خبر
آلومینیوم   بورس و سهام  
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سودسازی "فایرا" افزایشی بود

می متالز - شرکت آلومینیوم ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۹۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۰۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۲ درصدی برخوردار است.

به گزارش می متالز، شرکت آلومینیوم ایران با سرمایه ۵ هزار و ۱۹۷ میلیارد و ۸۳۱ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت آلومینیوم ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۴ هزار و ۱۳۴ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۹۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۲ درصدی برخوردار است.

"فایرا" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳ هزار و ۱۳۷ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۶۰۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مقایسه صورت‌های مالی ۹۸ و ۹۷ نشان داد؛

افزایش ۱۱۳ درصدی سودآوری سخاش

می متالز - مقادیر فروش محصولات سیمان خاش در این سال شامل ۷۸۳ هزار تن انواع سیمان و همچنین ۸۰ هزار تن کلینکر بوده که در بازارهای داخلی و صادراتی به فروش رسید.
 رئیس هیات مدیره شرکت مجتمع آلومینیوم جنوب (سالکو) خبر داد:

ساخت آلوم‌شهر در منطقه لامرد / تولید آلومینا از بوکسیت وارداتی مقرون‌به‌صرفه است

می متالز - رئیس هیات مدیره شرکت مجتمع آلومینیوم جنوب (سالکو) گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات صورت گرفته، در صدد هستیم در کنار کارخانه سالکو که در منطقه لامرد واقع شده است، شهرکی تحت عنوان آلوم‌شهر، زیرنظر ایمیدرو بنا کنیم که صنایع پایین‌دستی آلومینیوم بتوانند در این شهرک مستقر شوند و با تامین آسان مذاب آلومینیومی از سالکو، بتوانند به تولید محصولات خود بپردازند.
 

توضیح اولین بانک خصوصی درباره تسعیر یورو و دلار ۱۰۲۰۰ و ۹ هزار تومانی

می متالز - بانک اقتصاد نوین در خصوص نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی در پایان سال ۹۸ اولین بانک خصوصی، دست به شفاف سازی زد.
 

اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی نرخ های جدید تسعیر ارز برای بانک بورسی

می متالز - بانک بورسی خاورمیانه با اعلام نرخ تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی از اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی اعمال نرخ های جدید بر درآمد بانک طی سال گذشته خبر داد.
 

تولید ۱.۵میلیون تن آلومینیوم خام در چشم‌انداز ۱۴۰۴/ امید رسیدن به سند چشم‌انداز آلومینیوم در سال جهش تولید

می متالز - یک مقام مسوول در صنعت آلومینیوم گفت: برای برنامه‌ریزی و تعیین اهداف‌ باید توان دولتمردان و شرکت‌های پایین‌دستی را درنظر بگیریم و به ثمر رسیدن برنامه‌ها را پایش و پیگیرى نماییم. در سند چشم انداز، تولید یک و نیم میلیون تن آلومینیوم خام در کشور تا سال ١٤٠٤ برنامه‌ریزی شده است که امید می‌رود در سال جهش تولید با همت بخش دولتى و خصوصى عقب ماندگى در رسیدن به این هدف جبران شود.
 در 11 ماه سال جاری رخ داد؛

کاهش 13 درصدی تولیدات آلومینیوم کشور/ رشد 2 درصدی تولیدات ایرالکو

می متالز - تولیدات آلومینیوم در 11 ماه سال 1398 در شرکت‌های بزرگ صنعت آلومینیومی شامل چهار واحد تولیدکننده، نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته 13 درصد افت داشت؛ همچنین میزان تولیدات این شرکت‌ها در بهمن ماه نسبت به دی ماه، دو درصد افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما