خبر
آهن و فولاد  

تجلیل از شرکتی فناور به عنوان تامین کننده برتر صنعت فولاد کشور

می متالز - شرکتی فناور مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان با اجرای بیش از 100 طرح فولادی یکی از تامین کنندگان برتر صنعت فولاد کشور شناخته شد.

به گزارش می متالز، حجم فعالیت‌های این شرکت فناور در حدود 25 فعالیت علمی در این شهرک در تمام واحدهای صنعت فولاد شامل واگن برگردان، ‏انباشت و برداشت‏، گندله‌سازی، ‏احیاء‌ مستقیم، فولادسازی و ریخـته‌گری، نورد گرم و نورد سرد در قالب بیش از ۱۰۰ طرح به ارزش 1500 میلیارد ریال است.

این شرکت در تامین قطعات کلیدی و اجرای طرح های فولادی به طـور پیوسـته در صنعت فولاد کشور از جمـله فولاد مـبارکه اصـفهان، ذوب آهن اصفهان، فولادسازی و ریخته‌گری مداوم سبا، فولاد هرمزگان، گروه ملی صنعت فولاد اهواز و فولاد آلیاژی ایران گام های مهمی برداشته است.

شرکت دژپاد صنعت سازه در اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد شرکت دژپاد صنعت سازه بعنوان یکی از تامین‌کنندگان برگزیده شرکت‌ فولاد آلیاژی ایران انتخاب و از خدمات این واحد فناور قدردانی شد.

شرکت دژپاد صنعت سازه از سال 1374 در زمـینه‌های مکانیک و سیالات، ‏برق و ابزار دقیق و اتوماسـیون، ساختمانی و اسکلت فلزی در محدوده طراحـی،‌ ساخت، نصب و راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری و بهره‌برداری مشغول به فعالیت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به همت شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان صورت می گیرد:

پیشرفت 30 درصدی پروژه بازسازی و بهینه سازی ديگ بخار شماره 4 نيروگاه مركزی

می متالز - ديگ های بخار نيروگاه مركزی در اوایل دهه ۵۰ با ظرفيت اسمی تولید بخار ۷۵ تن بر ساعت و با فشار ۴۰ اتمسفر و درجه حرارت ۴۳۰ درجه سانتی گراد راه اندازی شدند.
 آرسلورمیتال و مبارزه با کرونا در هند

کمک‌های میلیاردر هندی صنعت فولاد جهان به مهار کرونا در این کشور

می متالز - لاکشمی میتال، میلیاردر هندی صنعت فولاد جهان و مدیرعامل بزرگ‌ترین فولادساز دنیا، اعلام کرده است که شرکت‌های او در هند، یک میلیارد روپیه (بیش از ۱۳ میلیون دلار) به مبارزه با شیوع کرونا در هند کمک می‌کنند. این بخشی از کمک صنعت فولاد هند به برنامه‌های مهار کرونا در این کشور است.
 

رکورد شکنی ۲۰ هزار واحدی رشد شاخص بورس

می متالز - از میان ۳۱۶ نماد مثبت و ۳۵ نماد منفی امروز بورس، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، بانک ملت، گروه مپنا، معدنی و صنعتی گل گهر و پتروشیمی پارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بازار داشتند.
 عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد تاکید کرد:

مداخله‌های دردسرساز، غده سرطانی بازار فولاد

می متالز - منشا بسیاری از رانت‌ها و سواستفاده‌ها از بازار فولاد، همین قیمت گذاری‌های دستوری بوده که مجال تقابل بین عرضه و تقاضا و کشف قیمت واقعی را به این بازار نداده است.
 امام جمعه شهرستان مبارکه:

فولاد مبارکه در مبارزه با ویروس کرونا نیز عملکرد قابل تقدیری داشته است

می متالز - حجت الاسلام موسوی نمایندۀ ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مبارکه در دیدار با نمایندگان مدیرعامل فولاد مبارکه از ادامۀ روند تولید در فولاد مبارکه و حمایتهای این شرکت در زمینۀ توسعۀ فضای فرهنگی شهرستان مبارکه و حمایت از نهادهای ذیربط کشور در مبارزه با ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد.
 

فولاد هرمزگان در سال ۹۸ چقدر فولاد فر‌وخت؟

می متالز - بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید یک میلیون و ۸۱۸ هزار و ۱۱۱ تن محصول از سوی شرکت فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی ۹۸ تا پایان اسفند ماه است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما