آرشیو اخبار


شفاف‌سازی گمرک درباره خودروهای دپویی

29 بهمن 1398 - 22:28
می متالز - روابط عمومی گمرک ایران:معاون فنی و امور گمرکی گمرک با شفاف‌سازی درخصوص مصوبه اخیر هیأت وزیران برای ترخیص خودروهای موجود در گمرک، به برخی ابهامات پیرامون این مصوبه پاسخ داد.

سرنوشت مبهم نمایشگاه خودروی پکن

29 بهمن 1398 - 22:26
می متالز - به نظر می‌رسد ویروس کرونا قرار نیست به این زودی دست از سر خودروسازی چین بردارد و اکنون در تازه‌ترین نشانه از تاثیر کرونا بر این بخش، مسوولان نمایشگاه خودروی پکن اعلام کردند این مراسم که قرار بود در ماه آوریل برگزار شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق می‌افتد.

حکم دادگاه آلمانی علیه تسلا

29 بهمن 1398 - 22:18
می متالز - یک دادگاه آلمانی با صدور حکمی، شرکت خودروسازی تسلا را از قطع درختان برای ساخت گیگافاکتوری خود در نزدیکی برلین منع کرده است.

تیر کرونا به قلب خودروسازی چین

29 بهمن 1398 - 22:17
می متالز - عالی‌ترین نهاد صنعت خودرویی چین به خبرگزاری رویترز گفت که احتمال دارد به دلیل شیوع ویروس کرونا، فروش در چین به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار خودرویی جهان، در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ با کاهش ۱۰ درصدی مواجه شود.

شرط تنظیم بازار خودرو با واردات

29 بهمن 1398 - 22:16
می متالز - این روزها که بازار خودرو ملتهب شده و قیمت‌ها سر به فلک کشیده‌اند، راهکارهای مختلفی برای حل این بحران مطرح شده و جدیدترین آن گویا واردات محصولات ارزان خارجی است.

نقشه راه انتخاب شرکای خارجی

29 بهمن 1398 - 22:14
می متالز - خروج شرکای صنعتی کشور و شرایط بازگشت آنها در صورت لغو تحریم‌ها، با خارج شدن دو شرکت کره‌ای فعال در زمینه تولید لوازم خانگی بار دیگر داغ شد و واکنش‌هایی را در پی داشت. شاه‌بیت این واکنش‌ها مسیر سخت و ناهموار شرکت‌های یاد شده در بازگشت به ایران بود.

خودروی رانای برقی رونمایی شد

29 بهمن 1398 - 18:36
می متالز - نخستین خودرو رانای تمام برقی محصول دانش بنیان شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) با حضور مدیرعامل ایران خودرو و معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در حاشیه همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت، رونمایی شد.
فولادگر:

نمی‌توان واردات خودرو را برای همیشه ممنوع کرد

29 بهمن 1398 - 12:15
می متالز - رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی می‌گوید نمی‌توان واردات خودرو را برای همیشه ممنوع کرد بلکه باید با توجه به نیاز کشور، واردات خودرو آزاد شود.

"ولغدر" موتور هواپیما فروخت!

28 بهمن 1398 - 23:57
می متالز - شرکت لیزینگ خودرو غدیر قرارداد منعقد کرد.

کروز با بومی‌سازی فناوری‌های ارزبر صنعت موتور در نمایشگاه بین المللی موتور تهران حضور خواهد یافت

28 بهمن 1398 - 23:22
می متالز - کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران از سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۸ به مدت سه روز فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما