خبر
بانک ها   گاز  
سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد:

نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان سیستان و بلوچستان

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در دیدار با رئیس شرکت پرسی ایران گاز بر نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه و خودروهای عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان، افزایش تعداد خودروهای توزیع کننده سیلندرگاز مایع در سطح شهر و توجه ویژه به توزیع به موقع اشتراک تاکید کرد.

به گزارش می متالز، محمودرضا رحمتیان در این جلسه، اعلام کرد: تعداد 25 مرکزغیرمجاز شارژ " ال پی جی" در زاهدان تعطیل شده است.

وی ادامه داد: خواسته ما به جهت اینکه سیلندرگاز به مشترکین و مصرف کنندگان خانگی به موقع برسد و تمامی شرکت های موزع گازمایع باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

رحمتیان افزود: با توجه به شرایط پیش آمده به تمامی شرکت های توزیع کننده ی گاز مایع در استان ابلاغ گردیده ودرصورتیکه نتوانند نسبت به جذب سهمیه گاز آذرماه اقدام کنند پرونده تخلف ، عدم اجرای تعهد تشکیل و جهت صدورحکم به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از عمده مشکلات بوجودآمده تغییرمصرف و استفاده گاز در سایرمصارف از جمله گرمایشی و خودروهایی که مجهز به سیستم گاز مخزنی "ال پی جی" به صورت غیرقانونی شده اند می باشند که می تواند خطرات جانی راهم جهت دارندگان این خودروها داشته باشد.

رحمتیان افزود: بازدیدهای گسترده ای توسط بازرسان این سازمان از سطح بازار و مراکز شارژ "ال پی جی" صورت پذیرفت و بالغ بر25 مرکز شارژ غیرمجاز "ال پی جی" دراین زمینه تعطیل و به انها ابلاغ گردیده به هیچ عنوان حق شارژ مخازن نص شده برروی خودروها را نداشته و درصورت مشاهده خریدوفروش برخلاف ضوابط با آنهابرخورد خواهد شد.

محمد قاسمی «معاون اموربازرسی و حمایت از حقوق مصرفکنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان» نیز دراین جلسه، ابراز داشت: طی گشت های مشترک برگزار شده با حضور نمایندگان فرمانداری، دادستانی، تعزیرات، نیروی انتظامی و استاندار تعداد 4 دکه فروش غیرمجاز سیلندرگاز با تخلف گرانفروشی به میزان 12 میلیون و 300 هزار ریال شناسایی شدند و 85 سیلندر 11 کیلویی نیز توقیف و دراختیار شرکت پرسی ایرانگاز قرار گرفته است.

حدادی «مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز ایران» نیز در این جلسه متعهد شد که با قیدفوریت در زمینه مطالبات خواسته شده از سوی مردم و مسوولین اقدام نماید و بیان داشت: توزیع اشتراکی سیلندرگاز مایع بهترین روش برای رسیدن گاز مایع به دست خانوارها و مصرف کنندگان واقعی می باشد.

وی افزود: شرکت پرسی ایران گاز 100 هزار اشتراک در استان درادکه از این ظرفیت می توان جهت خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده نمود.

حدادی تصریح کرد: بزرگترین مخزن ذخیره سازی ریلی کشور را در زاهدان طی سالهای گذشته راه اندازی نموده ایم و 150 دستگاه نیسان برای توزیع شهری گاز در استان داریم و در کل کشور نیز 5 هزار عامل توزیع و 3هزار نماینده ی توزیع در روستاها و بخشهای عشایری، صنعتی و صنفی کارخدمات رسانی را انجام می دهند.

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور افزود: درقبال تمامی مردم سیستان و بلوچستان مسئولیت داریم و با تمام توان آن را اجرایی خواهیم کرد و از تعداد کل 60 واگن دراختیار این شرکت در سراسرکشور تعداد 15 واگن اختصاص به حمل گازمایع از اصفهان به زاهدان را اختصاص خواهیم داد.

وی درپایان، خاطرنشان کرد: پس از افزایش قیمت بنزین درکشور مصرف گازمایع 2 و نیم برابرافزایش پیداکرده و برای اینکه در سیستان و بلوچستان با توجه به اینکه خودروهای زیادی مخازن گازمایع "ال پی جی" نصب کرده اند بتوانیم مدیرت کنیم باید جایگاه های سوخت "ال پی جی" ایجادگردد تا صف خودروها از توزیع خانوارها جداشود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات بالغ بر 387 میلیون دلاری از گمرکات و بازارچه های مرزی استان به کشور پاکستان

می متالز - پسرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از صادرات بالغ بر 387 میلیون دلاری از گمرکات و بازارچه های مرزی استان به کشور پاکستان، طی 10 ماهه امسال خبر داد.
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

صادرات بالغ بر 872 میلیون دلاری از گمرکات و بازارچه های مرزی در 10 ماهه 98

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت : مجموع صادرات از گمرگات و بازارچه های مرزی استان بدون احتساب منطقه آزاد چابهار در 10 ماهه امسال 872 میلیون و 743 هزار و 755 دلار بوده است .
 یک خبر از این شرکت الکترونیکی:

"تاپکیش" قرارداد بست

می متالز - شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش دستگاه کارتخوان می فروشد.
 مدیرفروش فولاد غدیر نی‌ریز مطرح کرد:

"تحریم" ارزبری تامین قطعات را معکوس کرد

می متالز - تحریم‌ها به صورت عکس عمل کرده چراکه اگر فشار تحریم‌ها نبود حرکت به سمت بومی‌سازی با تاخیر انجام می‌شود.
 

کمک ۴۵ میلیارد ریالی حوزه صنعت، معدن و تجارت و اصناف به سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان

می متالز - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از کمک ۴۵ میلیارد ریالی به سیل زدگان جنوب استان تا کنون خبر داد.
 سر پرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

صدور 471 جواز تاسیس صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر 23 هزار میلیارد ریال در 9 ماهه امسال

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، گفت: در 9 ماهه امسال 471 جواز صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 23 هزار میلیارد ریال صادر شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما