خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر؛

عزم مان را برای «جهش تولید» جزم کرده‌ایم

می متالز - مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از عزم جدی در مجموعه گل‌گهر برای تحقق شعار «جهش تولید» با توجه به منویات مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس ملارحمان با بیان اینکه مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۹ را به عنوان سال «جهش تولید» نامگذاری کرده‌اند و در سخنرانی نوروزی خود به بیان اهداف و سیاست‌های مربوط به این نامگذاری پرداخته‌اند، گفت: بدون شک این نامگذاری در امتداد شعار سال قبل یعنی «رونق تولید» است و تاکید مقام معظم رهبری بر مساله تولید نشان از اهمیت بسیار زیاد این مساله برای اقتصاد کشور دارد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر افزود: خوشبختانه سال گذشته در منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر قدم های بسیار بزرگی در حوزه تولید برای کشور و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری برداشته شد و شعار «رونق تولید» در این منطقه به خوبی تحقق پیدا کرد و به همت پرسنل زحمتکش شاغل در منطقه رکورد های تولیدی بسیار خوبی به ثبت رسید که بسیاری از طرح‌های بزرگ این منطقه نیز با حضور ریاست محترم جمهوری و مقامات دولتی به افتتاح و بهره‌برداری رسید.

مهندس ملارحمان افزود: طرح‌های بزرگ و ملی که در منطقه گل‌گهر، توسط شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های زیرمجموعه، در حال اجرا هست، در سال ۱۳۹۹ در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار «جهش تولید» با عزم و اراده پرسنل شاغل در مجموعه با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد و اجرای طرح های جدید با بهره گیری از متخصصان، آغاز خواهد شد.
مهندس ملارحمان با بیان اینکه «جهش تولید» می‌تواند مشکل بیکاری، تورم و نقدینگی را برطرف کند، افزود: مطمئنا نگاه حاکم بر مجموعه گل‌گهر در سال جدید اجرای سیاست های مقام معظم رهبری در بحث «جهش تولید» و همچنین اقتصاد مقاومتی خواهد بود و این دو مقوله به طور ویژه در مجموعه گل‌گهر نصب العین قرار خواهد گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گلوگاه‌های ظرفیتی و زیرساختی، اولویت نخست طرح‌های توسعه

می متالز - مهران خرم نیا معاون برنامه ریزی و توسعه: در عصر امروز صنعت فولاد در بسیاری از کشورها، به عنوان یک موتور محرک توسعه اقتصادی برشمرده می‌شود و با ایجاد اشتغال فراوان و فراهم‌آوردن بستر مناسبی برای توسعه صادرات از جایگاه مهمی در تولید ناخالص داخلی دنیا برخوردار است.
 

بازدید معاون هماهنگ کننده تیپ زرهی امام زمان (عج) شبستر از مجتمع فولاد میانه

می متالز - مرجع اخبار شهرستان میانه، از روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، سرهنگ محمودی آذر معاون هماهنگ کننده تیپ زرهی امام زمان (عج) شبستر طی بازدید از مجتمع فولاد میانه از زحمات پرسنل مجتمع فولاد میانه در پی کسب رکورد تولید ساعتی، روزانه و ماهیانه تشکر و قدردانی کرد.
 مدیرعامل گهرزمین:

همکاران واحد فرآوری، سربازان خط مقدم شرکت می باشند

می متالز - جلسه واحد فرآوری با حضور علی اکبر پوریانی مدیر عامل، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مهندس محمدحسین اسفندیارپور مدیر واحد فرآوری و کارکنان این واحد در این مجتمع برگزار شد.
 مدیرعامل گهرزمین:

تولید در سال جاری افزایش می یابد

می متالز - جلسه بررسی مسائل معدن با حضور مدیرعامل، معاون اداری و پشتیبانی، مدیر معدن و پیمانکاران مربوطه در سالن کنفرانس امور معدن برگزار شد. در ابتدای این جلسه علی پناهی گزارشی از مجموعه فعالیت ها و اقدامات امور معدن ارائه داد.
 

یادداشت

می متالز - جهش تولید در معنی ظاهر کاملا ملموس می باشد اما در معنای تام غیر محصور است.پوسته ای نمایان و نازک با مغزی عمیق که از دایره کلام خارج و بسیار فراتر می باشد.
 ملارحمان در نشست هم‌اندیشی مسوولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صمت مطرح کرد؛

سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود/ جهش تولید همواره مورد توجه گل‌گهر بوده است

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست هم‌اندیشی مسوولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد؛ مجموع سرمایه گذاری این شرکت در سال گذشته معادل ۶۰ درصد ارزش تجمعی سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما