خبر
نفت  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت ستاره خلیج‌فارس خبر داد

ستاره خلیج‌فارس در میان ۱۰ شرکت برتر کشور در حوزه فروش

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از قرار گرفتن این شرکت در میان ۱۰ شرکت برتر کشور در رتبه‌بندی براساس بالاترین رتبه فروش خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدعلی دادور در این باره گفت: سازمان مدیریت صنعتی ایران پس از پایش اطلاعات و بررسی شاخص‌های ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، شرکت‌های برتر را در زمینه‌های مختلف معرفی کرد که شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رتبه هفتم بالاترین فروش قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در رتبه‌بندی امسال ۱۰ شرکت پیشرو نیز معرفی شده‌اند، افزود: معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو تغییر رتبه فروش ۱۰۰ شرکت برتر ایران در چهار سال اخیر است که شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در رتبه پنجم بیشترین صعود نیز قرار گرفت.

دادور ضمن قدردانی از زحمات کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس تاکید کرد: پویایی و ایجاد رونق تولید بدون تلاش شبانه‌روزی مهندسان، کارگران و سایر کارکنان زحمتکش میسر نبود.

وی تصریح کرد: رسالت اصلی ما تولید فرآورده‌های راهبردی انرژی و تامین امنیت سبد سوخت کشور است که امیدواریم در این مسیر با سرلوحه قرار دادن مبانی اقتصاد مقاومتی به چشم‌انداز نهایی دست یابیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه برای عارضه یابی واحدهای تولیدی کوچک و متوسط در 26 استان کشور/ به دنبال رسوخ فناوری در صنعت هستیم

می متالز - مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران از انعقاد یک تفاهم نامه با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای عارضه یابی واحدهای تولیدی کوچک و متوسط خبر داد و گفت: در 26 استان با کادرسازی و برنامه ریزی، کار عارضه یابی را به صورت همزمان انجام خواهیم داد.
 

حمایت سازمان مدیریت صنعتی از استقرارکسب وکارهای دانش بنیان مولد جهش تولید

می متالز - مدیر همایش ها و بهره برداری از فضای سازمان مدیریت صنعتی از حمایت های ویژه این سازمان در راستای استقرار کسب و کارهای دانش بنیان مولد جهش تولید در سازمان مدیریت صنعتی خبر داد.
 

انعقاد تفاهم نامه جامع همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی/ گامی بسوی تحقق ظرفیت های ملی و تبادل ثروت و سرمایه های آموزشی و پژوهشی

می متالز - تفاهم نامه همه جانبه آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای میان سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی با امضای ابوالفضل کیانی بختیاری «مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی» و روح الله دهقانی فیروزآبادی «معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی» با حضور بیژن رنجبر «قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»، منعقد شد.
 در چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالشهای روابط عمومی:

جایزه مسوولیت های اجتماعی به ذوب آهن اصفهان تعلق گرفت

می متالز - با توجه به گستردگی فعالیت های ذوب آهن اصفهان در حوزه "مسوولیت های اجتماعی" بویژه اقدامات مهم و اثر بخش در خصوص مبارزه با بیماری همه گیر کرونا، جایزه ویژه "مسوولیت های اجتماعی"به ذوب آهن اصفهان تعلق گرفت.
 در سازمان مدیریت صنعتی انجام شد؛

پروژه تحقیقاتی تاثیرات کرونا ویروس جدید بر فضای کسب و کار

می متالز - تاثیرات کرونا ویروس جدید بر فضای کسب و کار طی یک پروژه تحقیقاتی انجام شد.
 به همت سازمان مدیریت صنعتی؛

بسته تخصصی کاربردی جهش تولید ویژه بنگاه‌ها در آستانه روز صنعت و معدن رونمایی شد

می متالز - مدیر دوره های تخصصی و کاربردی سازمان مدیریت صنعتی گفت: بسته تخصصی کاربردی جهش تولید ویژه بنگاه ها به همت سازمان مدیریت صنعتی طراحی و در آستانه روز صنعت و معدن رونمایی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما