خبر
بورس و سهام   صنعت  

تغییر مالکیت ۸ میلیارد سهام/ افزایش همه شاخص ها

می متالز - شاخص بورس امروز هم روندی صعودی طی کرد و با رشد ۱۳۱۰ واحدی در پایان معاملات به ۴۱۸ هزار و ۳۱۲ واحد رسید.

به گزارش می متالز، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که همه شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با افزایش مواجه شدند.

بر این اساس ، روز جاری شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۳۴۹ واحد افزایش به ۱۱۱ هزار و ۶۳۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۱۷۹۱ واحد رشد به ۱۳۷ هزار و ۳۳۳ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۱۱۹۵ واحد افزایش، به ۹۱ هزار و ۶۱۶ واحد،  به ۵۰۱ هزار و ۳۱۲ واحد، شاخص بازار اول با ۳۱۱ واحد افزایش به ۲۹۹ هزار ۱۷۵ واحد و شاخص بازار دوم با ۵۵۳۳ واحد رشد، به ۸۷۲ هزار و ۵۰۹ واحد رسید.

نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام  نشان می دهد سهام نمادهای «دامین، بکام، شیران، سهرمز، بورس، سدشت و غگل» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «سفانو، خفنر، شدوص، غدشت، شپارس، کروی و شسپا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای امروز  ۸ میلیارد و ۴۸ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۷ هزار و ۹۳۵ میلیارد ریال در ۸۹۹ هزار نوبت معاملاتی در بورس معامله شد.

کد خبر: 82116
تاریخ: 1398/11/06 - 17:59
منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)

بازار سهام  شاخص بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تفاهم نامه «فرابورس» با ساترا

می متالز - تفاهم نامه بین فرابورس و سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) با هدف تأمین مالی طرح‌های فرهنگی امضا شد.
 کدام صنایع از ابتدای ۹۸ بیشترین نقدشوندگی را داشتند؟

کانون‌های داغ پول‌های بورسی

می متالز - بازار سهام در حالی روند صعودی خود را ادامه می‌دهد که همچنان پول‌های تازه مهم‌ترین محرک رشد قیمت‌ها هستند و شاخص کل توانست با صعود بیش از ۴ هزار واحدی تا کانال ۴۷۶ هزار صعود کند.
 

ترکیب صف خرید و فروش ۷۴ سهم در مرحله پیش گشایش بازار امروز

می متالز - معاملات چهارمین روز کاری هفته در پیش گشایش بازار سهام درحالی آغاز می شود که ۵۴ سهم دارای صف خرید و ۲۰ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
 یک تحلیل‌گر بازار پیشنهاد کرد؛

راهبردهایی برای هدایت غیر حرفه‎‌ای های بورسی

می متالز - یک تحلیل‌گر بازار سرمایه ضمن مثبت ارزیابی کردن ورود پول‌های جدید به بازار سرمایه، گفت: بهتر است در این شرایط افراد غیرحرفه‌ای به سمت صندوق‌های سرمایه‌گذاری سوق داده شوند. حتی من با این موضوع موافق هستم که برای ورود آن‌ها محدودیت قائل شوند و این افراد را به سمت صندوق‌ها هدایت کنند تا بازار با چالش مواجه نشود.
 امروز در تالار شیشه‌ای رخ داد:

معامله ۴۲ هزارمیلیارد تومان سهم در بورس

می متالز - امروز دوشنبه ۲۸ بهمن، شاخص بورس با رشد ۴۰۶۲ واحدی در پایان معاملات به ۴۷۶ هزار و ۸۱۲ واحد رسید و داد و ستدها در ۸۱۹ هزار نوبت معاملاتی، شش میلیارد و ۴۳۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۲ هزار و ۳۸۲ میلیارد تومان انجام شد.
 جنب پل حافظ

ادامه صعود پرشتاب شاخص سهام

می متالز - بعد از افت ۶/ ۱ درصدی شاخص کل بورس تهران در دوشنبه هفته گذشته برخی از معامله‌گران نگران ادامه‌دار شدن افت‌ها و رکودی شدن بازار سهام شدند. اما از جلسه بعدی آن نماگر اصلی بورس تهران مسیر صعودی را پیمود و طی ۳ جلسه با رشد ۷/ ۵ درصدی همراه شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما