خبر
اقتصاد  

دلار ۲۵۰ تومان گران شد / قیمت ارز در صرافی ملی ۹۸/۱۱/۵

می متالز - نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز در حالی اعلام شد که قیمت دلار و یورو نسبت به روز پنج‌شنبه ۲۵۰ تومان افزایش یافتند و بهای دلار به رقم ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

به گزارش می متالز، امروز شنبه پنجم بهمن ماه قیمت ارز صرافی ملی اعلام شد.

بر این اساس قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی، ۱۳۲۵۰ تومان اعلام شد. همچنین این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳۱۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار در بانک مرکزی ۴۲۰۰ تومان قیمت خورده است.

قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۱۴۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴۶۰۰ تومان است. بهای یورو در بانک مرکزی نیز ۴۶۳۱ تومان تعیین شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چرا از جیب سهامداران هزینه می کنید؟ / عده ای به دنبال رانت

می متالز - تصمیم با وزارت صمت است زمان زیادی از پخش گزارش تلویزیونی بازار سیاه ورق فولاد و سو استفاده برخی افراد در بازار فولاد نمی گذرد، که باز هم برخی افراد برای خرید محصول ارزان به بهانه تولید بیشتر به فولاد مبارکه اصفهان و همچنین وزارت صمت فشار وارد می کنند، تا کماکان امکان دریافت مواد اولیه با نرخ های کمتر از بازارهای جهانی را داشته باشند.
 

حذف بانک پارسیان از هیات مدیره شرکت شاپرک

می متالز - با وجودی که بانک‌های پارسیان و صادرات از سال ۹۳ به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره شاپرک و به نمایندگی از بانک های دولتی و خصوصی کشور انتخاب شده بودند اما شنیده ها حاکی است تغییراتی در سهامداران این شرکت در دستور کار قرار گرفته است.
 رئیس‌کل بانک مرکزی اعلام کرد

برنامه‌ریزی برای تورم زیر 20 درصد در سال 99

می متالز - رئیس‌کل بانک مرکزی می‌گوید: بر اساس پیش‌بینی‌های بانک مرکزی، از منظر همه شاخص‌ها تورم سال آینده زیر ۲۰ درصد خواهد بود. او همچنین معتقد است به‌احتمال‌زیاد ایران وارد لیست سیاه FATF نمی‌شود.
 

ادامه پیشروی دلار در جهان

می متالز - روند صعودی دلار برای چهارمین روز ادامه یافت.
 بانک مرکزی:

بدهی دولت به بانک ها با افزایش ۳۲.۷ درصدی به ۳۵۸ هزار میلیارد تومان رسید

می متالز - جدیدترین آمار بانک مرکزی حاکی از بدهی ۳۵۸ هزار میلیارد تومانی دولت به بانک مرکزی بوده که رشد ۳۲.۷ درصدی را نشان می دهد.
 همتی در جمع خبرنگاران:

تورم سال آینده به زیر ۲۰ درصد می‌رسد/ ایران وارد لیست سیاه FATF نمی‌شود

می متالز - رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی‌ها تورم سال آینده زیر ۲۰ درصد است، گفت: بعید است که ایران وارد لیست سیاه FATF شود؛ با این حال، حتی اگر این اتفاق نیز رخ دهد، تاثیری در نرخ ارز نخواهد داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما