جستجوی اخبار

احتمال تاخیر سه ماهه افزایش تولید اوپک پلاس

7 آبان 1399 ساعت 22:45
می متالز - عربستان سعودی و روسیه در نشست آتی وزیران اوپک پلاس احتمالا با تمدید کاهش تولید در سطح فعلی موافقت خواهند کرد.

مشارکت بانک ملت و ایمیدرو در انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا

7 آبان 1399 ساعت 22:15
می متالز - بانک ملت و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیار با هدف انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا در بورس کالا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

واگذاری و خرید سهام شرکت‌های بورسی از سوی «شفن»

7 آبان 1399 ساعت 22:08
می متالز - شرکت پتروشیمی فن آوران (شفن) از واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و تحصیل سهام بانک ملت (وبملت) خبر داد.

«تصفیه‌خانه ششم» آب سدامیرکبیر را به غرب وجنوب غرب تهران می‌رساند

7 آبان 1399 ساعت 21:48
می متالز - وزیر نیرو با بیان اینکه تصفیه خانه ششم تهران فردا با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود، گفت: با استفاده از این تصفیه‌خانه آب سد امیرکبیر در اختیار مردم غرب و جنوب غرب تهران قرار می‌گیرد.

به دنبال نهادینه سازی ارتباط دانشگاه و صنعت هستیم/ بیش از ۱۰۰ نیاز پژوهشی به دانشگاه شریف ارائه داده ایم

7 آبان 1399 ساعت 20:55
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان به دنبال نهادینه سازی و سیستمی شدن ارتباط دانشگاه و صنعت است تا به عنوان یک جریان درون زا، افق تازه ای پیش روی این دو بخش ایجاد شود. غریب پور تاکید کرد: ایمیدرو بازنگری در نقشه راه معدن و صنایع معدنی و همچنین بیش از ۱۰۰ نیاز پژوهشی و ۳ طرح را با تمرکز بر دانش نوین، به دانشگاه صنعتی شریف سپرده است.

عزم مجلس در اجرای برنامه اصلاح ساختار بودجه سال آینده

7 آبان 1399 ساعت 20:43
می متالز - رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه عمده منابعی که در اصلاح ساختار بودجه استفاده می‌شود مربوط به مالیات است، گفت: از تصویب اصلاح ساختار بودجه در مجلس استقبال می‌کنیم.

تصمیمات دولت برای رفع آلودگی‌های محیط‌زیستی در منطقه ویژه پارس

7 آبان 1399 ساعت 20:10
می متالز - هیات دولت در جلسه امروز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، تصمیماتی به منظور رفع آلودگی‌های محیط‌زیستی ناشی از صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اتخاذ کرد.
​امروز در فرابورس رقم خورد؛

تغییر مالکیت بیش از ۱.۷ میلیارد اوراق بهادار مالی

7 آبان 1399 ساعت 20:02
می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت ۵۵ واحدی به عدد ۱۶ هزار و ۱۲۴ واحد رسید.

پیش‌فروش خودرو‌ها و ظلمی که به خریداران می‌شود/ چرا مشتریان در لحظه تحویل باید ناگهان چند ده میلیون تومان بیشتر بپردازند؟

7 آبان 1399 ساعت 19:59
می متالز - گرانی پیاپی قیمت خودرو برای افرادی که خودرویی پیش خرید کرده و مجبورند مطابق با قیمت روز، آن را تسویه کنند، تبدیل به یک معضل شده است.

فروش ۱۱۱.۵ هزار میلیارد ریال اوراق بدهی در عملیات بازار باز

7 آبان 1399 ساعت 19:57
می متالز - بانک مرکزی در مهلت تعیین شده از طریق سامانه بازار بین‌بانکی پنج سفارش فروش اوراق بدهی دولتی از طرف دو بانک به ارزش ۱۱۱.۵ هزار میلیارد ریال خریداری کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما