خبر
مواد معدنی  
دکتر غریب پور خبر داد:

پیشنهاد افزایش 2.4 برابری بودجه ایمیدرو طی سال 99

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو از پیشنهاد اختصاص بودجه 1800 میلیارد تومانی این سازمان برای توسعه طرح های این بخش در بودجه سال 99 خبر داد.

به گزارش می متالز، خداداد غریب پور افزود: امسال بودجه 750 میلیارد تومانی به توسعه این بخش اختصاص داده شد که طی سال آتی با قبول این پیشنهاد، این رقم افزایش قابل توجهی خواهد یافت.

وی با بیان اینکه با تحقق این مهم بودجه توسعه در سال 99 حدود 2.4 برابر رشد خواهد داشت، گفت: این هدفگذاری ذیل اهداف توسعه ای ایمیدرو و افزایش نقش آفرینی این حوزه در ایجاد اشتغال فراگیر و رونق تولید در اقتصاد کشور است.

 

تشکیل 80 کمیته پایش در ایمیدرو

رییس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه 80 کمیته پایش در ایمیدرو با تمرکز بر ایجاد توسعه و رفع مشکلات تشکیل شده است، عنوان کرد: امسال بودجه زیربناها تا چهار برابر افزایش یافت و همچنین طی سال آتی نیز بودجه زیربناها تا 2 برابر (افزایش هشت برابری از سال پایه 97) دیگر ارتقاء خواهد یافت.

 

افزایش بودجه آموزش و پژوهش

غریب پور ضمن اشاره به افزایش بودجه آموزش و پژوهش در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، عنوان کرد: امسال بودجه آموزش و پژوهش به ترتیب تا 100 و 50 درصد رشد داشته است.

وی افزود: آموزش مجازی را طی سال جاری آغاز کردیم چراکه معتقد هستیم آموزش از طریق وب با مجموعه های معدنی کشور، سرعت تحقق برنامه های آموزشی را افزایش خواهد داد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سامانه مدیریت آموزش ایمیدرو آغاز به کار کرده است و در نظر داریم زمینه ای فراهم کنیم تا شرکت ها با بارگذاری اطلاعات و عملکرد آموزشی و پژوهشی خود در این سامانه، یک بانک اطلاعاتی جامع تشکیل دهیم.

وی با بیان اینکه این رویه باعث خواهد شد تا از این طریق صاحب تکنولوژی شویم، افزود: مشارکت با شرکت های دانش بنیان و انجام فعالیت های زیربنایی در کنار آموزش، دستیابی به این مهم را سرعت خواهد بخشید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس هیات عامل ایمیدرو:

حلقه مفقوده صنعت تبدیل علم به فناوری است

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو در دومین جشنواره اینوماین گفت: تبدیل علم به فناوری، حلقه مفقوده صنعت است.
 در سومین همایش HSEE انجام شد؛

واحدهای برتر ممیزی تقدیر شدند

می متالز - در سومین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، واحدهای دارای "سطح عملکرد خوب" شامل مجتمع فولاد سپید دشت، مجتمع فولاد میانه و مجتمع طلای موته و واحدهای دارای "بیشترین رشد عملکرد HSE نسبت به سال قبل" مشتمل بر شرکت سنگ آهن گهر زمین (بهره‌بردار معدن شماره سه گل گهر سیرجان) و مجتمع سرب و روی انگوران، اعلام عمومی شد.
 

کنسانتره تولیدی باید در فولاد مبارکه و فولاد خوزستان به محصول تبدیل شود

می متالز - خداداد غریب پور در میزگرد تخصصی بررسی مهم‌ترین مسائل روز صنعت فولاد و صنایع وابسته تصریح کرد: انتقاد وارده به طرح جامع فولاد این است که باید زنجیرۀ صنعت به‌طور کامل مصوب می‌شد و فراتر از آن اقدامی انجام نمی‌گرفت.
 غریب پور در مراسم افتتاحیه اینوماین 2:

ایمیدرو به عنوان شتاب دهنده ملی در حوزه فناوری معدن و صنایع معدنی عمل می کند / هم آفرینی ارزش، جایگاه بالاتری از ارزش افرینی دارد

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو امروز در مراسم افتتاحیه اینوماین 2 تاکید کرد: با همکاری شرکت های دانش بنیان و شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی به دنبال "هم آفرینی ارزش" هستیم.
 

رونمایی از ۱۲۳ایده نو آورانه معدن و صنایع معدنی در جشنواره اینوماین

می متالز - خداداد غریب پور در نشست “بومی سازی و فعال سازی ظرفیت های بخش معدن” که به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، افزود: همکاری ایمیدرو با دانشگاه ها روز به روز در حال افزایش است و در جهت رشد ایده ها و اثر بخش کردن آن ها، تفاهمنامه ها در قالب قرارداد دنبال خواهد شد.
 

ارتباط مستمر دانشگاه امیر کبیر با ایمیدرو در قالب پروژه‌های تحقیقاتی

می متالز - احمد معتمدی در نشست “بومی سازی و فعال سازی ظرفیت های بخش معدن” که به میزبانی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، افزود: دانشگاه امیرکبیر آمادگی دارد تا ظرفیت های خود را بیش از پیش به سمت معدن و صنایع معدنی سوق دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما