خبر
آهن و فولاد  

کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در مجتمع فولاد سبا

می متالز - با تلاش کارکنان مجتمع فولاد سبا تولید روزانه آهن اسفنجی در این مجتمع در ششم آذر ماه سال جاری به ۴۴۸۰ تن افزایش یافت.

به گزارش می متالز، بهمن خلیلی مدیر عملیات این مجتمع گفت: رکورد قبلی تولید آهن اسفنجی در این مجتمع 4440 تن و در مرداد ماه 1398 به ثبت رسیده بود.
وی ضمن قدردانی از تلاش تمامی کارکنان این مجتمع اظهار امیدواری کرد، در ادامه تلاش های مستمر و کسب این موفقیت ها تا پایان سال جاری اهداف کمی و کیفی ترسیم شده در این ناحیه محقق گردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید افزون بر۷۰ هزار تن آهن اسفنجی در فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری

می متالز - دی ماه امسال رکورد تولید آهن اسفنجی در فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری شکسته شد.
 مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در گفت و گو با «می متالز»:

طرح فولادسازی گل گهر تامین مالی شده است/ جذب 10 نفر از نخبگان کشوری/ بازدید از مگامدول توسعه آهن و فولاد گل گهر در حاشیه برگزاری نمایشگاه سیمکس سیرجان

می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر گفت: طرح فولاد سازی این شرکت به رغم کنار کشیدن شرکت تامین کننده مالی خارجی به خاطر تحریم ها، به دلیل حیاتی بودن طرح برای کشور، از نظر مالی تامین شده و طبق برنامه ریزی انجام شده، در سال 1402 محصول خود را تولید خواهد کرد.
 

درگاه‌های صادراتی به روی معدنی‌ها بازتر شد

می متالز - وزیر صنعت در نامه ای به رئیس کل گمرک جمهور اسلامی ایران عوارض صادرات مواد معدنی را ابلاغ کرد.
 معاون وزیر صنعت با اعلام دلایل افزایش۱۰ درصدی فولاد خبر داد:

صادرات سنگ آهن صفر شد/ تغییر عوارض چند محصول معدنی از امروز

می متالز - معاون وزیر صنعت با اشاره به دو دلیل افزایش ۱۰ درصدی تولید فولاد از صفر شدن صادرات سنگ آهن خبر داد و درصد عوارض برخی محصولات معدنی را اعلام کرد.
 

برگزاری همایش دوچرخه سواری و پیاده روی در شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا

می متالز - همزمان با 23 دیماه، سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه، معاونان، مدیران و کارکنان شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا با حضور پرشور در همایش های جدا گانۀ دوچرخه سواری و پیاده روی، ضمن گرامیداشت این روز خجسته، جلوه های زیبایی از همدلی و نشاط سازمانی را خلق کردند.
 طی سال 2019

تولید فولاد چین به مرز یک میلیارد تن رسید

می متالز - تولید فولاد چین طی سال 2019 میلادی نسبت به سال پیش از آن 8 درصد افزایش یافت و به مرز یک میلیارد تن رسید. این در حالی است که توسعه ظرفیت در آن کشور طی سال 2020 ممنوع اعلام شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما