خبر
برق  

خداحافظی با ماموران برق تا نیمه دوم فروردین

می متالز - سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور قرار شده ماموران برق تا نیمه دوم فروردین ماه برای قرائت کنتورها به منازل مراجعه نکنند.

به گزارش می متالز، مصطفی رجبی‌مشهدی با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا در صنعت برق اظهار کرد: طبق روال ماموران صنعت برق تا ۲۵ اسفند ماه برای قرائت کنتورها به منازل مراجعه می‌کردند اما به دلیل شرایط فعلی کشور برنامه تغییر کرده است. وی با بیان اینکه در صورت بهبود شرایط از نیمه دوم فروردین به‌طور جدی قرائت کنتور‌ها را آغاز می‌کنیم، گفت: به ماموران توصیه شده است که در شرایط فعلی اخذ اطلاعات از مشترکان به‌صورت تلفنی انجام شود. به گفته وی، برای پرداخت قبض دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست و مدتی است که این موضوع نیز به‌صورت الکترونیکی و سبز انجام می‌شود که خود این موضوع نیز تاثیر زیادی در راه مقابله با این ویروس دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پالایشگاه‌های نفت تگزاس هم از کرونا در امان نماندند

می متالز - پالایشگاه‌های نفت از شیوع ویروس کرونا در تگزاس که رکورد روزانه جدیدی را از نظر شمار موارد جدید ابتلا و بستری شدن در آمریکا به ثبت رسانده، در امان نمانده اند.
 

روسیه قصد مذاکره با عربستان پیش از نشست اوپک را ندارد

می متالز - کاخ کرملین اعلام کرد که روسیه قصد ندارد پیش از نشست کمیته نظارتی اوپک پلاس با عربستان مذاکره کند.
 روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

وزارت صمت اختیار و مسوولیت اجرای سیاست های صادرات و واردات کالا برای ایجاد انضباط ارزی را دارد و بانک مرکزی مسوول سیاست های ارزی است/ صادرکنندگان و واحدهای تجاری فعال و متعهد به سیاست های تجاری کشور، مورد تشویق و حمایت دولت هستند و اقلیت متخلف مورد پیگرد قرار می گیرند

می متالز - رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت و نقش کلیدی تولید کنندگان و بازرگانان بخش خصوصی در اقتصاد کشور و جایگاه ممتاز آنان در شرایط تحریم، گفت: سیاست دولت تقویت و پشتیبانی از شرکت هایی است که در صف اول مقابله با تحریم قرار دارند و برای تامین کالاهای ضروری و مورد نیاز جامعه و مواد اولیه تولید، تلاش می کنند.
 

صادرات فولادسازان بزرگ کشور ۴۶ درصد کاهش یافت

می متالز - حجم صادرات فولادسازان بزرگ کشور در دوره سه‌ماهه نخست سال ۹۹، با کاهش شدید ۴۶ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل، به ۹۰۱ هزار و ۱۲۶ تن رسید. در دوره سه‌ماهه نخست سال گذشته، حجم صادرات فولاد کشور، بیش از یک میلیون و ۶۶۰ هزار تن بود.
 فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی:

تا حد امکان سعی کنیم هزینه‌ها را، با رعایت استانداردها و بدون آسیب‌رسانی به کیفیت خدمات‌رسانی دولت به جامعه مدیریت کرده و کاهش دهیم

می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی در این گفتگو از آسیب های ناشی از شیوع ویروس کرونا به اقتصاد کشور و بودجه سال 1399 سخن می گوید که تحمیل برخی هزینه های سنگین به دولت و کاهش منابع درآمدی مثل گمرک و مالیات و تنها بخشی از آن محسوب می شود. وی پیشنهادات این وزارتخانه برای متعادل کردن بودجه به دولت را در حوزه "مصارف" در این مصاحبه بیشتر تشریح کرد.
 

در بازار طلا و سکه چه خبر است؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۴/۲۱

می متالز - قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی در روز جمعه، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به ده میلیون و ۵۰۳ هزار تومان رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما