خبر
بانک ها   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

"نشان پرداخت" گامی موثر در تحقق کامل بانکداری باز

می متالز - معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی گفت:رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود.

به گزارش می متالز، مسعود خاتونی، معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی در ابتدای این جلسه گفت: حدود ۷۰ میلیون نفر از جمعیت ایران در بانک ملی حساب بانکی دارند و در ابتدا که بانک ملی عملیات کارت به کارت را در کشور کلید زد نوآوری جدیدی را پایه گذاشت که اکنون با چرخه اقتصادی و کسب و کاری استارت‌آپ‌ها گره خورده و رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود. در نشان پرداخت آسانی و آسایش مردم آن چیزی است که در برابر اعتماد آحاد مردم به بانک ملی عاید ما خواهد شد. وی درباره سرمایه انسانی و مالی این پروژه نیز گفت: زیرساخت‌های اولیه این پروژه در بانک ملی وجود داشت و سرمایه گرانبهایی نیز برای ما محسوب می‌شد.

مهدی شهیدی، قائم‌مقام مدیرعامل آپ نیز گفت: درحال حاضر ۶۰۰ هزار پذیرنده "نشان‌پرداخت" را تحت پوشش خود قرار می‌دهند و آپ در جهت حفظ محیط زیست و حذف قبوض کاغذی از نشان پرداخت در این حیطه پشتیبانی را می‌کند.

در ادامه بهرنگ فاطمی، معاون فروش و مشتریان بانک ملی افزود: این پروژه در بلندمدت کمک به پایداری و تداوم بانکداری باز می‌کند. محصول جدید بانک ملی نه تنها حجم قابل توجهی از خدمت تازه به مشتریان ارائه می‌کند، بلکه به افزایش سطح دانش مخاطبان و نیز بهبود وضعیت محیط زیست نیز کمک شایانی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تدوام روند کاهشی قیمت نفت خام

می متالز - قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۶ و ۱۹ دقیقه امروز (دوشنبه، ۱۱ فروردین‌ماه) به ۲۳ دلار و ۲۵ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۲۰ دلار و ۳۴ سنت رسید.
 

کاهش بهای نفت تا کجا ادامه دارد؟

می متالز - در حالی که شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف سرعت بیشتری گرفته و همزمان جنگ قیمت در بازار نفت بین عربستان و روسیه همچنان ادامه دارد، قیمت نفت روز دوشنبه به شدت کاهش داشت و نفت برنت به پایین ترین رقم از نوامبر ۲۰۰۲ رسید.
 در بازارهای جهانی؛

دلار درخشید

می متالز - دلار به جز پوند در برابر تمام ارزهای مهم دیگر صعودی بود.
 

تسهیلات بانک ملی ایران برای مقابله با کرونا

می متالز - بانک ملی ایران در کنار اقدامات گسترده خود برای مقابله با کرونا، شرکت‌های تولیدکننده مواد ضدعفونی‌کننده و اقلام بهداشتی برای مقابله با این ویروس را نیز تامین اعتبار می‌کند.
 

افزایش امکان انتقال وجه کارت به کارت

می متالز - انتقال وجه کارت به کارت تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در سامانه‌های بانک ملی امکان‌پذیر شد. این اقدام بانک ملی ایران در راستای اقدامات انجام شده برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، صورت گرفته است تا از مراجعه مشتریان به شعب جلوگیری و سلامت آنها حفظ شود.
 در بازارهای جهانی؛

دلار یک پله عقب نشست

می متالز - شاخص دلار از ۹۶ واحد عقب نشست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما