خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
در نشست یک دیدار، یک عرضه؛

تامین سرمایه دماوند با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی می‌آید

می متالز - مدیر عامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان گفت: تامین سرمایه دماوند با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومان تاسیس می‌شود و هدف‌گذاری شده طی دو سال سرمایه خود را به ۵۰۰ میلیارد تومان برساند.

به گزارش می متالز، حسین بوستانی مدیرعامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان در نشست یک دیدار یک عرضه اظهار کرد: شرکت تامین سرمایه دماوند به عنوان دهمین شرکت تامین سرمایه کشور؛ با مشارکت دو مجموعه معظم اقتصادی با سهم ۳۵ درصدی هر سهامدار موسس شامل هلدینگ مالی غدیر و هلدینگ مالی سینا در شرف شکل‌گیری است.

وی افزود: ارزش دارایی‌های هلدینگ مالی غدیر ۴۱هزارمیلیارد تومان بوده و این مجموعه ۱۷ پروژه به ارزش ۵۶ هزارمیلیارد تومان دارد. از این رو در این هلدینگ لزوم شکل‌گیری تامین سرمایه ضروری بود که با همکاری بنیاد این موضوع سیاست‌گذاری شد.

مدیرعامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان ادامه داد: این شرکت اولین تامین سرمایه‌ای است که به واسطه عرضه ۳۰ درصد از سهامش در فرابورس؛ از بدو تولد به صورت سهامی عام و پذیرفته شده در تابلو بازار سرمایه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بوستانی گفت: تامین سرمایه دماوند با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومان تاسیس می‌شود و هدف‌گذاری شده طی دو سال سرمایه خود را به ۵۰۰ میلیاردتومان برساند.

در ادامه حجت‌الله انصاری، مدیرعامل تامین سرمایه دماوند با اشاره به محدودیت‌های عرضه سهام شرکت‌های تامین سرمایه اعلام کرد که عرضه سهام تامین سرمایه دماوند فرصت مناسبی برای بازار سرمایه در زمینه ابزار‌های نوین است و افزود: یکی از فرصت‌ها برای تامین سرمایه، گسترش سرمایه‌گذاری غیرمستقیم از طریق صندوق‌هاست.

وی افزود: مجموع ارزش دارایی‌های صندوق‌ها ۱۸۱ هزار میلیارد تومان بوده که ۸۷ هزار میلیارد تومان از آن در اختیار شرکت‌های تامین سرمایه است.

مدیرعامل تامین سرمایه دماوند خاطر نشان کرد: ما در بدو تاسیس تامین سرمایه دماوند مجموعه اهدافی را در نظر گرفتیم که می‌تواند چشم‌انداز مثبت تامین سرمایه را در بر داشته باشد.

انصاری گفت: کسب سهام مناسبی از بازار اوراق بدهی، نوآوری‌های مالی و ابزارسازی، گسترش و توسعه منابع انسانی، زمینه‌سازی تامین سرمایه برای ورود به بازار‌های بالاتر، تعامل سازنده با ارکان بازار سرمایه و شفافیت در اطلاع‌رسانی از جمله اهداف ما در این تامین سرمایه است.

نظرات:

محمد بهنام شعربافان: 22 اسفند 1398
شركت تامين سرمايه دماوند چه وقت معاملات سهام آن شروع مي شود با سپاس

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل فرابورس ایران خبر داد:

بازگشایی نماد معاملاتی شرکت‌های پذیره‌نویسی‌شده در کوتاه‌ترین زمان

می متالز - مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به بازگشایی نماد معاملاتی تامین سرمایه دماوند در تابلو زرد بازار پایه فرابورس طی معاملات روز جاری و بازدهی خوبی که این بازگشایی پس از پذیره‌نویسی نصیب سهامداران آن کرد، گفت: پذیره‌نویسی سهام شرکت‌ها به تجهیز بازار اولیه کمک شایانی کرده و موجب می‌شود رونق تولید به گونه‌ای اثربخش از طریق تزریق مستقیم نقدینگی به شرکت در شرف تاسیس دنبال شود.
 کسب بازدهی 1400 درصدی سهامداران «تماوند»

نماد تامین سرمایه دماوند در فرابورس بازگشایی شد

می متالز - امروز پانزدهم شهریورماه 99 نماد معاملاتی «تماوند» متعلق به شرکت تامین سرمایه دماوند برای نخستین بار در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران بازگشایی شد و با کشف قیمت 1500 تومانی هر سهم، کام سهامداران این تامین سرمایه با کسب بازدهی 1400 درصدی شیرین شد.
 نماد تامین سرمایه دماوند نخستین بار در فرابورس بازگشایی شد

کسب بازدهی ۱۴۰۰ درصدی سهامداران "تماوند"

می متالز - امروز پانزدهم شهریورماه ۹۹ نماد معاملاتی «تماوند» متعلق به شرکت تامین سرمایه دماوند برای نخستین بار در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران بازگشایی شد و با کشف قیمت ۱۵۰۰ تومانی هر سهم، کام سهامداران این تامین سرمایه با کسب بازدهی ۱۴۰۰ درصدی شیرین شد.
 

دهمین شرکت تامین سرمایه در تابلوی زرد بازار پایه فرابورس درج نماد شد

می متالز - تامین سرمایه دماوند با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی به‌عنوان دویست و چهل و هشتمین نماد معاملاتی در تابلوی زرد بازار پایه فرابورس درج شد.
 

بورس ملی شد

می متالز - سهام عدالت که بیش از یک دهه از تولد آن می گذرد بالاخره پس مجادلات فراوان و با تاکید مقام معظم رهبری در بازار سهام عرضه می شود.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

هدایت حجم وسیعی از نقدینگی به سوی بورس

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اعتضاد غدیر گفت: در کنار رشد نقدینگی عمومی در اقتصاد کشور در یک سال گذشته حجم وسیعی از نقدینگی به سوی بازار سهام سوق داده شده اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما