خبر
فلزات غیرآهنی   مواد معدنی  

نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی در تهران برگزار می‌شود

می متالز - دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیرآهنی (اکتشاف، استخراج و فن آوری) از ۲۹ دی تا اول بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران عصر یکشنبه گفت: این همایش به منظور بررسی وضعیت بازار، مشکلات تامین منابع، گردش نقدینگی، توسعه و سرمایه گذاری برپا می‌شود.

علی عبدی با بیان اینکه ثبت‌نام از متقاضیان برای شرکت در دومین نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی از یک مردادماه امسال آغاز و تا روز سه‌شنبه ۲۴ دیماه ادامه دارد، افزود: تاکنون ۸۰ نفر برای حضور در این نمایشگاه و ۲۰۰ مدیر و کارشناس در حوزه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی برای شرکت در کارگاه‌ها و پنل‌های آموزشی ثبت نام کرده‌اند. 

وی تصریح کرد: شرکت‌ها و نمایندگی‌های معادن مس، طلا و صنایع فلزات غیرآهنی در این نمایشگاه حضور دارند و حدود ۸۰ غرفه در حوزه معادن فلزات غیرآهنی شامل حوزه های اکتشاف، استخراج و فرآوری در نظر گرفته شده است.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: حدود ۱۵ کارگاه و پنل در زمینه بررسی مشکلات پیش روی متاقاضیان، اکتشافات معادن فلزات غیرآهنی،معرفی عناصر نادر خاکی در ایران، توسعه معادن کوچک مقیاس و مروری بر

روش‌های اکتشاف طلا با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان‌های صمت استان تهران، ایمیدرو، سازمان زمین‌شناسی، سازمان نظام مهندسی معدن و شرکت تهیه تولید مواد معدنی ایران برگزار می‌شود. 

عبدی با بیان اینکه غرفه ها از دو روز قبل از افتتاحیه نمایشگاه در اختیار متقاضیان گذاشته می شود، تصریح کرد: بازدید از این نمایشگاه که در هتل المپیک از ۸:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۷ برای عموم مردم آزاد است.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۷-۸۸۳۴۶۴۵۵-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در سومین همایش صنایع فلزات غیرآهنی ارزیابی می‌شود

بررسی چالش‌های تولید آلومینا در ایران و جهان

می متالز - ایران را می‌توان یکی از پایه‌گذاران صنعت آلومینیوم در خاورمیانه به‌شمار آورد؛ عاملی که موجب شده تا همواره ایران یکی از مهم‌ترین کشورهای فعال در این صنعت در منطقه محسوب ‌شود.
 روزشمار سومین همایش صنایع غیرآهنی

برگزاری سومین همایش و نمایشگاه صنایع فلزات غیرآهنی در مهرماه

می متالز - سومین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته هفتم و هشتم مهرماه امسال به‌منظور بررسی چالش‌های فلزات غیرآهنی در ۸ محور به ابتکار روزنامه «دنیای‌اقتصاد» برگزار می‌شود. انواع فلزات غیرآهنی شامل مس، آلومینیوم، سرب، روی، طلا و ... از پرکاربردترین مواد اولیه مورد استفاده در صنایع مختلف مادر و استراتژیک هستند.
 

هدف گذاری سازمان صمت تهران برای "جهش تولید" در بخش معدن

می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برای بخش معدن خود و برای تحقق شعار رونق تولید در سال جاری برنامه هایی از جمله احیا و توسعه معادن کوچک مقایس، واگذاری معادن بدون بهره بردار و...، با الزام حفظ منابع طبیعی و محیط زیست، افزایش تولید را در دستور کار قرار داده است.
 

الزام ثبت آمار تولید در سامانه کاداستر برای تمامی بهره برداران معدنی

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران با اعلام اینکه در شرایط کرونایی، طبق ابلاغیه وزارت صمت تا پایان خردادماه تمامی قرادادها و مهلت های بهره برداران و فعالان معدنی کشور تمدید شده است، تاکید کرد که امکان ثبت آمار تولید بهره برداران از روز گذشته در سامانه کاداستر معدنی فراهم شده و تمامی بهره برداران موظف به ثبت آمار خود هستند.
 

الزام ثبت آمار تولید در سامانه کاداستر برای تمامی بهره برداران معدنی

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران با اعلام اینکه در شرایط کرونایی، طبق ابلاغیه وزارت صمت تا پایان خرداد ماه تمامی قرادادها و مهلت های بهره برداران و فعالان معدنی کشور تمدید شده است، تاکید کرد که امکان ثبت آمار تولید بهره برداران از روز گذشته در سامانه کاداستر معدنی فراهم شده و تمامی بهره برداران موظف به ثبت آمار خود هستند.
 

در آخرین روزهای سال فاز اول آسفالت جاده معادن شهرقدس افتتاح شد

می متالز - علی عبدی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: طول کل این پروژه ۶.۵ کیلومتر و با برآورد مالی ۲.۵ میلیارد تومان بوده که در فاز اول حدود ۱ کیلومتر آن به بهره‌برداری خواهد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما