آرشیو اخبار


چگونه عملکرد کالسیمین در فصل نخست سال دلنشین‌تر می‌شد؟

55 تومان سود پنهان بهار «فاسمین»

31 تیر 1398 - 18:20
می متالز - عملکرد شرکت کالسیمین روز گذشته روی «کدال» قرار گرفت. این شرکت در فصل نخست سال 98 موفق به تحقق سود 99 تومانی شده است. با این حال بررسی دقیق‌تر صورت‌های مالی این شرکت نشان از پتانسیل شناسایی سود بیشتر در این شرکت دارد.
در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ رخ داد؛

کاهش عرضه و تقاضای جهانی سرب

30 تیر 1398 - 18:35
می متالز - میزان تقاضا برای فلز سرب در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلادی کاهش داشت. همچنین تولیدکنندگان این فلز نیز از تولید خود در مدت یادشده کاستند.
در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ رخ داد؛

کاهش عرضه و تقاضای جهانی سرب

30 تیر 1398 - 13:20
می متالز - میزان تقاضا برای فلز سرب در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلادی کاهش داشت. همچنین تولیدکنندگان این فلز نیز از تولید خود در مدت یادشده کاستند.
آنچه در مجمع «معادن بافق» مطرح شد؛

سرمایه های جدید در مسیر بافق/ «کبافق» با دو طرح به استقبال روزهای خوش می رود

29 تیر 1398 - 15:09
می متالز - نماینده شرکت خدمات بازرگانی پیمان امیر،شرکت معادن بافق گفت: اجرای این برنامه نیاز به سرمایه 500 میلیاردتومانی دارد؛ بنابراین این شرکت باید افزایش سرمایه 494 درصدی را از محل سود انباشته انجام دهد.
در کدال منتشر شد؛

مروری بر خلاصه تصمیمات مجمع عمومی "کروی"

24 تیر 1398 - 12:55
می متالز - مجمع عمومی شرکت توسعه معادن روی ایران تقسیم مبلغ ۵۰۰ ریال سود نقدی و ۶۷۰ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.

پسماندهای "روی" زنجان تا پایان سال به مکان جدید منتقل می‌شود

23 تیر 1398 - 13:57
می متالز - پسماندهای روی زنجان تا پایان امسال به مکان جدید منتقل می شود، زیرا جابجایی پسماندها به نفع مردم بوده و تبعات محیط زیستی را کاهش می‌دهد.

فروش ماده معدنی سولفوره و کربناته از بخش زیرزمینی و کم عیار روباز معدن انگوران در ۱۱ پارتی جداگانه

23 تیر 1398 - 11:44
می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد مزایده عمومی فروش ماده معدنی سولفوره و کربناته از بخش زیرزمینی و کم عیار روباز معدن انگوران در ۱۱ پارتی جداگانه را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۱۰۹۸۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۱۵ و با جزئیات مندرج در اسناد مزایده و پارت های اعلام شده (۱۱ پارتی بصورت جداگانه)در سامانه ستادیران برگزار نماید.
توافق معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت با محیط زیست

شناسایی ذخیره معدنی«آلبلاغ» به ایمیدرو واگذار شد

22 تیر 1398 - 15:03
می متالز - یک گروه کارشناسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت از منطقه ساریگل در خراسان شمالی بازدید کرد.

پذیرش شمش روی یک شرکت در بورس کالای ایران

22 تیر 1398 - 14:19
می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کالای شمش روی یک شرکت در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.

۱۰٫۰۰۰ (ده هزار) متر عملیات حفاری مغزه گیری در استان های زنجان (معدن انگوران)، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی (محدوده های جانجا و هیرد)

22 تیر 1398 - 11:59
می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد انجام ۱۰٫۰۰۰ (ده هزار) متر عملیات حفاری مغزه گیری در استان های زنجان (معدن انگوران)، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی (محدوده های جانجا و هیرد) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۲۰۹۸۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۲۲ و با جزئیات مندرج در اسناد مناقصه با تضمین شرکت در مناقصه به مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (دو میلیارد) ریال (واریز نقدی یا ضمانتنامه بانکی) برگزار نماید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما