خبر
آهن و فولاد  

کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در مجتمع فولاد سبا

می متالز - با تلاش کارکنان مجتمع فولاد سبا تولید روزانه آهن اسفنجی در این مجتمع در ششم آذر ماه سال جاری به ۴۴۸۰ تن افزایش یافت.

به گزارش می متالز، بهمن خلیلی مدیر عملیات این مجتمع گفت: رکورد قبلی تولید آهن اسفنجی در این مجتمع 4440 تن و در مرداد ماه 1398 به ثبت رسیده بود.
وی ضمن قدردانی از تلاش تمامی کارکنان این مجتمع اظهار امیدواری کرد، در ادامه تلاش های مستمر و کسب این موفقیت ها تا پایان سال جاری اهداف کمی و کیفی ترسیم شده در این ناحیه محقق گردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آگهی مزایده عمومی شماره EI/99/02 فروش 50.000 تن لجن آهن اسفنجی

می متالز - شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر سهامی خاص در نظر دارد نسبت به فروش مقدار 50.000 (پنجاه هزار) تن لجن آهن اسفنجی به صورت تحویل درب کارخانه با مشخصات ذیل و به آدرس سیرجان، کیلومتر 50 جاده سیرجان - شیراز، کیلومتر 5 جاده اختصاصی معدن گل گهر از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.
 جزئیات جلسه فولادی ها در نهاد ریاست جمهوری؛

دولت از عرضه فولاد در بورس کالا حمایت کرد

می متالز - عضو هیات مدیره انجمن فولاد با تشریح جزئیات جلسه تولیدکنندگان فولاد با مسوولان دولتی، گفت: در جلسه تولیدکنندگان فولاد با محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور، دولت حمایت خود را از عرضه فولاد در بورس کالا اعلام و نهاوندیان نیز بر عرضه فولاد متناسب با نیاز کشور تاکید کرد.
 

آیا جنجال زنجیره فولاد پایان یافته است؟

می متالز - شنیده‌ها از منابع موثق حاکی از این است حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صمت، در یکی از جلسات اخیر پیرامون تنظیم بازار فولاد اظهارکرده است که تغییر ضرایب قیمتی زنجیره فولاد (قیمت کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی) از دستور کار این وزارتخانه خارج شده است.
 

رشد ۷۶ درصدی تولید آهن اسفنجی در مجتمع فولاد میانه

می متالز - مهندس ناجی، مدیر مجتمع فولاد میانه و سرپرست شرکت فولاد آذربایجان از رشد ۷۶ درصدی تولید آهن اسفنجی در چهار ماهه نخست سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ خبر داد.
 کاهش محسوس حاشیه سود عملیاتی این فولادساز:

کاهش ۵ درصدی سودآوری "کاوه" در فصل بهار

می متالز - کاهش محسوس حاشیه سود عملیاتی شرکت از ۳۲ به ۲۶ درصد را می‌توان علت اصلی افت سودآوری شرکت علیرغم رشد ۳۴ درصدی درآمد‌های شرکت عنوان کرد.
 

موافقت ایدرو برای سرمایه‌گذاری تولید آهن اسفنجی در اسفراین

می متالز - نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اهمیت راه‌اندازی تولید آهن اسفنجی در این شهرستان و تکمیل زنجیره تولید فولاد گفت: مدیرعامل ایدرو در سفر به اسفراین نسبت به سرمایه‌گذاری برای تولید آهن اسفنجی اعلام موافقت کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما