خبر
اقتصاد  

بازدید معاون وزیر صمت از چند طرح صنعتی خراسان جنوبی

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) طی سفر یکروزه به استان از سه طرح صنعتی بازدید کرد.

به گزارش می متالز، محدباقر عالی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) امروز به خراسان جنوبی سفر کرد و در سفر یکروزه اش به استان از طرح نساجی شرکت ترنج طبس در شهرک صنعتی بازدید کرد.

جواز تاسیس طرح تولید نخ پلی استر (نساجی) شرکت ترنج طبس در سال ۱۳۹۲ در زمینی به مساحت حدود هشت هزار متر و سرمایه گذاری ثابت یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهر طبس صادر شده است.

پیش بینی می شود با فعالیت این طرح و تولید سالانه چهار هزار تن نخ پلی استر در این کارخانه زمینه اشتغال مستقیم برای ۱۸۰ نفر فراهم شود.

وی همچنین به همراه مسوولان استانی از مجتمع کارخانجات نساجی فردوس نیز بازدید کرد. مجتمع کارخانجات نساجی فردوس از سال ۱۳۸۴ و در زمینه تولید انواع نخ، پارچه و پوشاک در شهرستان فردوس فعالیت می کند.

این مجتمع با سرمایه گذاری ۱۸۹ میلیارد و ۲۷۱ میلیون ریال و تولید سالانه سه هزار تن نخ زمینه اشتغال ۳۲۰ نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده است.

این مجتمع توانسته زنجیره کاملی از تولید نخ تا تولید پوشاک را در استان ایجاد نماید. مقصد بعدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) بازدید از شرکت صنعت پودر (خاور گستر) تولید کننده پودر میکرونیزه بنتونیت در شهرستان سرایان بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون طرح و برنامه وزارت صمت اعلام کرد:

رشد تولیدات 22 محصول اصلی صنعتی و معدنی در 5 ماهه سال99/ صدور بیش از 2 هزار و 300 پروانه بهره برداری

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه بیش از 2 هزار و 370 فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری بالغ بر 326 هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال مستقیم برای نزدیک به 42 هزار نفر صادر شده است.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:

پرداخت ۱۸۹ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی یزد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: با تصمیم کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، ۱۸۹ میلیارد تومان تسهیلات بانکی از محل تسهیلات رونق جدید به ۳۴ واحد تولیدی استان پرداخت می‌شود.
 

بررسی فرآیند اعطای تسهیلات ارزی و ریالی به شرکتها و فعالین دریایی/ هدفمندسازی منابع تسهیلات ارزی برای طرح های توسعه ای صنایع دریایی

می متالز - جلسه بررسی وضعیت اعطای تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنایع دریایی توسط صندوق توسعه ملی و از طریق بانکهای عامل برگزار شد و فرآیند اعطای تسهیلات ارزی و ریالی به شرکتها و فعالین دریایی مورد بررسی قرار گرفت.
 

کسی را معرفی کنید که خودتان حاضر به دفاع از او باشید!

می متالز - رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی با برخورد غیرمسوولانه، بازار گرفتار التهابات را بدون متولی رها و معیشت مردم را هدف گرفتید.
 معاون صنایع وزارت صنعت تشریح کرد:

اقدامات جدید وزارت صنعت در ساماندهی بازار فولاد/ روند عرضه و تقاضا قطعا اصلاح می‌شود/ همه تولیدکنندگان فولاد مکلف به عرضه در بورس/ متخلفان مجازات می‌شوند/ ۴۰ درصد خریداران فولاد کد بهین یاب ندارند

می متالز - معاون صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، اقدامات معاونت متبوع خود در ساماندهی عرضه و تقاضای بازار فولاد را تشریح کرد.
 

نماینده مردم کرج خواستار تعیین و تکلیف وضعیت وزارت صمت شد

می متالز - نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد خواستار اجرای ماده ۲۳۴ برای رسیدگی به استنکاف رئیس جمهور از معرفی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما