خبر
آهن و فولاد   ماشین آلات و تجهیزات متالورژی  

تعمیرات واگن شرقی کک و زغال واحد 2 با موفقیت انجام شد

می متالز - به همت تلاشگران شرکت و با توجه به نیاز باطری 3، تعمیرات واگن شرقی کک و زغال واحد 2 در شرایط ایمن به پایان رسید.

به گزارش می متالز، جواد نورمحمدی، مهندس ارشد مکانیک کک و زغال واحد 2 با اعلام این خبر، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی و مدیریت نت تجهیزات از 4 اسفند سال گذشته، تعمیرات واگن شرقی واحد 2 آغاز گردید که علی رغم تعطیلی پرسنل روزکار ذوب آهن به علت شیوع بیماری کرونا در سرعت این تعمیرات خللی به وجود نیامد و مطابق برنامه پیش بینی شده با موفقیت انجام شد.

وی افزود: اما با همت و پشتکار شبانه روزی پرسنل, تعمیرات متوقف نگردید و در تاریخ 19 اسفند 98، تعمیرات به پایان رسید و واگن الکتروز شرقی به بهره برداری رسید.

مهندس ارشد مکانیک کک و زغال واحد 2 به مزایای این تعمیرات پرداخت و گفت: نقاط قوت این تعمیرات نوسازی و تقویت شاسی اصلی واگن بود که برای اولین بار صورت گرفت. این واگن اوکراینی از سال 91 مورد بهره برداری قرار گرفته بود و نیاز بود تعمیرات آن انجام شود. این تعمیرات باعث شد طول عمر مکانیزم حداقل به میزان سه سال افزایش یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس دانشکده علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان:

حمایت‌های مالی و تجهیزاتی گل‌گهر در میدان مقابله با کرونا قابل تقدیر است

می متالز - رئیس دانشکده علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان گفت: تعهد به توسعه و حمایت از جوانب مختلف جامعه در کنار تولید، به‌عنوان‌ مسوولیت‌های اجتماعی شرکت‌های صنعتی و معدنی را می‌توان از شاخص‌های توسعه پایدار در جوامع دانست.
 

تحقق شعار جهش تولید در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر

می متالز - شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر یک مجموعه صنعتی بزرگ در کشور بوده و جایگاه ویژه‌ای در فولاد کشور پیدا کرده است. در حال حاضر، با تولید سالانه بیش از سه میلیون تن تولید آهن اسفنجی، بزرگترین عرضه‌کننده این محصول در کشور به شمار می‌رود. آهن اسفنجی جزو محصولات و مواد اولیه‌ اصلی زنجیره فولاد است و خوراک کارخانه‌های فولادسازی را تامین می‌کند.
 مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر عنوان کرد:

جهش تولید در گروی صادرات

می متالز - در سال‌های گذشته همواره از کاهش وابستگی اقتصاد کشور به نفت به‌ عنوان یک ضرورت یاد شده اما عدم وجود جایگزین مناسب برای این درآمدها مانع از اجرایی شدن این ضرورت شده است.
 

پروژه‌های فولاد مبارکه روی مدار توسعه

می متالز - از مزایای احداث واحد نوردگرم می‌توان به افزایش اشتغال به میزان 50هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم، اشاره کرد.
 همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار صورت گرفت:

تجلیل از مدافعان سلامت در بیمارستان شهید مطهری

می متالز - همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار با حضور منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت، خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان، مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه، مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، علیرضا آجدانی رییس بیمارستان و تعدادی از مسئولین شرکت، 30 آذر ماه از مدافعان سلامت بیمارستان شهید مطهری با اهدای شاخه گل تجلیل شد.
 معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو اعلام کرد:

بهبود عملکرد سطح HSEE مدیران واحدهای تابعه ایمیدرو در چهارمین دوره ممیزی/ افزایش 24درصدی امتیازات کسب شده توسط واحدهای ایمیدرو

می متالز - معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو اعلام کرد: سطح عملکرد HSEE واحدهای تابعه ایمیدرو در چهارمین ممیزی این سازمان بهبود یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما