خبر
برق  

خداحافظی با ماموران برق تا نیمه دوم فروردین

می متالز - سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور قرار شده ماموران برق تا نیمه دوم فروردین ماه برای قرائت کنتورها به منازل مراجعه نکنند.

به گزارش می متالز، مصطفی رجبی‌مشهدی با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا در صنعت برق اظهار کرد: طبق روال ماموران صنعت برق تا ۲۵ اسفند ماه برای قرائت کنتورها به منازل مراجعه می‌کردند اما به دلیل شرایط فعلی کشور برنامه تغییر کرده است. وی با بیان اینکه در صورت بهبود شرایط از نیمه دوم فروردین به‌طور جدی قرائت کنتور‌ها را آغاز می‌کنیم، گفت: به ماموران توصیه شده است که در شرایط فعلی اخذ اطلاعات از مشترکان به‌صورت تلفنی انجام شود. به گفته وی، برای پرداخت قبض دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست و مدتی است که این موضوع نیز به‌صورت الکترونیکی و سبز انجام می‌شود که خود این موضوع نیز تاثیر زیادی در راه مقابله با این ویروس دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی اعلام کرد:

رویدادهای چند روز آتی در حوزه اقتصادی و بانکی کشور

می متالز - چند نکته را به اطلاع می رسانم:
 آژانس بین‌المللی انرژی هشدار داد:

بحران کرونا موجب افت تاریخی سرمایه‌گذاری جهانی در انرژی می‌شود

می متالز - آژانس بین‌المللی انرژی هشدار داد که پاندمی ویروس کرونا باعث خواهد شد بزرگترین افت تاریخ سرمایه‌گذاری جهانی در انرژی رخ دهد و سرمایه‌گذاری در تمام بخش‌های مهم سقوط کند.
 

معادن زغال‌سنگ هند مجددا فعال شدند

می متالز - کارگران معدن زغال‌سنگ هند پس از 51 روز تعطیلی، مجددا کار خود در معادن را آغاز کردند.
 

ثبت رکوردهای جدید در «خساپا»

می متالز - مدیرعامل سایپا با بیان اینکه خیال منتقدان را از تولیدِ پراید راحت کردیم،گفت: در مدت کوتاه حضور در سایپا سعی کردیم به اصلاحِ ساختارها و ایجاد شفافیت در فرآیند ها بپردازیم.
 

هشدار به صنایع: مصرف برق از ۵۰ هزار مگاوات گذشت

می متالز - مصرف برق کشور از ۵۰ هزار مگاوات گذشت که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، ۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.
 مدیرعامل گهرزمین:

تولید در سال جاری افزایش می یابد

می متالز - جلسه بررسی مسائل معدن با حضور مدیرعامل، معاون اداری و پشتیبانی، مدیر معدن و پیمانکاران مربوطه در سالن کنفرانس امور معدن برگزار شد. در ابتدای این جلسه علی پناهی گزارشی از مجموعه فعالیت ها و اقدامات امور معدن ارائه داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما