خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
در نشست یک دیدار، یک عرضه؛

تامین سرمایه دماوند با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی می‌آید

می متالز - مدیر عامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان گفت: تامین سرمایه دماوند با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومان تاسیس می‌شود و هدف‌گذاری شده طی دو سال سرمایه خود را به ۵۰۰ میلیارد تومان برساند.

به گزارش می متالز، حسین بوستانی مدیرعامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان در نشست یک دیدار یک عرضه اظهار کرد: شرکت تامین سرمایه دماوند به عنوان دهمین شرکت تامین سرمایه کشور؛ با مشارکت دو مجموعه معظم اقتصادی با سهم ۳۵ درصدی هر سهامدار موسس شامل هلدینگ مالی غدیر و هلدینگ مالی سینا در شرف شکل‌گیری است.

وی افزود: ارزش دارایی‌های هلدینگ مالی غدیر ۴۱هزارمیلیارد تومان بوده و این مجموعه ۱۷ پروژه به ارزش ۵۶ هزارمیلیارد تومان دارد. از این رو در این هلدینگ لزوم شکل‌گیری تامین سرمایه ضروری بود که با همکاری بنیاد این موضوع سیاست‌گذاری شد.

مدیرعامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان ادامه داد: این شرکت اولین تامین سرمایه‌ای است که به واسطه عرضه ۳۰ درصد از سهامش در فرابورس؛ از بدو تولد به صورت سهامی عام و پذیرفته شده در تابلو بازار سرمایه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بوستانی گفت: تامین سرمایه دماوند با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومان تاسیس می‌شود و هدف‌گذاری شده طی دو سال سرمایه خود را به ۵۰۰ میلیاردتومان برساند.

در ادامه حجت‌الله انصاری، مدیرعامل تامین سرمایه دماوند با اشاره به محدودیت‌های عرضه سهام شرکت‌های تامین سرمایه اعلام کرد که عرضه سهام تامین سرمایه دماوند فرصت مناسبی برای بازار سرمایه در زمینه ابزار‌های نوین است و افزود: یکی از فرصت‌ها برای تامین سرمایه، گسترش سرمایه‌گذاری غیرمستقیم از طریق صندوق‌هاست.

وی افزود: مجموع ارزش دارایی‌های صندوق‌ها ۱۸۱ هزار میلیارد تومان بوده که ۸۷ هزار میلیارد تومان از آن در اختیار شرکت‌های تامین سرمایه است.

مدیرعامل تامین سرمایه دماوند خاطر نشان کرد: ما در بدو تاسیس تامین سرمایه دماوند مجموعه اهدافی را در نظر گرفتیم که می‌تواند چشم‌انداز مثبت تامین سرمایه را در بر داشته باشد.

انصاری گفت: کسب سهام مناسبی از بازار اوراق بدهی، نوآوری‌های مالی و ابزارسازی، گسترش و توسعه منابع انسانی، زمینه‌سازی تامین سرمایه برای ورود به بازار‌های بالاتر، تعامل سازنده با ارکان بازار سرمایه و شفافیت در اطلاع‌رسانی از جمله اهداف ما در این تامین سرمایه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل هلدینگ مالی غدیر اعلام کرد:

پذیره‌نویسی 600 میلیارد تومان سهم تامین سرمایه دماوند در یک روز/ نماد تامین سرمایه دماوند برای معاملات ثانویه در فرابورس اسفندماه گشوده می‌شود

می متالز - ​مدیرعامل هلدینگ مالی غدیر از پذیره‌نویسی 30 درصد از سرمایه 2000 میلیارد تومانی تامین سرمایه دماوند در یک روز (سه‌شنبه، یکم بهمن) خبر داد و گفت: عرضه اولیه 600 میلیارد تومان از سهم شرکت را برای 30 روز در نظر گرفته بودیم که در یک روز پذیره‌نویسی انجام شد.
 با وجود مهلت ۳۰ روزه؛

پذیره‌نویسی "تماوند" به روز دوم نرسید

می متالز - معاون بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران با اعلام اینکه پذیره‌نویسی ۶۰۰ میلیون سهم تامین سرمایه دماوند در فرابورس ایران در نخستین روز از مهلت ۳۰ روزه به پایان رسید، گفت: در این پذیره‌نویسی تقاضای ثبت‌شده در سیستم معاملات بیش از ۷۶۳ میلیون سهم بود که استقبال بالای خریداران از پذیره‌نویسی سهام این شرکت را نشان می‌داد.
 معاون فرابورس اعلام کرد:

جزییات پذیره‌نویسی ۶۰۰ میلیون سهمی «تماوند»

می متالز - معاون فرابورس اعلام کرد: پذیره‌نویسی تعداد ۶۰۰ میلیون سهم تامین سرمایه دماوند از سه‌شنبه ۱۹ آذرماه به مدت ۳۰ روز کاری به روش ثبت سفارش آغاز می‌شود.
 «فاینکس» در مسیر ایده‌آل‌ها

توسعه ارتباطات با فعالان بازارسرمایه و کسب اطلاعات

می متالز - حسین بوستانی، مدیرعامل سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه؛ سال‌هاست که نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با مدیریت سه بخش اصلی از بازار مالی کشور در محل نمایشگاه تهران برگزار شده و با فراز و فرودها و وقفه‌هایی به ایستگاه یازدهم خود رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما