آرشیو اخبار


بازدید مشترک معاون وزیر صمت و فرمانده هوافضای سپاه از گروه خودروسازی سایپا/ تاکید بر ضرورت هم افزایی همه ظرفیت های موجود برای تحقق اهداف تعمیق ساخت داخل

29 شهریور 1399 - 22:14
می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت هم افزایی ظرفیت ها، دانش و فناوری تمام بخش های کشور از جمله صنایع دفاعی برای تعمیق ساخت داخل و کاهش وابستگی های صنعتی در سال جهش تولید تاکید کرد.

رانا پلاس مهرماه امسال به بازار می‌آید

29 شهریور 1399 - 20:40
می متالز - تمامی قطعات رانا پلاس تولید داخل است و تاکنون بیش از دو هزار دستگاه از این خودرو تولید شده و از مهر ماه امسال تحویل مشتریان خواهد شد.

۲۰۰۰ دستگاه راناپلاس از مهر به مشتریان تحویل می شود/ ویژگی ها

29 شهریور 1399 - 13:10
می متالز - مدیر طرح خودروی راناپلاس از تحویل ۲۰۰۰ دستگاه از این محصول در ماه آینده خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت تولید روزانه ۵۰ دستگاه پیش‌بینی می شود تا انتهای سال ۱۳ هزار دستگاه وارد بازار شود.
مدیرعامل ایران‌‌خودرو اعلام کرد:

دستور به افزایش سرمایه "خمهر" از تجدید ارزیابی دارایی ها در دو ماه

29 شهریور 1399 - 09:20
می متالز - مدیرعامل ایران‌‌خودرو از مدیران شرکت بورسی مهرکام پارس خواست طی دو ماه آینده زمینه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها را با هدف خروج از زیان انباشته اقدام کنند.
بازدید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از مهرکام پارس

تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد «خمهر»

28 شهریور 1399 - 15:08
می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از خطوط تولید شرکت مهرکام پارس، ضمن بررسی وضعیت تولید و چالش های موجود این شرکت،‌ بر خروج هر چه سریع تر از ماده ۱۴۱ قانون تجارت تاکید کرد.

تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد «خمهر»

28 شهریور 1399 - 08:11
می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از خطوط تولید شرکت مهرکام پارس، ضمن بررسی وضعیت تولید و چالش های موجود این شرکت،‌ بر خروج هر چه سریع تر از ماده ۱۴۱ قانون تجارت تاکید کرد.

عرضه ۱۵۰ هزار خودرو در ۶ ماهه دوم امسال

27 شهریور 1399 - 21:44
می متالز - سرپرست وزارت صمت گفت: در شش ماه دوم سال، ۱۵۰هزار خودرو توسط دو خودرو ساز به فروش می‌رسد که بخشی از این فروش، فوق العاده است و به کنترل قیمت در بازار کمک می‌کند.
مدیرکل صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت:

طرح واگذاری ۱۵۲ هزار خودرو تا پایان سال

27 شهریور 1399 - 17:25
می متالز - مدیرکل صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت از اجرای طرح واگذاری ۱۵۲ هزار خودرو هر ۲ هفته یک‌بار تا پایان سال خبر داد.
وزارت صنعت خبر داد:

صرفه جویی۸۰ میلیون یورویی ایران‌خودرو و سایپا با داخلی سازی محصولات

27 شهریور 1399 - 00:35
می متالز - وزارت صنعت از تحقق کاهش ارزبری ۸۰ میلیون و ۳۸۰ هزار یورویی از محل داخلی‌سازی یک ساله ایران‌ خودرو و سایپا خبر داد.

مالکان خودروهای بیش از ۷۰۰ میلیون تومانی باید تا بهمن مالیات دهند

26 شهریور 1399 - 11:03
می متالز - مالکان حقیقی و حقوقی خودروهای سواری و وانت دو کابین با ارزش روز بیشتر از ۷۰۰ میلیون تومان باید تا پایان بهمن سال جاری قدام به پرداخت مالیات سالیانه کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما