لیست شرکت ها
اطلاعات شرکت

اسید سازان زنجان

اسید سازان زنجان

در سال 1385 با موضوع فعالیت تولید اسید سولفوریک در شهرستان زنجان به ثبت رسیده است و در همان سال نیز عملیات اجرایی پروژه و احداث کارخانه در شهرک صنعتی روی زنجان آغاز گردید. با اتمام پروژه در سال 1387 و بهره برداری از خط تولید اسید سولفوریک با عیار 98‌%، این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان اسید سولفوریک فعالیت خود را شروع نمود و تا به امروز به لطف خداوند منان توانسته است قدمهای مؤثری در چارچوب مأموریت های خود به سمت تعالی و پیشرفت روزافزون صنعت کشور بردارد.

در سال 1394 شرکت اسید سازان زنجان با شرکت روئین کاران الوند ادغام گردید که به موجب آن ظرفیت اسمی تولید این واحد در قالب دو سایت زنجان و سلطانیه به بیش از 100،000 تن در سال رسیده است. در حال حاضر سهامدار اصلی اصلی شرکت اسید سازان، شرکت کالسیمین می باشد که خود نیز یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران است. هلدینگ توسعه معادن روی ایران با داشتن 18 شرکت زیرمجموعه، از بزرگترین هلدینگ های تولید شمش و کنسانتره سرب و روی و صنایع جانبی آن محسوب می گردد.

شرکت اسید سازان زنجان دارای دو کارخانه تولید اسید سولفوریک در استان زنجان است، که یکی از آنها در ناحیه شرقی شهرستان زنجان و دیگری در قسمت جنوبی آن واقع شده است و با ایجاد ارزش افزوده و تولید صادرات محور تأثیر بسزایی در اقتصاد و اشتغال این منطقه داشته است.

در این کارخانجات با فعالیت شبانه روزی پرسنل و خطوط تولید، سالانه نزدیک به 120 هزار تن اسید سولفوریک با غلظت 98/5 درصد تولید می گردد. این شرکت در طول تاریخ فعالیت خود و در سایه تصمیم گیری های کارآمد توسط مدیران و متخصصان کارآزموده، سرمایه گذاری در واحدها و فناوری های جدید، تولید محصول با کیفیت بالا، ارائه خدمات تخصصی به مشتریان، فروش گسترده و ایجاد شبکه توزیع منسجم با عرضه پایدار، به رشد چشمگیری دست یافته و یک جایگاه استراتژیک در بازار به دست آورده است به گونه ای که عمده سهم عرضه اسید سولفوریک به میزان تقریبی 18 درصد از کل عرضه بازار به این شرکت اختصاص دارد.محصولات:اسید سولفوریک 98/5 درصد

کشور: ایران
شهر: زنجان

اطلاعات تماس :


تلفن: 4 - 02432383072
فکس: 02432383072
ایمیل: info@acidsazan.ir
وب سایت: http://www.acidsazan.ir

آدرس:
زنجان، کیلومتر 5 جاده بیجار، شهرک صنعتی روی، انتهای خیابان بهره وری 10


آدرس کارخانه:
زنجان، کیلومتر 26 جاده ترانزیت زنجان-تهران، بعد از تحقیقات کشاورزی

تلفن: 35882088 - 02435882087
فکس: 02435882089

اطلاعات پرسنل:


مدیر عامل: غلامعلی غیرتمند


آخرین اخبار
 
 
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما