خبر
محیط زیست   فلزات گرانبها  

الزام طلافروشان به تعطیلی واحدها تا ۱۵ فروردین

می متالز - نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، از تعطیلی همه واحدهای صنف طلا و جواهر و طلافروش تا ۱۵ فروردین خبر داد.

به گزارش می متالز، مسعود یزدانی ضمن تبریک ایام نوروز و عید مبارک مبعث تصمیمات ستاد مرکزی مقابله با کرونا را لازم الاجرا دانست و گفت: همه واحدهای تجاری از جمله طلافروشان طبق مصوبات این ستاد ملزم به تعطیلی واحدهای کسبی خود تا ۱۵ فروردین هستند.

وی افزود: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت تجاری در این صنف با متخلفان طبق مصوبات ستاد کرونا برخورد قانونی خواهد شد. نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به شرایط خاص موجود در کشور ادامه داد: از همه اهالی صنف و صنعت طلا وجواهر کشور به ویژه شهر تهران خواهشمندم ضمن تعطیلی واحدهای کسبی خود و ماندن در خانه، به قطع زنجیره انتقال و ریشه کن کردن این بیماری کمک کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کاهش قیمت سکه در بازار | تبعات منفی تعطیلی معاملات گواهی سپرده سکه در بورس کالا

می متالز - هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران با کاهش ۸۴ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، هفت میلیون و ۴۲۸ هزار تومان به فروش رسید.
 

فروش آنلاین طلا مجاز نیست

می متالز - دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت‌: در صنعت فروش طلا و جواهر چیزی به نام خرید و فروش آنلاین وجهه قانون ندارد.
 نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران:

نرخ کاذب ارز به بازار سکه رسید/ رکود در بازار طلا

می متالز - کشتی آرای نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید قیمت سکه متاثر از نرخ ارز است بنابراین افزایش کاذب قیمت ارز به بازار سکه و طلا منتقل شده است.
 

قیمت نیم سکه به ۲۶۰۰۰۰۰ تومان رسید / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۱۰/۱۶

می متالز - قیمت طلا و سکه در بازار امروز تحت تاثیر افزایش چشمگیر بهای جهانی طلا و ثبات نسبی نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت نیم سکه به دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.
 نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران:

قیمت سکه ۲۴ساعته ۱۸۰ هزار تومان کاهش یافت/ تداوم ریزش در صورت اُفت نرخ ارز

می متالز - نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید روز گذشته قیمت سکه به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید، اما در حال حاضر قیمت آن به ۴ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان کاهش یافته است، یعنی در کمتر از ۲۴ ساعت قیمت سکه ۱۸۰ هزار تومان افت داشت.
 محمد ولی خبر داد:

حباب سکه به ۱۰۰ هزار تومان افزایش یافت

می متالز - رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: حباب سکه در حدود دو هفته پیش و قبل از نوسان‌های اخیر به صفر رسیده بود و گاهی اندکی بالاتر می‌رفت، اما دیروز میزان حباب سکه به ۹۵ تا ۱۰۰ هزار تومان رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما