خبر
بورس و سهام   صنعت  

تغییر مالکیت ۸ میلیارد سهام/ افزایش همه شاخص ها

می متالز - شاخص بورس امروز هم روندی صعودی طی کرد و با رشد ۱۳۱۰ واحدی در پایان معاملات به ۴۱۸ هزار و ۳۱۲ واحد رسید.

به گزارش می متالز، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که همه شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با افزایش مواجه شدند.

بر این اساس ، روز جاری شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۳۴۹ واحد افزایش به ۱۱۱ هزار و ۶۳۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۱۷۹۱ واحد رشد به ۱۳۷ هزار و ۳۳۳ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۱۱۹۵ واحد افزایش، به ۹۱ هزار و ۶۱۶ واحد،  به ۵۰۱ هزار و ۳۱۲ واحد، شاخص بازار اول با ۳۱۱ واحد افزایش به ۲۹۹ هزار ۱۷۵ واحد و شاخص بازار دوم با ۵۵۳۳ واحد رشد، به ۸۷۲ هزار و ۵۰۹ واحد رسید.

نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام  نشان می دهد سهام نمادهای «دامین، بکام، شیران، سهرمز، بورس، سدشت و غگل» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «سفانو، خفنر، شدوص، غدشت، شپارس، کروی و شسپا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای امروز  ۸ میلیارد و ۴۸ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۷ هزار و ۹۳۵ میلیارد ریال در ۸۹۹ هزار نوبت معاملاتی در بورس معامله شد.

کد خبر: 82116
تاریخ: 1398/11/06 - 17:59
منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)

بازار سهام  شاخص بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 شرکت مشاور سرمایه گذاری مطرح کرد:

سهام شرکت های بورسی تنها سپر تورمی در شرایط فعلی/ پیش روی نرخ دلار

می متالز - بررسی بازارهای جهانی، نرخ دلار صادرکنندگان، امکان سرمایه گذاری بانک ها در بورس، انتشار اوراق تبعی در کنار اصلاح قیمتی بورس و رشد قیمت بازارهای رقیب حکایت از آن دارند سهام شرکت های بورسی تنها سپر تورمی موجود برای مردم در شرایط فعلی است.
 

"وسپهر" اقدام به خرید ۵۰ و ۱۳.۶ درصد سهام دو شرکت بورسی و فرابورسی کرد

می متالز - سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات و آماده سفارش گیری ۲۰ درصدی سهام برای فردا از خرید نقدی ۵۰ و ۱۳.۶ درصد سهام دو شرکت بورسی و فرابورسی جمعاً به مبلغ ۱۳.۳ هزار میلیارد تومان خبر داد.
 خالص خرید حقیقی ها به ۲۷۰۰میلیارد تومان رسید

بازگشت سهامداران خرد به مدار خرید

می متالز - بورس تهران در حالی هفته گذشته را با ثبت بازدهی ۹.۵درصدی شاخص کل سپری کرد که در این مدت به دنبال جو مثبت ایجاد شده در بازار سهام، سهامداران خرد نیز مجدد به مدار خرید بازگشتند. به طوری که طی هفته گذشته بیش از ۲هزار و ۷۰۰میلیارد تومان نقدینگی در مسیر پرتفوی سهامداران حقوقی به حقیقی منتقل شد.
 

ارزش روز سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی+نمودار

می متالز - ارزش سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی به ۱۵ میلیون تومان رسید.
 با ۲۰ درصد از سهام در فرابورس:

زمان عرضه اولیه و سفارش خرید "وسپهر" قطعی شد/ جزییات بیست و دومین شرکت

می متالز - شرایط عرضه اولیه و زمان سفارش گیری ۲۰ درصد از سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات مشخص شد تا این شرکت ۳ هزار میلیارد تومانی چهارشنبه هفته آینده، عنوان دار بیست و دومین شرکت جدید سال شود.
 یک کارگزاری با بررسی بازارهای جهانی و ارز اعلام کرد:

اقبال بازار به شرکت های صادرات محور و روند نوسانی دو صنعت مهم

می متالز - یک کارگزاری با بررسی آخرین وضعیت بازارهای جهانی و ارز از اقبال بازار به شرکت های صادرات محور، روند نوسانی دو صنعت مهم در روزهای پایانی تابستان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما