خبر
صنعت   مراکز تحقیقاتی  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد:

ارتقای بلوک فناوری البرز با توسعه شهرک تحقیقاتی کاوش/ ضرورت توجه به تأمین زیر ساختهای لازم این شهرک

می متالز - معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه توسعه شهرک تحقیقاتی کاوش به ارتقای بلوک فناوری البرز کمک شایانی می کند، بر تأمین زیر ساخت‌های لازم برای این شهرک تأکید کرد.

به گزارش می متالز، سورنا ستاری در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در راستای توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش در محل وزارت صمت بیان کرد: استان البرز در چند حوزه فناوری از جمله بیوتکنولوژی و تجهیزات پزشکی قطب کشور به شمار می رود و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: البته بلوک فناوری البرز محدودیت هایی دارد که با توسعه شهرک تحقیقاتی کاوش می تواند به توسعه و رشد آن در استان و کشور کمک شایانی بکند.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: البرز، قطب مراکز تحقیقات کشاورزی نیز هست و در این حوزه هم دارای ظرفیت های قابل اعتنایی است.

ستاری با بیان اینکه شهرک تحقیقاتی کاوش آینده درخشانی دارد، افزود: امیدوارم استانداری البرز در تامین زیرساخت‌های این شهرک اقدامات لازم را انجام دهد و زمینه های لازم را فراهم آورد.

وی در پایان نزدیکی به پایتخت و حضور شرکت های بزرگ همچون مپنا، سایپا و.. را از دیگر پتانسیل های کلانشهر کرج معرفی کرد.

گفتنی است که تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در راستای توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش در محل وزارت صمت امضا شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جلسه مشترک سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با قطعه سازان و خودروسازان

می متالز - جلسه مشترک سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با قطعه سازان و خودروسازان 99/3/8 برگزار شد.
 

نشست هم اندیشی دکتر مدرس خیابانی با اعضای هیات عامل، معاونان و مدیران ایمیدرو

می متالز - نشست هم اندیشی دکتر مدرس خیابانی با اعضای هیات عامل، معاونان و مدیران ایمیدرو و نیز مدیران شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی - ۷ خرداد ۹۹ برگزار شد.
 با دستور رئیس جمهوری

طرح‌های پیشران اقتصاد دیجیتال رونمایی و بهره‌برداری شد

می متالز - پروژه‌‌های زیرساختی حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ارزش دو هزار و 280 میلیارد تومان امروز (پنجشنبه، هشتم خردادماه) با دستور رئیس جمهور از طریق ویدوکنفرانس رونمایی و به بهره‌برداری شد.
 

اقتصاد سنتی به سمت اقتصاد دیجیتال در حرکت است

می متالز - رئیس جمهوری با بیان اینکه اقتصاد سنتی در حال تغییر و تحول به اقتصاد دیجیتال است، تصریح کرد: امروز در کشورمان و همه جهان، اقتصاد دچار تحول شده و اقتصاد سنتی به سمت اقتصاد دیجیتال در حرکت است.
 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

رشد ۳۰ برابری در هسته شبکه ملی اطلاعات؛ اقتصاد دیجتال بهترین جایگزین برای اقتصاد نفتی است

می متالز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اقتصاد دیجیتال بهترین جایگزین برای اقتصاد نفتی و برون رفت از مشکلات کنونی است.
 

دو پرسش “رحمانی” از رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران

می متالز - تقی نبئی با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت رسماً رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما