیار حدود ۲۰ هزار تومان گران شد.

روند قیمت طلا در هفته اخیر

کد خبر: 71041
تاریخ: 1398/09/15 - 11:11
منبع: تجارت نیوز

سکه  طلا  بانک مرکزی  بازار 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قیمت سکه طرح جدید به چهار میلیون و ۹۳۱ هزار تومان رسید / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۱۱/۵

می متالز - قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی در روز جمعه، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به چهار میلیون و ۹۳۱ هزار تومان تومان رسید.
 عملکرد بورس در ۹۸/۱1/05

بورس طبق انتظار رشد کرد / ثبت رکورد تاریخی ارزش بازار سهام ؛ ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان

می متالز - شاخص بازار سهام امروز هم روند صعودی داشت و به ۴۱۷ هزار واحد رسد. اما اتفاق مهمتر ثبت رکورد تاریخی در ارزش بازار سهام بوده که به بیش از ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان رسید.
 

ارز صرافی ملی ۱۰۰ تومان دیگر گران شد

می متالز - نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز در حالی اعلام شد که قیمت دلار و یورو در ابتدای روز ۲۵۰ تومان افزایش یافتند، اما در ادامه فعالیت بازارها بار دیگر نرخ ارز ۱۰۰ تومان افزایش یافت و بهای دلار به ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان رسید.
 

دلار کانادا گران، یورو و لیر ترکیه ارزان شدند

می متالز - بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۲۶ ارز از جمله یورو، پوند و لیر ترکیه کاهش، قیمت ۱۳ واحد پولی مانند دلار کانادا و بهای دلار و ۷ ارز دیگر ثابت ماند.
 ساعت پنج و نیم عصر؛

التصاق مدیر بانک قرمزپوش!

می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به قطعه‌سازان که متاع خویش را گران می‌فروشند و آمارهای پنهان دولتی که باعث شده کارشناسان با "غمض عین" جلوی مردم یاوه‌گویی را پیش می‌گیرند.
 

دلار نیمایی ۱۳۴۰ تومان ارزان‌تر از دلار بازار + نمودار مقایسه روند قیمت این دلارها

می متالز - بررسی‌های یک‌ماهه نشان می‌دهد که قیمت دلار نیمایی به طور میانگین ۱۳۴۰ تومان از قیمت دلار در بازار آزاد ارزان‌تر است، این میزان اختلاف در ابتدای سال جاری بیش از ۴۵۰۰ تومان بود، به طوری که نرخ دلار نیمایی حدود ۸۴۰۰ تومان و نرخ دلار در بازار آزاد در سطح ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان قرار داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما