خبر
اقتصاد  
فرهنگی مطرح کرد:

ضرورت خلق منابع جدید برای افزایش اعتبار موردنیاز همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید افزایش اعتبار موردنیاز همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ مشروط به ایجاد منابع جدید مالی است.

به گزارش می متالز، محمدحسین فرهنگی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره اعتبار پیش بینی شده برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 99، گفت: علیرغم اینکه دولت در لایحه بودجه سال 98 اعتباری برای همسان سازی حقوق بازنشستگان پیش بینی نکرده بود اما در کمیسیون تلفیق برای این موضوع اعتبار 3 هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شد، بنابراین احتمال افزایش اعتبار موردنیاز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده نیز وجود دارد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 می‌تواند با خلق منابع جدید اعتبار موردنیاز برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده را فراهم کند.

وی با بیان اینکه برای افزایش حقوق کارمندان در سال آینده نیز پیشنهادات بسیاری در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 ارائه شده، اظهار کرد: باید حقوق کارمندانی که پایین تر است، بیشتر افزایش یابد و حقوق افرادی که دریافتی بالاتری دارند رشد کمتری داشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نرخ تورم موجود در کشور معیشت مردم را تحت تاثیر قرار داده و آنها برای تامین نیازهای روزانه خود به مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند.

دولت در لایحه بودجه سال 99 حدود 6 هزار میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته و میزان رشد حقوق کارمندان را 15 درصد تعیین کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نقش مافیا در معادن کشور چیست؟

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مافیای معادن را مسبب مسکوت ماندن برخی از معادن دانست.
 اکبری تالارپشتی مطرح کرد:

اعضای فعال وزارت صمت، ظرفیت وزیر شدن را دارند

می متالز - رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره عدم معرفی وزیر صمت از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی گفت: اوضاع آشفته ای از سوی دولت و رییس جمهور در کشور به وجود آمده است، درحالیکه نیروهای فرهیخته و بالنده در کشور هستند که رییس جمهوری می‌تواند از میان آنها وزیر صمت را انتخاب کند.
 فیروزی نشست کمیسیون صنایع با حضور شریعتمداری را تشریح کرد:

بررسی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و نحوه هزینه‌کرد اعتبارات حاصل از فروش سهام شستا

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، وضعیت تعاونی‌ها و نحوه هزینه‌کرد اعتبارات حاصل از فروش سهام شستا در بورس در کمیسیون متبوعش با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
 حسینی قطب آبادی مطرح کرد:

انتقاد از بلاتکلیفی وزارت صمت در سال جهش تولید

می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه خلاء مدیریتی به اقتصاد کشور آسیب وارد می‌کند، گفت: در سال جهش تولید بلاتکلیفی وزارتخانه ای که وظیفه اصلی تحقق این مسئله و شعار را دارد، درست و قابل قبول نیست.
 [گزارش تصویری]

نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر نفت

می متالز - نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر نفت امروز ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ برگزارشد.
 [گزارش تصویری]

نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

می متالز - نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ برگزارشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما