خبر
هوشمندسازی  

درخواست گزارش از شهرداری درباره «تهران هوشمند»

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از شهرداری تهران درخواست کرد در مورد میزان تحقق برنامه‌های هوشمندسازی شهر به شورای شهر گزارش دهد.

به گزارش می متالز، محمود میرلوحی در تذکر پیش از دستور جلسه دیروز شورای شهر تهران با بیان اینکه در برنامه سوم شهر تهران در هفت بند به موضوع هوشمندسازی و پایدارسازی شهر تاکید شده است، گفت: از شهرداری می‌خواهیم که گزارشی در مورد تحقق مصوبات در این حوزه به شورا ارائه دهد. وی با بیان اینکه در تبصره ۳۶ بودجه سال ۱۳۹۸، شهرداری موظف شده با هدف تحقق تهران هوشمند، حداقل به میزان ۴۰درصد از تعداد دکل‌های رادیویی سطح شهر بکاهد، اظهار کرد: شهرداری از این محل باید به درآمد حداقل ۵۰ میلیارد تومانی در سال‌جاری دست پیدا می‌کرد اما باید در گزارشی مشخص شود که این هدف تا چه اندازه محقق شده است. عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ادامه داد: همچنین برقراری و پشتیبانی از گسترش کارآمد ارتباطات و مبادله داده در شهر تهران باید تسهیل می‌شد و از شهرداری می‌خواهیم اقداماتی که در این زمینه انجام داده را به شورای شهر گزارش کند. میرلوحی همچنین از پرداخت ۲۵ درصد از بدهی‌های گذشته شهرداری تهران خبر داد و گفت: در غیر این صورت میزان بدهی شهرداری از ۶۹ هزار میلیارد تومان به ۷۷ هزار میلیارد می‌رسید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قیمت بلیت مترو افزایش مییابد

می متالز - مدیرعامل شرکت متروی تهران از افزایش قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای خرداد سال جاری خبر داد.
 

تذکر به شهردار جای حمایت از طرح

می متالز - یک عضو شورای شهر تهران نسبت به فراخوان طراحی موزه کارخانه سیمان ری به شهرداری تذکر داد.
 در گفتگو با عضو کمیسیون برنامه و بودجه بررسی شد:

منابع برداشت شده از صندوق توسعه ملی کجا هزینه می‌شود؟ / از کمک به اقشار آسیب‌پذیر تا کادر درمانی

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، تامین هزینه‌های درمانی، خرید تجهیزات از شرکت‌های دانش‌بنیان و کمک به کسب و کارهای آسیب دیده را ازجمله موارد هزینه یک میلیارد یورو برداشت شده از صندوق توسعه ملی عنوان کرد.
 قربانی:

زندگی کارگران زیر خط فقر قرار گرفته است

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اکنون زندگی کارگران زیر خط فقر و تحت فشار مضاعف اقتصادی قرار گرفته و برخی بنگاه‌های اقتصادی به بهانه اینکه بالا بردن حقوق کارگران برایشان بصرفه نیست، توجهی به وضع آنها ندارند.
 جعفرزاده:

دولت کام تمامی واجدین شرایط را با سهام عدالت شیرین کند / ضرورت تبیین سازوکاری برای جاماندگان

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس می‌گوید: سهام عدالت به مثابه شیرینی، دولت به اقشار آسیب‌پذیر است لذا انتظار است کام تمامی واجدین شرایط را با آن شیرین کند و نسبت به اصلاح لیست تخصیص این سهام اقدام شود.
 دوشنبه صورت می‌گیرد:

برگزاری جلسه مشترک کمیسیون برنامه و بودجه با هیات رئیسه مجلس برای تصویب مقرری و هزینه‌های نمایندگی سالانه

می متالز - کمیسیون برنامه و بودجه دوشنبه در جلسه مشترک با هیات رئیسه مجلس براساس آیین‌نامه داخلی، مقرری و هزینه‌های نمایندگی سالانه را تصویب می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما