خبر
آهن و فولاد   زغال سنگ   بورس و سهام  

توضیحات «کپرور» درباره توافق با «ذوب»

می متالز - فرآوری زغال سنگ پرورده طبس درباره توافقات صورت گرفته با ذوب آهن توضیح داد.

به گزارش می متالز، فرآوری زغال سنگ پرورده طبس اعلام کرد: تغييرات اعمال شده در ستون اصلاحات مربوط به توافقات صورت گرفته اخير با ذوب آهن اصفهان مبني بر محاسبه دو درصد پرت کنسانتره زغال سنگ ارسالي به صورت ريلي توسط واگن از فروردين تا آبان ماه 98 است که صورتحساب آن در دي‌ماه صادر شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پیشگامان صنعت فولاد در بازدید از ذوب آهن اصفهان

"اینجا حدیث دیده و دیدار می رود"

می متالز - مادر۵۲ ساله فولاد ایران امسال هم فرزندانش را انتظارمی کشد، سخت است چشم به راهی،آن هم برای مادر ... . مادری که در دوران دفاع مقدس زیر بمباران دشمن نظاره گرآسمانی شدن فرزندانش شد، دلیر مردانی که به شوق تولید در جبهه صنعت افلاکی شدند اما مادرشان با صلابت تمام پای آرمان های انقلاب ایستاد، جامه رزم برفرزندانش پوشاند و پاره های تنش را از میدان نورد راهی میدان نبردکرد، پشتیبان شان بود تا به انقلاب ایران گزندی نرسد و این گونه شد که 286 فرزند این مادر،رخت شهادت بر تن کردند.
 در ایام دهه مبارک فجر و به همت تلاشگران شرکت

ريل معدن تیپ R18 در ذوب آهن اصفهان تولید شد/ ذوب آهن اصفهان پس از صنعت ساختمان، ایمنی معادن کشور را با تولید محصولات استاندارد تامین می کند

می متالز - ذوب آهن اصفهان از شرکت های هلدینگ شستا پس از توليد انبوه و موفقيت آميز انواع ريل های مورد نياز راه آهن سراسری و شهری (مترو)، همزمان با دهه مبارك فجر، موفق به توليد ريل معدن تیپ R18 ویژه استفاده در معادن گرديد.
 

جزییات فروش محصولات سه بورسی در بورس کالا

می متالز - سه شرکت بورسی روز یکشنبه در معاملات بورس کالای ایران محصولات خود را به فروش رساندند.
 

سهام فولاد کاویان را چه کسی می خرد؟

می متالز - رقابت بر سر خرید فولاد کاویان هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است.
 فملی در انتظار معاملات بورس کالا؟

فولاد مبارکه به صف نشست

می متالز - نمادهای کالایی در معاملات امروز مسیر صعودی را در پیش گرفته‌اند و موتور قدرتمندی برای رشد شاخص کل در شرایط کنونی محسوب می‌شوند. پس از رالی حباب‌وار قیمتی در نمادهای کوچک‌تر به نظر می‌رسد رشد نرخ دلار انگیزه خوبی برای افزایش تقاضا در بزرگان کالایی بوده است.
 مدیرعامل شرکت راه آهن ایران اعلام کرد:

تفاهم نامه خرید ریل از ذوب آهن اجرایی شد

می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن ایران گفت: در حال حاضر قرارداد ۴۰ هزار تنی خرید ریل با ذوب‌ آهن اصفهان داریم، ۳ هزار تن را تحویل گرفته‌ایم و مابقی را در بازه زمانی مشخصی تحویل می‌گیریم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما